Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

dopóki kolega A3 nie zacznie jeździć odpowiedzialnie

trochę wyrozumiałości pół roku prawko, pierwsze auto :evil:, które "jak rozbije na przydrożnym drzewie, zostawi Ci na parkingu w Niebie" :kox: :gwizdanie:

ale wiesz ja nie mówię, że ja nie idę pełną pipka przez miasto od czasu do czasu...ale to co widziałem wczoraj spowodowało, że zmoczył mi się rów między pośladkami...tyle w temacie

:co: hmm.. No ciekawe.. co się tam działo.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

dopóki kolega A3 nie zacznie jeździć odpowiedzialnie

trochę wyrozumiałości pół roku prawko, pierwsze auto :evil:, które "jak rozbije na przydrożnym drzewie, zostawi Ci na parkingu w Niebie" :kox: :gwizdanie:

ale wiesz ja nie mówię, że ja nie idę pełną pipka przez miasto od czasu do czasu...ale to co widziałem wczoraj spowodowało, że zmoczył mi się rów między pośladkami...tyle w temacie

:co: hmm.. No ciekawe.. co się tam działo.. :gwizdanie:

ładnie ładnie.... :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz ja nie mówię, że ja nie idę pełną pipka przez miasto od czasu do czasu...ale to co widziałem wczoraj spowodowało, że zmoczył mi się rów między pośladkami...tyle w temacie

Jadąc na foty widzieliśmy jak kolega A3 za wszelką cenę chciał się mocno popisać przed Wami i chyba innymi swoim autem i odstawiał dziwne rzeczy - generalnie kolego A3 weź się mocno zastanów nad sobą, bo to co odstawiałeś to nawet nie można nazwać próbą zaimponowania komukolwiek - było to mocno żenujące zachowanie podobnie jak czasami Twoje posty na forum.

trochę wyrozumiałości pół roku prawko, pierwsze auto :evil:, które "jak rozbije na przydrożnym drzewie, zostawi Ci na parkingu w Niebie" :kox: :gwizdanie:

A co będzie jak komuś zrobi krzywdę (wczoraj też to się mogło stać) ?

Też byłbyś wyrozumiały gdyby ktoś Tobie wyrządził trochę szkód ?

Skoro ktoś ma prawko pół roku to tym bardziej nie powinien odstawiać dziwnych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga No ze spota nici tym razem :thumbdown: A mieszkano ogarniaj, bo trzeba będzie gdzieś tą Danzkę pod nowe gniazdko wypić :naughty: :gwizdanie: A jak skończymy to pójdziemy poszerzać garaż :chytry: :th:

Hyhyhy ...nie dobijaj mnie z tym garazem...jesze dziś zarobiłem 200 zł i 5 punktów :wallbash: :ranting1: :ranting1:

Ale sasiadów garażowych mam fajnych ..fajne maszynki tam naprawiają :kox:

Ja chciałem tylko powiedzieć, że dopóki kolega A3 nie zacznie jeździć odpowiedzialnie to nie przewiduję wspólnych wyjazdów na kille czy inne eventy.

Bo wczoraj widziałem samobójcę który za wszelką cenę starał się dogonić swoim 110KM tdi dwie 300KM maszynki... :thumbdown: :thumbdown:

:shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem tylko powiedzieć, że dopóki kolega A3 nie zacznie jeździć odpowiedzialnie to nie przewiduję wspólnych wyjazdów na kille czy inne eventy.

Bo wczoraj widziałem samobójcę który za wszelką cenę starał się dogonić swoim 110KM tdi dwie 300KM maszynki... :thumbdown: :thumbdown:

:shocked:

to ja powiem tyle że kolega A3 ma plany na duże mody swojego auta, ale chyba lepiej będzie dla niego a na pewno dla innych jak zostanie przy tym co ma w serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ładnie :(

kolega A3 ma 110 z programem :)

a ostatnio chyba nawet zatrzymał sie na jakiejs latarni ?? i mówił ze to nie jego wina :)

wygląda chłopaczyna na spokojnego człowieka ale jak to si emówi pozory mylą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhyhy ...nie dobijaj mnie z tym garazem...jesze dziś zarobiłem 200 zł i 5 punktów :wallbash: :ranting1: :ranting1:

Ja chciałem tylko powiedzieć, że dopóki kolega A3 nie zacznie jeździć odpowiedzialnie to nie przewiduję wspólnych wyjazdów na kille czy inne eventy.

Bo wczoraj widziałem samobójcę który za wszelką cenę starał się dogonić swoim 110KM tdi dwie 300KM maszynki... :thumbdown: :thumbdown:

:shocked:

Ragga dostałeś mandacik ?? a za co ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga dostałeś mandacik ?? a za co ????

