Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie, jak mówiłem kiedyś na spocie, że hhacek kupił nową brykę?

ogonps5.jpg[br]Dopisany: 06 Listopad 2007, 21:32:01_________________________________________________A na spota jak widac - nie dotarłem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

no juz po spocie aut bylo duzo ale nie wiem ile nie chcialo mi sie liczyc byly tez jakies NOWOSCi :wink4: ktore zapraszamy za tydzien.

A i nareszcie dzisiaj po 3 tyg rezania wymienilem lampke podswietlenia tablicy malik :notworthy: , ale jaka ulga jak nie widac juz tego jeb..... bledu na fisie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i fajnie.....ze kolega Fabson do was dotarl......

Fajnie widziec,ze ktos z moich stron.....do nas zawital.....

Kolega Fabson był ostatnio na spociku kieleckim, ale nikogo nie znalazł i musiał aż przyjechać do wawy żeby zobaczyć nasze perełki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i fajnie.....ze kolega Fabson do was dotarl......

Fajnie widziec,ze ktos z moich stron.....do nas zawital.....

Kolega Fabson był ostatnio na spociku kieleckim, ale nikogo nie znalazł i musiał aż przyjechać do wawy żeby zobaczyć nasze perełki.

No wiem....wiem......nastepnym razem nas napewno znajdzie...... ;)

A nie przyjechal specjalnie na spota :tongue4:.....z tego co wiem to kolega tutaj studiuje.......i mam nadzieje, ze czesciej bedzie wpadal na spociki warszawskie.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i fajnie.....ze kolega Fabson do was dotarl......

Fajnie widziec,ze ktos z moich stron.....do nas zawital.....

Kolega Fabson był ostatnio na spociku kieleckim, ale nikogo nie znalazł i musiał aż przyjechać do wawy żeby zobaczyć nasze perełki.

No wiem....wiem......nastepnym razem nas napewno znajdzie...... ;)

A nie przyjechal specjalnie na spota :tongue4:.....z tego co wiem to kolega tutaj studiuje.......i mam nadzieje, ze czesciej bedzie wpadal na spociki warszawskie.......

Zawsze złapiesz za słówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na spocie odkryliśmy wręcz genialny , prosty i tani sposób na zaparowane czy brudne od środka lampy , pomysł jest niesamowity ale jeszcze nie zdradzajmy bo za takie info to wielka krowa sie należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie poscigalem z jakas A6 na prymasa 1000lecia wracajac ze spota, chyba jakies 2.0TDI FWD po koksie bylo, bo gosc wyraznie wymiekl na 2 zakretach :decayed:[br]Dopisany: 07 Listopad 2007, 00:25

Dzisiaj na spocie odkryliśmy wręcz genialny , prosty i tani sposób na zaparowane czy brudne od środka lampy , pomysł jest niesamowity ale jeszcze nie zdradzajmy bo za takie info to wielka krowa sie należy :)

Powiem wiecej - szybko, tanio i ekologicznie, hyh :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: ono Dzisiaj o 00:22

Dzisiaj na spocie odkryliśmy wręcz genialny , prosty i tani sposób na zaparowane czy brudne od środka lampy , pomysł jest niesamowity ale jeszcze nie zdradzajmy bo za takie info to wielka krowa sie należy smiley

Powiem wiecej - szybko, tanio i ekologicznie, hyh cool

Spoko chlopcy....jak mi zaparuja, to sie do was zglosze z krowka :drunk::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez zrzutów ze mnie, spozniłem sie bo była wazna sprawa, trzebna skads pieniazki zarobic chociaz na ten rozrzad ktory trza wymienic jak to :audi: maniaki powiedzieli na spocie bo jak jeb.ie to koniec po silniku, i tak jak kolezanka angela napisała studiuje w stolicy wiec bede pojawial sie czesciej na spotach w wwa, pjona posiadaczom :a4fan: do nastepnego spota[br]Dopisany: 07 Listopad 2007, 03:43 _________________________________________________apropos tej krówki od zaparowanych szyb, to w pyte opcja, i beda odparowane szybki od świateł i zaparuja szybki od nie-świateł (krówka) pozdrawiam ide spac bo jutro na uczelnie ogień, :audi::thumbup::quattro: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na spocie odkryliśmy wręcz genialny , prosty i tani sposób na zaparowane czy brudne od środka lampy , pomysł jest niesamowity ale jeszcze nie zdradzajmy bo za takie info to wielka krowa sie należy :)

Nie próbujcie tego opatentować bo zaraz obłożą to podatkiem. Nie zostaje Wam nic innego jak szara strefa :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer!!!

Wiedziałem, że nie dasz plamy i godnie będziesz reprezentował nasz Klub.

Pewnie kierownik mocno był zdziwiony :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za spota, duzzzooo sie dowiedziałem, ale pare zagadek jeszcze pozostało chociazby co za silnik siedzi w mojej :a4fan: pod maseczka ;) pozdro dla wszystkich i jeszcze raz dzieks :quattro:

Mówiliście, że nie da się zdekodować VINu kolegi, a ja mówiłem, że to nieprawda - znowu miałem rację (silnik AMB).

VIN XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

MAKE AUDI

MODEL AUDI A4

ENGINE CODE AMB

TYPE A4 Lim. quat.1.8 R412 (8E252Z)

MODEL YEAR 2003

MADE IN INGOLSTADT (GERMANY)

PRODUCTION DATE (YYYY/MM/DD) 2002/09/19

ENGINE SERIAL NUMBER 44284

FUEL PETROL

LITRES / CC / DESCRIPTION 1.8 / 1781 CM3 / MPI

POWER / KW / HP / RPM 125 KW / 170 HP

CYLINDERS / VALVES 4 CYLINDERS / 20 VALVES

TRANSMISSION CODE / TYPE GBF

GEARBOX NUMBER 01V4

GEARBOX TYPE 5 SPEED AUTOMATIC

PAINT CODE DOLPHIN GREY METALLIC (F5 / X7Z)

COLOR

INSIDE COLOR LIGHT PLATINUM (GREY) (LF)

EURO NCAP CRASH TEST RATING (See Details)

Reszta na PW właściciela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj pierwszy raz na spocie, było całkiem miło :wink4:

Odebrałem trochę gratów do auta, które zostało później prześwietlone przez lukaszr-a - dzięki wielkie za wszystko :) Okazało się że nie mam błędów oprócz dwóch starych które wydaje mi się że były spowodowane zacięciem szyberdachu zaraz po kupnie.

Flyer dziwiłeś się że u mnie nie parują xenony, dlatego muszę Wam się do czegoś przyznać: nie mam problemów z parowaniem ponieważ od ponad 18 lat mam te cudowne "cuś" w domu i co jakiś czas wpuszczam je do samochodu na małe czyszczenie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wczorajszym spociku bylem pierwszy raz i musze powiedziec, ze wrazenia sa calkiem fajne.

Przede wszystkim duzy + za klimat, sami spoko ludzie. Oczywiscie na wstepie dostalem lekką zj**... za turbine, ale to nic. :)

No i dodatkowy + za pomoc kolegi, ktory sprawdzil mi bledy w aucie - na szczescie nie ma tam nic groznego.

Musialem pewnie podziwiac samochody, bo przgapilem patent na odparowywanie lamp :)

Mam nadzieje,ze zapiekanki smakowaly :)

pozdr

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alv, podamy Ci numery kont, wtedy pomyslimy nad ujawnieniem tego myku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...