Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm jakieś dziwne ale człowiek przywyknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Wit.S, ja właśnie zakończyłem doprowadzenie do stanu sprzed kolizji swojej furki i musisz uważać bo ubezpieczyciele lubuja sie teraz w proponowaniu napraw na częściach nieoryginalnych, szczególnie, że robisz ze swojego AC... >:( (mi się udało zrobić w ASO - z OC sprawcy)

koszty amortyzacnji liczą na podstawie wieku auta, a to znacznie zaniża kwotę odszkodkowania...

bądź czujny, a o ASO to chyba możesz zapomnieć...

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]ubezpieczyciele lubuja sie teraz w proponowaniu napraw na częściach nieoryginalnych, szczególnie, że robisz ze swojego AC...

[..]koszty amortyzacnji liczą na podstawie wieku auta, a to znacznie zaniża kwotę odszkodkowania...

bądź czujny, a o ASO to chyba możesz zapomnieć...

Niekoniecznie. To zalezy od tego jaka masz umowe z Ubezpieczycielem. Zasadniczo jest tak, ze jak masz tansza umowe z amortyzacja to na ASO nie ma co liczyc albo jedziesz do ASO i doplacasz. Jezeli masz umowe na pelna wartosc to oczywiscie mozesz isc do ASO, ale tylko bezgotowkowo. Jezeli cchesz isc do kasy i odbrac to po wycenie wg Audatex, ktory podaje cene czesci nieoryginalnych z homologacja. Dziwnym przypadkiem wiekszosc od jednego dostawcy >:(. U mnie wycenili calosc szkody na 1200PLN podczas gdy sama lampa ORI kosztuje 930PLN a dotego kierunkowskaz, klepanie i lakierowanie blotnika, lakierowanie zdezaka i kilka innych rzeczy. Robie bezgotowkowo w ASo i niech mnie w trabke pocaluja. :)

A tak bajdelej to w j...nym szewczyku termin tej drobnej robotki to od wt. rano do sr. wieczorem, ale nastepnego tygodnia. Umowilem sie specjalnie 2tyg. wczesniej zeby nie bylo obsowy a oni zaczeli go robic w czwartek po poludniu. >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, że dużo zależy od tego jakie masz ubezpieczenie... ale też gdzie jesteś ubezpieczony - w Warcie i Cignie (i może jeszcze gdzieś) z AC zapłacą Ci tylko za części nieoryginalne jeżeli auto nie jest objęte gwarancją, nie ważne gdzie chcesz robić... możesz straszyc ich sądem, nie popuszczą...

z OC sprawcy jest łatwiej - nie mają takiego prawa (jest nawet orzeczenie NSA w tej sprawie), ale ciągle próbują... mi w pierwszej wersji też z amortyzacją policzyli, a później rozkoszniutka pani mówi, że udało się znieść tę amortyzację w moim przypadku... aż się zajeżyłem! :D

też robiłem w Szewczyku - z tygodnia, w którym mieli się ogarnąć z robotą zrobiły się dwa... ale majowe wolne dni były więc nawet się nie gotowałem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tochę z innej beczki - może mi ktoś polecić dobry (sprawdzony) warsztat w Wawie gdzie zrobię przegląd klimy?

i jaka cena takiej usługi - pewnie odgrzybienie, uzupełnienie czynnika i sprawdzenie...

z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tochę z innej beczki - może mi ktoś polecić dobry (sprawdzony) warsztat w Wawie gdzie zrobię przegląd klimy?

i jaka cena takiej usługi - pewnie odgrzybienie, uzupełnienie czynnika i sprawdzenie...

z góry dzięki.

Kolego spytaj w dziale Elektryka , Klimatyzacja i Wnętrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chlopaki maja gdzies niedlugo jechac to pewnie pochwala sie cena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie sa moje wczorajsze posty ::)..lipa >:(

to forumn dziala juz komercyjnie czy tylko testy?

napisalem wiadomosci i wyrzucilo mnie do strony glównej spociki ::) tak ma byc?

po wejsciu na warszawski watek nie wrzucilo mnie na ostatnio przeczytany post tylko na poczatek strony WTF >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jak otwieram to wrzuca mnie na warszawski spocik ale gdzieś w środek .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiakieś mało czytelne jak na początek :-\ I gdzie ajkonki Quattro i A4 klub ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I faktycznie po napisaniu wyjebuje na 1 strone :-\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawcie w profilu - wyglad forum-Domyślnie powracaj do wątków po wysłaniu wiadomości.

powinno byc OK i jest OK przetestowalem osobiscie i zmienilem skórke na Babylon li zdecydowanie lepiej sie czyta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chlopaki takie forum juz zostanie tylko dostosuje sie je zeby bylo podobne do ostatniego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Bogu niech będą dzięki a może Lukasowi hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorzystałem ze wskazówek Żółwia - i jest lepiej !!

brakuje tylko biczowania i A4fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PARAFIA WARSZAWSKA POPROSZE O NUMERY VIN AUTEK, NR.REJ, IMIE I NAZWISKO ZAINTERESOWANYCH NA PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wszystkie inne tematy widze jak jest nowy post a tego nei widze !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...