Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

A4 Sprzedane Szukam Nowego BMW i Nowe Dresy

lukas dresy to ci oddam moze gdzies znajde w garazu jakies takie zarowiaste a co do BMW to kup sobie poloneza a na spocie zrobimy zrzutke i kupimy ci ORYGINALNY znaczek BMW to sobie przykleisz na masce no i na tylnej klapie :biggrin: :biggrin:

[ Dodano: 02-02-2007, 20:10 ]

i bedzie wtedy BMW ver. PL a ja dorzuce od siebie SONY na tylna szybe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

nie no co ty Wojtek ja nie mam tych gabarytów co ty bede wygladal jak Tomboy w tej S8

A co tomboy ma S8 ?? :bicz: Szkoda ze sie nie wytlumaczyl sam, tylko zniknal :evil: Co do A6, powiem tak - nie myslalem ze bedzie taka fajna, chociaz A4 B6 wyglada extra !! Pod wzgledem gabarytow jest mniejsza ... Co do A6 - Jest po prostu boskaaaa :biggrin: Z kazdym dniem wyglad coraz bardziej mi sie podoba, silnik wogooleeeee super jak juz pisalem kilka razy przesiasc sie z 1,6 do 1,9 TDI :biggrin: a w srodku malinaaa :twisted: Dawaj lukas, nie bede sam, i daj se spokoj z benzyna :bicz:

Sorki Panowie ze to ja zmienilem kolor tematu, ale nie moglem sie oprzeć :biggrin: :biggrin: :biggrin: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba szybko Łukaszku sprzedałeś swojego traktora :smile: fajnie :exclaim:

teraz uważaj bo jeden już przyjeżdżał na spoty "springerem" i zobacz jak marnie skończył :biggrin:

acha kup porządne beznynowe V6...lub 1.8T, co najmniej 150 KM i oczywiście :quattro: na pierwszym miejscu :a4fan:

[ Dodano: 03-02-2007, 00:50 ]

A co tomboy ma S8 ??

chyba matchbox'a :rotfl: i w to raczej wątpię :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panowie, odebrałem w końcu swojego traktora, pojechałem na wymianę termostatu a skończyło się po dwóch tygodniach remontem silnika :/ (o dwóch wiaderkach złotówek nie wspomnę), powiem Wam że do głowy by mi nie przyszło jakie patenty ludzie robią, rozebrać głowice zobaczyć krzywe zawory i poskładać żeby tylko jeździło :eek:

teraz mam pewność że wszystko w silniczku jest OK (przynajmniej osławione głowice V6).

Podziękowania dla Norbiego za namiar na dobrego fachowca, choć jego ostatnie słowa jak odbierałem auto brzmiały mam dosyć twojego auta, ale spisał się na medal zrobił kilka rzeczy "bonusowo", które mu się nie podobały i zarekomendował do poprawki, Andrzej widać dobrze się zna na 6-cylindrowych traktorach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba szybko Łukaszku sprzedałeś swojego traktora fajnie

a no szybko tydzien czasu z 20 telefonow i 2 ogladajacych tylko :wink:

acha kup porządne beznynowe V6...lub 1.8T, co najmniej 150 KM i oczywiście na pierwszym miejscu

zebys wiedzial ze sie poslucham :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebys wiedzial ze sie poslucham

he he bardzo miło Łukaszku gdyż ja mam obecnie takie same wymagania i ich nie zmieniam :exclaim:

1. :quattro:

2.V6 lub 1.8T

acha i w moim przypadku

3.avant

4.5.6 xenon, skóra, navi będą miłym dodatkiem :wink:

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punkcik 3 nie wchodzi w rachube :twisted: kurcze jestem Ciekaw kto mi podpis zmienil :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas co do twojego bmw to dzis widzialem pod jakims sklepem seriie 5 za 2300 zl biala a chyba gdzies z 80 roku delikatnie zjedzona przez ruda

[ Dodano: 04-02-2007, 03:07 ]

a tak powaznie to jutro bedzie tel do niemcowni w sprawie twojego i tylko czekac na zdjecia kolezanka powiedziala ze masz zaje**ste wymagania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panowie, odebrałem w końcu swojego traktora, pojechałem na wymianę termostatu a skończyło się po dwóch tygodniach remontem silnika :/ (o dwóch wiaderkach złotówek nie wspomnę), powiem Wam że do głowy by mi nie przyszło jakie patenty ludzie robią, rozebrać głowice zobaczyć krzywe zawory i poskładać żeby tylko jeździło :eek:

teraz mam pewność że wszystko w silniczku jest OK (przynajmniej osławione głowice V6).

