Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

:shocked:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2007, 17:45:59_________________________________________________To, Ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i już nawet nie jestem Klubowiczem... ;([br]Dopisany: 07 Sierpień 2007, 17:46 _________________________________________________

:shocked:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2007, 17:45:59_________________________________________________To, Ty?

A no ja, ja :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lookier ty miales odpoczywac w sobote do ciebie dzwonie a w poniedzialek jestem :wink4:

a co do pamietania to stary masz jak w banku tylko jeszcze Arta zabieraj bo dzisiaj z nim gadalem i mowi ze sie wstydzi :decayed:

No to jest nas juz dwie......bo ja tez obstawiam Lukasa.......

:embarrassed:

to ja sie ide jak tak przygotowac do pogaduszek :D

[br]Dopisany: 07 Sierpień 2007, 18:12 _________________________________________________Brynia ale ty to i tak masz u mnie to miejsce zarezerwowane w domku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogry chyba jeszcze siedzą haha mieli dzisiaj fun - wypchali mi samochód :bicz3: :bicz3: :bicz3: :rant: :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba juz po spocie ale KOX bylo pchac ta thalie szkoda ze sie kiera zablokowala bo by jezdzil w windzie towarowej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogry chyba jeszcze siedzą haha mieli dzisiaj fun - wypchali mi samochód :bicz3: :bicz3: :bicz3: :rant: :rant:

Dobrze dobrze, ja nie będę wskazywał palcem kto to zrobił, ale wstydzilibyście się chłopaki :polew: :polew:

Ech, gdyby nie ta blokada kierownicy...

A poza tym - spocik jak zwykle git :)

Kasia - miło było poznać - Twarda Kaśka :)

Wiciu - autko kox, naprawdę inne te Audi w porównaniu do wcześniejszej "wersji".

Motor - thx za puszkę.

Aaaa i dzięki za wodę mineralną - tylko nie pamiętam nicka forumowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za łozycho lukaszr normalnie zrobie zdjecie bo podobne idzie do kombajna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik mega, za tydzien co prawda wyjezdzam, ale moze sie poswiece i dojade te 65km :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już oddałem paździocha do ekspertyzy. Więc na nastepnym spocie będzie odciskać swoje paluszki hahahah[br]Dopisany: 07 Sierpień 2007, 22:42 _________________________________________________

no chyba juz po spocie ale KOX bylo pchac ta thalie szkoda ze sie kiera zablokowala bo by jezdzil w windzie towarowej :D

:rant: :rant: :rant::mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za łozycho lukaszr normalnie zrobie zdjecie bo podobne idzie do kombajna :D

Nie ma problemu. Papieru gwarancyjnego tam nie było, ale dowód zakupu w razie czego Jacek ma (FVAT) i to jest podstawa także bez stresu.

A zdjęcie zrób, bo łożycho rzeczywiście sporawe - tylko przyłóż jakąś zapałkę żeby był punkt odniesienia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet zmusili mnie NAPRAWDE tak samo jak z ta felga Angeli :przebiegly:

No dalej pucować się kto co i jak :bicz3: :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już oddałem paździocha do ekspertyzy. Więc na nastepnym spocie będzie odciskać swoje paluszki hahahah

Ty lepiej zobacz czy masz wszystko na miejscu. W końcu Żółwik wymieniał dzisiaj żarówki - przecież gdzieś je sobie załatwił :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej zobacz czy masz wszystko na miejscu. W końcu Żółwik wymieniał dzisiaj żarówki - przecież gdzieś je sobie załatwił :polew:

Właśnie widziałem że mu nie pasowały a do niego a były jak ranault

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem że mu nie pasowały a do niego a były jak ranault

Wepchnął na siłę i jest git :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah, jakis ciekawski :D

Hahhaha nie filozuj bo Twoja różwa polówka wisi u mnie w szafie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...