Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kur** dzisiaj przerysowalem furke o slupek pomalowany czerwona farba.

Sorry ze fotka moze niezbyt widoczna ale zawsze cos widac:

Mozecie doradzic jak najlepiej teraz uzdrowić niuńkę?

Czy sprobowac najpierw zmyc farbe benzyna fluorescencyjną? Bo gdzie jest cienka warstwa farby na lakierze to i palcem jak potre to schodzi no ale jak juz gdzies jest grubsza warstwa farby to nie da rady..

I co potem - czym najlepiej zamalowac porysowania? Lakier, pasty, jakieś kredki?

I czy koniecznie muszę malować cały element czy tylko wystarczy uszkodzone miejsce?

Tak się wkurwilem ze szkoda gadac..

Takze please, help! jak macie jakies warsztaty do polecenia w wawce to piszcie please.

thx.

PS. Ide zrobic nowa fotke wyrazniejsza to bedzie lepiej widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Czy sprobowac najpierw zmyc farbe benzyna fluorescencyjną?

A co to takiego ? :wink4:

Słuchaj, te zdjęcie jest totalnie do niczego i nic nie widać.

Może jest tak, że farba ze słupka została i nie uszkodziła bazy lakieru, bo jeżeli tak to każdy lakiernik to spoleruje.

Jeżeli uszkodziła to niestety nic z tym nie zrobisz i lakiernik będzie musiał to zrobić po swojemu.

Podjedź gdzieś i niech to ocenią fachowym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne, tylko troszkę wyżej, dużo mniejsze i było żółte. Farbę zmyłem chusteczkami do czyszczenia komputera (takie akurat miałem pod ręką), w zagłębieniach po lakierze zostało troszkę żółtej farby, ale nie chciałem mocniej tego szorować aby bardziej nie zniszczyć. Sąsiad który jest lakiernikiem w Toyocie pooglądał to i stwierdził że aby to dobrze zrobić trzeba pomalować cały element, że każda miejscowa naprawa nie będzie dobrze wyglądała. Zadrapanie jest niewielkie, więc na razie sobie jest, a jak będę musiał malować coś innego to przy okazji to się naprawi.

Na początek zmyj farbę i pewnie tak źle nie będzie to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie w promce przerysowal... tam trzeba byc naprawde zdolnym zeby gdzies zawadzic :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie lubbbie promenady :)

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good::notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam trzeba byc naprawde zdolnym zeby gdzies zawadzic

za dawnych czasow tylko stara grupa pamieta spoty w Media na ostrobramskiej, dwie panie tak parkowaly ze 2 pary drzwi do klepania były także da rade wszedzie zawadzic :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoty w Media na ostrobramskiej,

tam byl moj pierwszy spot ... :decayed:

Mietek byłeś raptem na trzech :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoty w Media na ostrobramskiej,

tam byl moj pierwszy spot ... :decayed:

Mietek byłeś raptem na trzech :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

na pieciu ... :naughty:

pierwszy w Media

drugi w Promce

trzeci w FW

czwarty w Arkadi

piaty Torwar

wymyslcie nowe miejsce bo sie szybko nudze ... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara grupa

piękne czasy :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

czasy kiedy Poziek był jeszcze lubiany przez może dwie osoby.. :polew:

..czasy wielkich przyjazni.. rozmów do późna... :polew:

widzę wspomina to ze łzą w oku.. :rolleyes::naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasy kiedy Poziek był jeszcze lubiany przez może dwie osoby..

Lubiłem się z Lookierem i Tombojem :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj auto :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja bym próbował wypolerowac :)

