Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem czy będziecie się przyglądać bo ja wpadne na jeden wieczór i to na chwile jebne z 3 browary i pojade...nie dam Wam satysfakcji smiania się ze mnie przez cały weekend...trzeba coś jeszcze zostawić na spoty i nie tylko :)

Po alkoholu nie wolno prowadzić auta, bo to niebezpieczne dla życia i zdrowia innych ludzi. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nie jerzdże po browarach a Ty jak zawsze się zesrałeś ze strachu :polew: ja przyjade ze swoim kierowcą....

No dobrze by było jak ktoś by mi błędu poprawił łatwiej by Wam było :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jerzdże po browarach a Ty jak zawsze się zesrałeś ze strachu :polew: ja przyjade ze swoim kierowcą....

No dobrze by było jak ktoś by mi błędu poprawił łatwiej by Wam było :polew:

szok :shocked:

szkoda slow...........temu przypadkowi juz nic nie pomoze :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jerzdże po browarach a Ty jak zawsze się zesrałeś ze strachu :polew: ja przyjade ze swoim kierowcą....

No dobrze by było jak ktoś by mi błędu poprawił łatwiej by Wam było :polew:

Wypraszam sobie takie komentarze w stosunku do mojej osoby. Nie podoba mi sie to co napisałeś i życze sobie żebys to usunął, ale już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po alkoholu nie jerzdże bez poniżania prosze....

Angelu Ty mi możesz tylko pomuc nikt inny :buziak:

Kasieńka sory nie bij :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 weś jurz daj spokuj. Nikt nie hce robić ci nic złego. Po prostu mamy dobry chómor i lubimy sobie porzartować czasami :good:

Osz w morde, miałem już wyłączać komputer, a muszę jeszcze monitor wyczyścić. :polew: :polew: :polew:

Mój wniosek z dzisiejszej dyskusji: Kolega A3 na pewno działa na zlecenie malika, który cały czas wszystkich dopinguje o dobicie do 2000 stron w spotach warszawskich w tym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jerzdże po browarach a Ty jak zawsze się zesrałeś ze strachu :polew: ja przyjade ze swoim kierowcą....

No dobrze by było jak ktoś by mi błędu poprawił łatwiej by Wam było :polew:

szok :shocked:

szkoda slow...........temu przypadkowi juz nic nie pomoze :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobijemy dobijemy spokojnie....

2000 flaszek na zlocie też dobijemy :kox: czy pękasz :polew:??

warnmute.gifZgodnie doszliśmy do wniosku, że należy ci się odpoczynek od forum. Na kilka dni. Na ochłonięcie. I proszę przeproś osoby które obraziłeś dzisiaj. / Poziek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po chu.... rezygnowałeś ja taki mały chudy nikomu nic nie zrobie nie ma co pękać...Kasia by mi za***ała i leże :naughty: nie ma co pękać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę uwielbiam chłopaka...ma w sobie to coś :naughty:

Może razem na zlot pojedziecie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko sie nie zakochaj :naughty

jak jego mi zabraknie do picia to będę o Panu Starszym z Rzeszowa pamietał :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 powiem to krótko i na temat: wczoraj napisałem Tobie na PW parę słów a propo Twojej osoby i miałeś żal za pewne rzeczy i się jakoby z nimi nie zgadzałeś.

Tym co właśnie przeczytałem tutaj potwierdziłeś wszystko to, co wczoraj Tobie napisałem.

Mamy na spotach luźną atmosferę, wszyscy lubimy się pośmiać, pożartować, podokuczać sobie, ale staramy się robić to z taktem i wyczuciem, czego jak widać Ty nie potrafisz (patrz na wulgaryzmy i rynsztokowe stwierdzenia, których używasz).

Jeżeli chcesz być akceptowany i żeby ludzie śmiali się i żartowali do Ciebie, a nie z Ciebie to zrób coś z sobą i zacznij zachowywać się normalnie. Wymagasz tego od ludzi to może najpierw zacznij od siebie.

Ciesz się, że dostałeś od Poźka tylko chwilowe UCISZENIE, bo to naprawdę się Tobie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...