Podziękowania dla Norbiego za namiar na dobrego fachowca, choć jego ostatnie słowa jak odbierałem auto brzmiały mam dosyć twojego auta, ale spisał się na medal zrobił kilka rzeczy "bonusowo", które mu się nie podobały i zarekomendował do poprawki, Andrzej widać dobrze się zna na 6-cylindrowych traktorach :)

Powiedz co dokładnie miałeś zrobione w motorowni i jeżeli nie tajemnica to jak wielkie były wiadra :lol: może być na priva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim. Mam problem i potrzebuje od Was pomocy.

Kupilem niedawno kochane autko, wszystko bylo ok, ale minal jakis tydzien i zaczynaja sie problemy. Przyznam, nie znam sie na autach prawie wogole, moje pierwsze, zawsze na nie chorowalem i wkoncu kupilem, boje sie ze zrobilem zbyt pochopny ruch. Teraz szukam dobrego mechanika ktory moze pomoc, ktos kto sie zna i nie sciemnia.

Jeszcze jedno, ma ktos moze vaga i troche czasu wieczorem aby zaopiniowac co z nim nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal na spota we wtorek to zrobie Ci pogadanke na temat tej motorowni :lol: a w sprawach dobrego mechanika to http://www.diagtronik.pl/ i prosić Andrzeja a powoływać sie na Norberta :cool: koniecznie we wtorek Mediamarkt, bedzie rownież kolega Sebmis który myśle ma też duuuużą wiedze na temat 2.5TDI nieprawdaż Sebmisie??

[ Dodano: 05-02-2007, 08:26 ]

A i napisz jeszcze co sie dzieje z motorkiem ,że tak potrzebna ta pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SebMis na 95% będzie w ten wtorek i może przywieść VAGa :)

ps

lukas weź mi polara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni picia-delira jeszcze trzyma. Serwus wszystkim.

:twisted:

Lukas-dawaj znać skąd na jutrzejszego spota pomykasz-jak +/- będzie po drodze to mogę Cię zabrać, a już na pewno po spocie do domciu.

SebMis - no to kol Andrzej rozgrzał się na Twoim, od środy mój jedzie do sanatorium. I mam nadzieję, że to bedzie sanatorum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas weź mi polara

Lukas nie ma czym sie przemieszczac takze zapraszam po polary do mnie

Lukas-dawaj znać skąd na jutrzejszego spota pomykasz-jak +/-

no dzieki Wit mialem do ciebie dawac znac ale jutro sobie odpuszcze i zostaje na chacie jak cos mi sie zmieni to przetelefonuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezesie Lukasie masz być i koniec. Musisz mi opowiedziec troche o tym bandycie :quattro:

[ Dodano: 05-02-2007, 11:11 ]

Ktoś sie orientuje od kiedy czynna bedzie hamownia u Mastersa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mi opowiedziec troche o tym bandycie

jak narazie to nie ma o czym opowiadać bo takich bandziorów to juz kilka widzialem i zaden nie byl perfekcyjny :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SebMis - no to kol Andrzej rozgrzał się na Twoim, od środy mój jedzie do sanatorium. I mam nadzieję, że to bedzie sanatorum

no nie wiem czy się ucieszy jak zobaczy takiego samego, jak wyjeżdżałem od niego powiedział że ma go dosyć :twisted:

miejmy nadzieje że u Ciebie będzie tylko kosmetyka, bo to co było u mnie to :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem podobna sytuacje wczesniej z rowerem pojechalem na wymiane uszczelki pod glowica a skonczylo sie na remoncie silnika

Miałeś rower z silnikiem ?? Zawsze chciałem się takim przejechać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...