Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Poziek to się nazywa "WYPAS" :guma:

biore dla pokrowcow,mam pytanie czy podejda do B6 :mysli:,DZIEKI ZA ODPOWIEDZ.... :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanko mam - znalazłby się odważny na wymianę na miejscu żaróweczki podświetlenia blatu? Jakieś szkło czy coś w nagrodę :) Nie ściągałem licznika i nie bardzo chciałbym popsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanko mam - znalazłby się odważny na wymianę na miejscu żaróweczki podświetlenia blatu? Jakieś szkło czy coś w nagrodę :) Nie ściągałem licznika i nie bardzo chciałbym popsuć.

atakuj Krzyńka, ma chłopak dobre serce , powinien pomóc :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanko mam - znalazłby się odważny na wymianę na miejscu żaróweczki podświetlenia blatu? Jakieś szkło czy coś w nagrodę :) Nie ściągałem licznika i nie bardzo chciałbym popsuć.

hajper 5 minut roboty, ostatnio ściagałem liczniek ze 3 razy :wallbash:;) Pokażę Ci jak, poradzisz sobie bez problemów i jeszcze będziesz miał satysfakcję :good: Jak nie masz żarówek to Ci mogę odstąpić - mam jeszcze ze 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanko mam - znalazłby się odważny na wymianę na miejscu żaróweczki podświetlenia blatu? Jakieś szkło czy coś w nagrodę :) Nie ściągałem licznika i nie bardzo chciałbym popsuć.

atakuj Krzyńka, ma chłopak dobre serce , powinien pomóc :kox:

chętnie, aby tylko ktoś miał trox_y :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wysłałem zgłoszenie do prezesa o przyjęcie na klubowicza, prosze o poparcie mojej kandydatury :wink4:

przynajmniej przez tych których miałem okazję poznać, z góry dzieki

zgłoszenie może i idzie do prezesa ale bez krówki dla mnie nic nie zdziałasz... :naughty:

Wiem, że trochę się spóźniam, ale chcę powiedzieć, że ja też jestem przekupny :decayed: .[br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 14:54:48_________________________________________________

Oceńcie i powiedzcie które byście wybrali dla swojej kobiety. Poziek nie ma prawa głosu :naughty:

(...)

Ustalmy pewne fakty:

- zakupić chcesz dla siebie - panna tylko będzie to ubierać

- odpuść sobie wszelkie łańcuchy - wyobraź sobie, że ci się napl...ten teges gdzieś tam zaplącze

- zakup opcję 3 (element metalowy nieszkodliwy :D ) i 4 - w obydwu przypadkach jakby co - nawet nie trzeba zdejmować [br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 14:59:13_________________________________________________

po co to w ogóle zakładać ? :polew: :gwizdanie:

Ooooj, Chłopaku, Chłopaku - jeszcze sporo nauki przed Tobą zanim zrozumiesz różnicę między foie graz od wieśmaka :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooj, Chłopaku, Chłopaku - jeszcze sporo nauki przed Tobą zanim zrozumiesz różnicę między foie graz od wieśmaka :polew: :polew: :polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gratki dla pozia ET 13,3.. wciągnął kuligową rs4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słyszałem że coś ten RS kiblowaty hyhy , ja sie dzisiaj bawiłem Gtechem wyszło mi 13.6 z A na pokładzie .

Brawo Poź :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oniak ale 13,6 Ty masz do setki :kox: a nie na ćwiare :decayed::thumbdown: zrobiliście sobie wycieczke matizem ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gupi hyhy , do sety 5.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko,ze musialy wracac na lawecie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Angie i jak , skasował Cię na te dodatkowe 250zł ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angie i jak , skasował Cię na te dodatkowe 250zł ??

No niestety...musialam doplacic 200pln... :angry:

A to fiuty jakie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...