[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 14:33_________________________________________________Dzwoni facet do firmy reklamujacej odchudzanie i po krotkiej rozmowie zamawia pakiet o nazwie "5 kilo w 5 dni". Nastepnego dnia dzwonek do drzwi. Przed drzwiami stoi cudowna blondyneczka, okolo 20 lat i oprocz sportowego obuwia i tabliczki zawieszonej na szyi nie ma nic na sobie. Dziewczyna przedstawila sie jako pracownica wspomnianej firmy i programu "5 kilo w 5 dni". Na tabliczce napis: "Mam na imie Kasia. Jak mnie zlapiesz bede Twoja!". Facet rzuca sie bez namyslu w poscig za blondynka. Po paru kilometrach i pewnych poczatkowych trudnosciach, w koncu lapie swoja nagrode. Sytuacja powtarza sie przez kolejne 4 dni. Facio staje na wadze i zadowoleniem stwierdza, ze rzeczywiscie schudl 5 kilo! W takim razie znow dzwoni do firmy i zamawia program - tym razem "10 kilo w 5 dni". Nastepnego dnia: w drzwiach staje zapierajaca dech w piersiach kobieta, najpiekniejsza, najbardziej seksowna, jaka widzial w zyciu. Na sobie nie ma nic oprocz butow sportowych i tabliczki na szyi: "Mow mi Ewa. Jak mnie zlapiesz, bede Twoja!" Ta kobieta ma jednak taka super kondycje, ze faciowi nielatwo jest ja zlapac od razu i gonitwa trwa znacznie dluzej. W koncu jednak okazuje sie ze nagroda warta jest nadludzkiego wysilku. Historia powtarza sie przez nastepne 4 dni i w koncu facet staje na wadze i jest calkowicie zadowolony: schudl obiecane 10 kilo! W takim razie postanawia pojsc na calosc i dzwoni do firmy trzeci raz. Zamawia pakiet "25 kilo w 7 dni". Pani przez telefon pyta: - Jest Pan absolutnie pewien? To jest nasz najtrudniejszy program! Facet jest jednak gleboko przekonany, ze tego wlasnie chce. - Cale lata nie czulem sie tak wspaniale! Nastepnego dnia dzwonek do drzwi. Przed drzwiami stoi potezny, muskularnie zbudowany, intensywnie opalony dwumetrowy facet. Na sobie ma tylko rozowe buty sportowe i tabliczke: "Jestem Franek. Jak Cie zlapie, bedziesz moj!

[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 14:40_________________________________________________Na pytanie żony o nową sekretarkę, mąż odpowiada z entuzjazmem: - Wiesz, ona jest bardzo pracowita, błyskotliwa i doskonale zorganizowana. - Mam nadzieję, że nie taka lalka jak poprzednia? - pyta z przekąsem żona. Na co, bawiąca się nieopodal pięcioletnia córka zareagowała usłyszawszy słowo "lalka": - Tato, a czy jak kładziesz ją na plecach, to zamyka oczy?[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 14:40_________________________________________________idzie Ewa po raju i spotyka bociana. Bocian pyta: czemu jesteś taka smutna? E; bo nie mam dziurki i Adam mnie nie chce:( B; to rozchyl nogi ja Cię dziugnę i będziesz miała dziurkę. ( i od tamtej pory bociany mają czerwone dzioby) Następnego dnia idzie smutna Ewa po raju, spotyka pawiana. Pawian pyta: dlaczego jesteś smutna? E; bo mam już dziurkę ale Adam woli owłosioną. Pawian wyrwał sobie kępkę włosów z d*py i dał ją Ewie. (i od tamtej pory pawiany mają gołą czerwoną d*pę) I znowu smutna Ewa siada nad brzegiem morza i podpływa śledź. Ś; czemu jesteś smutna? E: bo mam już dziurkę, do tego owłosioną ale Adam mnie nie chce bo jest za ciasna:( Ś: to wejdź po pas do wody a ja Ci wpłynę i ci ją rozwiercę (i od tamtej pory nie wiadomo czy śledź wali pi...da czy pi....da śledziem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wpadnij dzis na spot AKP pod biblioteke narodowa o 19.00"

Pytanie do kolegow z Wawy: co to za spot AKP? od czego jest ten skrot AKP? Pod Biblioteka Narodowa mam rozumiec przy Aleji Niepodleglosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wpadnij dzis na spot AKP pod biblioteke narodowa o 19.00"

Pytanie do kolegow z Wawy: co to za spot AKP? od czego jest ten skrot AKP? Pod Biblioteka Narodowa mam rozumiec przy Aleji Niepodleglosci?

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewforum.php?f=20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...