Podwójna ciągła... przekroczyła moje auto :tongue4: Dobrze ze te kutasy nie mieli suszarki :cool1:

Nie chcieli w łape... i wytargować tez nic sie nie dało ..frendzle :evil:[br]Dopisany: Lipiec 02, 2008, 01:01:28 _________________________________________________Ja nie napisałem ptaky :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam zalowac ze mnie nie bylo na spocie bo widze fajne rzeczy sie dzialy ;)

a ja mam pytanko czy ktorys z kolegow ma kamerke cofania? zwlaszcza podlaczona pod rns-e?

bo zastanawiam sie nad takim zakupem razem z montazem to by bylo ok 550zl.

nie wiem czy lepiej kamerke czy taniej czujniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkMind Adamoo ma zamontowane u siebie całkiem zgrabne rozwiązanie przy wykorzystaniu elementow z nowej A6. Pełne OEM podłączone do RNS-E i załączane w momencie włączania wstecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko czy ktorys z kolegow ma kamerke cofania? zwlaszcza podlaczona pod rns-e?

Adamooo

zaczynam zalowac ze mnie nie bylo na spocie bo widze fajne rzeczy sie dzialy ;)

Ta a jakie ? :decayed: Ja tam tylko Tosika z ręcyma pełnymi roboty widziałem :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga dostałeś mandacik ?? a za co ????

Podwójna ciągła... przekroczyła moje auto :tongue4: Dobrze ze te ptaky nie mieli suszarki :cool1:

Nie chcieli w łape... i wytargować tez nic sie nie dało ..frendzle :evil:[br]Dopisany: Lipiec 02, 2008, 01:01:28 _________________________________________________Ja nie napisałem ptaky :polew:

Hahaha :polew:

Co do gaziu - jade zara do specmajstra. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, też teraz żałuje :beksa: Ale mi sie nie chce pracowac dzisiaj.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, też teraz żałuje :beksa: Ale mi sie nie chce pracowac dzisiaj.. :gwizdanie:

to mamy cos wspolnego, mi tez nie :D

Nosfer to Ty miales jechac ostatnio gdzies robic jakas polerke czy cos z rysami?

bo nie chce mi sie tutaj szukac w temaciku, ktos mial jechac w tamtym tygodniu bodajze sprawdzac nowego blacharza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, udało mi się zniżki dla klubu załatwić nawet :good: Ale jeszcze nie założyłem tematu - i mailowo dokładnie muszę ustalić z właścicielem wysokość tych zniżek / dla mnie zrobił 10 % wtedy.

Kurde, ale mam trochę mieszane uczucia co do tej polerki :disgust: Uważam, że można to było zrobić o wiele lepiej, a porównując z Audiolką Tosika (po polerce) to już w ogóle mi ręce opadły :dontknow:

Nie powiem, że nic dało, ale wygląda to tak jakby na niektórych elementach się pracownik postarał :good: a na niektórych poleciał po szybkości :thumbdown: I tak da się zauważyć różnicę, że w jednych miejscach jest lustro a w innych dalej są mikrorysy :( Dlatego wstrzymałem się jeszcze z zakładaniem tematu, bo nie chce kogoś wpakować, żeby się później nie zawiódł.. I mnie nie szukał :baseball::toon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam nad polerka w tym smartplus'ie o ktorym jest mowa w dziale o rabatach.

a ile taka polerka tam kosztuje gdzie Ty robiles?

dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam nad polerka w tym smartplus'ie o ktorym jest mowa w dziale o rabatach.

Jeśli wszystko mi się ułoży to jutro jadę tam na pranie środka. Zobaczę czy solidnie robią ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem 200zł ..

to nieduzo chyba? cale autko robiles? myslalem ze to sporo dorzsza zabawa.

Jeśli wszystko mi się ułoży to jutro jadę tam na pranie środka. Zobaczę czy solidnie robią ...

to pochwal sie jak ci zrobia:)

ja o nich mysle bo mam dosc blisko, tylko wiselke przeskoczyc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem 200zł ..

to nieduzo chyba? cale autko robiles? myslalem ze to sporo dorzsza zabawa.

Jeśli wszystko mi się ułoży to jutro jadę tam na pranie środka. Zobaczę czy solidnie robią ...

to pochwal sie jak ci zrobia:)

ja o nich mysle bo mam dosc blisko, tylko wiselke przeskoczyc;)

Nie drogo, dlatego nie płacze ;)

Ale oglądałeś lakier Tosika ? Zapłacił 250zł tylko, że gdzieś w okolicach swojej miejscowości, gość pracował nad autem cały dzień, ale lakier bez jednej rysy.. :shocked::slina:

Jak mnie poniesie to kiedyś się go wypytam gdzie dokładnie to jest i tam pojade 120km to nie koniec świata.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...