Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja Was pogodze

450x320_1241370062.jpg

400x450_1240506423.jpg

450x338_1245190112.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cyce toto jakieś makarony czy da się na nich rok polatać ?

http://www.allegro.pl/item790162697_030_felgi_alum_17_5x112_audi_ford_mercedes.html

pedalskie

to Ci się powinny w takim razie podobać :decayed:

to wzór z RS6

Opublikowano

co :thumbdown: nie podobają Ci się ?

Na zdjeciu wygladaja jako tako... ale obawiam sie, ze w rzeczywistosci moze byc lipa, bo to sa repliki... ale nie wygladaja dokladnie tak jak te prawdziwe...

Poza tym Adaś - teraz masz ladna felge, ktora wyglada na "duza", a ta felga wyglada na duza dopiero w rozmiarze 19"...

Spojrz na auto mirona [b7].

Opublikowano
450x367_1245189995.jpg
Opublikowano

co :thumbdown: nie podobają Ci się ?

Na zdjeciu wygladaja jako tako... ale obawiam sie, ze w rzeczywistosci moze byc lipa, bo to sa repliki... ale nie wygladaja dokladnie tak jak te prawdziwe...

Poza tym Adaś - teraz masz ladna felge, ktora wyglada na "duza", a ta felga wyglada na duza dopiero w rozmiarze 19"...

Spojrz na auto mirona [b7].

hmm a wiesz że karwa możesz mieć rację Michu .. musze poszukać w takim razie jak to na furze wyglada [br]Dopisany: 29 Październik 2009, 15:43_________________________________________________

aaa właśnie są już jakieś ledy H6W które się nie palą nast. dnia i nie wywalają gruchy na FISie ??

Opublikowano

400x450_1240506423.jpg

Epic boobs! :good:

Opublikowano

witam Panowie jestem tu nowy:)nie jestem z warszawy ale tu pracuje w tygodniu i troche bym posmigał z jaakas ekipą:)????duzo agentów przylatuje?? :evil:

Opublikowano

duzo agentów przylatuje?? :evil:

Agentów ubezpieczeniowych jest troche.. Ale nie przejmuj sie zawsze mozesz byc kolejnym :polew:

Wpadaj na spota to zobaczysz.. Różnie bywa

Opublikowano

duzo agentów przylatuje?? :evil:

Jakich agentów ? :przebiegly:

Jest Piękny Łukasz, Piękny Tomek, Piękny Adrian, Piękny Paweł, Piękny Michał, Piekny Przemek, Piękny Adam.. No jest kilku w sumie.. :gwizdanie:

O Pięknym Dawidzie nie wspomnę, bo On nie tylko piękny co gentleman i wygadany :gwizdanie:

Opublikowano

duzo agentów przylatuje?? :evil:

Jakich agentów ? :przebiegly:

Jest Piękny Łukasz, Piękny Tomek, Piękny Adrian, Piękny Paweł, Piękny Michał, Piekny Przemek, Piękny Adam.. No jest kilku w sumie.. :gwizdanie:

O Pięknym Dawidzie nie wspomnę, bo On nie tylko piękny co gentleman i wygadany :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Piękny Michał

ten Pan nie dość że piękny to jeszcze ma w jednym palcu zasady sawułarwiwru

[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 16:37_________________________________________________

witam Panowie jestem tu nowy:)nie jestem z warszawy ale tu pracuje w tygodniu i troche bym posmigał z jaakas ekipą:)????duzo agentów przylatuje?? :evil:

i to cie automatycznie dyskwalifikuje

Opublikowano

witam Panowie jestem tu nowy:)nie jestem z warszawy ale tu pracuje w tygodniu i troche bym posmigał z jaakas ekipą:)????duzo agentów przylatuje?? :evil:

i to cie automatycznie dyskwalifikuje

Moskal to tak jak TY :toon::naughty::polew:
Opublikowano

cyce toto jakieś makarony czy da się na nich rok polatać ?

http://www.allegro.pl/item790162697_030_felgi_alum_17_5x112_audi_ford_mercedes.html

pedalskie

to Ci się powinny w takim razie podobać :decayed:

to wzór z RS6

polerowane od środka.. kox

Opublikowano

Yoł masta fakresi :kox:

joł Poziomek :hi::naughty:

Hmmm...

Był kiedyś zając Poziomka

Poziomiek, hodujesz zające??? :blink:

Witeczku idziesz z nami do Sogo jak prawdziwy mężczyzna czy kisisz ogóra w domu ? :decayed:

Kiedy?

Opublikowano

Co tu taka cisza ??

Opublikowano

cyce toto jakieś makarony czy da się na nich rok polatać ?

http://www.allegro.pl/item790162697_030_felgi_alum_17_5x112_audi_ford_mercedes.html

Adasiu to już nie są makarony ... To już total china ! :thumbdown:

400x450_1240506423.jpg

Epic boobs! :good:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

400x450_1240506423.jpg

Epic boobs! :good:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

tysz tak uważam :slina:

_________________________________________________

Gemma Atkinson :naughty:

bom09_135.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.