Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

image001bb2.jpg

NORBI BYKU!!!

Wszystkiego najlepszego!!!

Coby turbawka nie świszczała i

Zawsze sprawna była ... hmm p...rzepustnica :polew:

szampansj8.jpg

A Wy, co? Na co czekacie???!!! Prześcigać mi się tu zaraz w coraz bardziej wymyślnych i zabawnych życzeniach :afro::grin::a4fan:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To i ja sie dolaczam :grin:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2007, 15:36 _________________________________________________Niezbyt wymyslne, WIEM :grin:

Opublikowano

Skąd pomysł, że Norbi ma na imie Norbert?? :rolleyes:

Przeciez widać, że michał :polew:

WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ!!!!!! Sybkiego Samochodu i Sprawnej turbinki :)

Opublikowano

Norbi .... niech Ci turbiny zawsze ciągną ... :polew:

100 lat... :a4fan:

Opublikowano

No wiec.....DZIKU!!!! :grin:

Wszystkiego naj..... :grin::a4fan:

Opublikowano

wogóle proponuje dodać nową ikonkę

DZIK

Propozycje:

14333_v04.jpg&w=60&h=41

Dzik.jpg

TA17BoarCD3.jpg

pig.gif

PigBlaster_Ste.gif

Opublikowano

Widzę "bogate" tematy :) od traktorów po dziki :polew: :polew:

Norbi jeżeli dzisiaj obchodzisz to:

Zabawy do rana ze skrzynką szampana, tańców erotycznych i kochanek licznych, marzeń spełnienia, :audi: niezamulenia i na spocie do zobaczenia :a4fan:

Opublikowano

DZIęKI DZIECIAKI!!! rewelacyjne życzenia :quattro: :quattro: :quattro:

Opublikowano

Norbi Wszystkiego naj szalony kierowco eSSSSSki

To juz wiem kto dzisiaj sponsoruje wieczor i u kogo balety :grin:

Opublikowano

Norbi Wszystkiego naj szalony kierowco eSSSSSki

To juz wiem kto dzisiaj sponsoruje wieczor i u kogo balety :grin:

Noooo zapraszam, też mam PS2 :grin: i miejsc do spania dużo. Napierajcie!!!
Opublikowano

Norbi, Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci goła baba tańczy :grin:

malik

Opublikowano

Norbi, Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci goła baba tańczy :grin:

malik

Oj będzie :afro:
Opublikowano

Oj oj się narobiło dzisiaj widzę. Dawid22jesteś WIELKI widzę że godnie reprezentowałeś Radom na spocie . Wielkie gratki dla Ciebie i pytanko kiedy stajemy na ,, Kreskę".

Boże, biedny Poziek, jak on się pozbiera po :bicz:ale z drugiej strony dobrze, niech zobaczy jak to jest dostać :bicz:

Poziu, nie potrzebujesz pocieszenia :evil:?

Starałem się najlepiej jak potrafię :wink: Jestem w każdej chwili zwarty i gotowy na "Kreskę" :evil:

Wszystkiego najlepszego Norbi dla posiadacza wspaniałej S-ki :a4fan:

Starcie miało miejsce zaraz po waszym odjeździe :grin:

Opublikowano

Oj oj się narobiło dzisiaj widzę. Dawid22jesteś WIELKI widzę że godnie reprezentowałeś Radom na spocie . Wielkie gratki dla Ciebie i pytanko kiedy stajemy na ,, Kreskę".

Boże, biedny Poziek, jak on się pozbiera po :bicz:ale z drugiej strony dobrze, niech zobaczy jak to jest dostać :bicz:

Poziu, nie potrzebujesz pocieszenia :evil:?

Starałem się najlepiej jak potrafię :wink: Jestem w każdej chwili zwarty i gotowy na "Kreskę" :evil:

Wszystkiego najlepszego Norbi dla posiadacza wspaniałej S-ki :a4fan:

Starcie miało miejsce zaraz po waszym odjeździe :grin:

Szkoda,że nie zostałem. Poź tyle rezania.... aż się we łbie mi nie mieści nie mówiąc już o głowie :grin:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2007, 21:21 _________________________________________________

Wszystkiego najlepszego Norbi dla posiadacza wspaniałej S-ki

Dzięki Dave :quattro:
Opublikowano

NORBI samego zdrówka :a4fan:

.... i niech ci moment sprzyja a suszarki dmuchaja na pochybek traktorom :tongue::afro:

malik nie mozna PW wyslac do ciebie - usun jakies smieci ze skrzynki:wink:

acha w nawiazaniu do wczesniejszych wypowedzi to...TRAKTORY DO OBORY :bicz::grin::afro:

Opublikowano

malik nie odbiera od Ciebie privów, bo usłyszał od horneta że u Ciebie za drogie lody są :polew:

PS

mam #post jak "dywizjon" :polew:

Opublikowano
malik nie mozna PW wyslac do ciebie - usun jakies smieci ze skrzynki:wink:

Już powinno by ok, nie wiedziałem że taką małą pojemnośc skrzynek PW mamy. W sumie miałem tylko kilkanaście starych wiadomości.

Opublikowano

Norbi widze ze goscie nie dopisali jak ty o 21 na forum siedziales bylo dzwonic to ekipa by wpadla bo checi byly i to jakie :grin:

Opublikowano

Norbi widze ze goscie nie dopisali jak ty o 21 na forum siedziales bylo dzwonic to ekipa by wpadla bo checi byly i to jakie :grin:

Przecież pisałem żeby napierać :bicz: dzięcioły :bicz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.