Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Potrzebuję film "Poszukiwany, poszukiwana" na płytce, czy ktoś w Warszawie posiada i mógłby mi użyczyć na około tydzień?

Mam, prawdopodobnie :decayed: w domu, ale jak chcesz to potwierdze na 100% wieczorem. Oczywiscie jak znajde to bedzie do pożyczenia :cool1:

To jak byś mógł to sprawdź proszę i daj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=sIrRz_CFu2s :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: pomocy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu czy ty masz dzisiaj imieninki?

(...)

Ciiiiicho.

Bo się moi w robocie dowiedzą i będę musiał odbębniać te wszystkie rytuały biurwowe, których nieznoszę :bla:

Na razie dosyć skutecznie się bunkruję :bag:

WITECZKU, SŁONECZKO MOJE, ROBACZKU !! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU TWOJEGO ŚWIĘTA, CUKIERECZKU :good::kox:

Na razie trochę za mało się starasz :guma: - nadal jestem na Ciebie podkurwiony (czy ja czasem kiedyś nie wspominałem, ze jestem wyjątkowo mściwym sku*czysynem?) :punk:

Wszystkim (bez wyjątku :decayed:) dzięki za życzenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie trochę za mało się starasz :guma: - nadal jestem na Ciebie podkurwiony (czy ja czasem kiedyś nie wspominałem, ze jestem wyjątkowo mściwym sku*czysynem?) :punk:

Patrzcie odezwał się do mnie :kox: Przemówił :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeszcze trochę i znowu będzie tak jak dawniej, będziemy razem chodzić do Oazy lub Imprerium na dziewczynki :naughty: :naughty: :kox: :kox: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chromole....jeszcze raz ktoś mi zajrzy mi w monitor ..to rzucę ultką prosto w twarz :evil2:

:decayed:

Co tak zamulacie ? Przydało by sie dobić do końca tygodnia ..tak do 1900 :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaczę od rana:

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=111777031

poczytajcie komenty...jestem na 15 stronie i leje ze śmiechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka miała trzy córki i, ponieważ była wścibska, za każdym razem na ślubie prosiła każdą z nich, żeby napisała do niej o życiu płciowym.

Pierwsza z córek napisała list zaraz na drugi dzień po ślubie. W liście było tylko jedno słowo: "Nescafe".

Zdziwiona matka w końcu znalazła reklamę w gazecie: "Nescafe - satysfakcja do ostatniej kropli.".

I była szczęśliwa, że córka tak wspaniale trafiła.

Druga z córek napisała dopiero tydzień po ślubie. W liście było słowo: "Marlboro".

Matka nauczona doświadczeniem poszukała reklamy w gazetach. Znalazła zdanie: "Marlboro - Extra Long, King Size".

I znowu była szczęśliwa.

Trzecia córka napisała dopiero po czterech tygodniach. W liście było napisane: "British Airways".

Matka przeglądała gazety nie mogąc się doczekać poznania prawdziwej treści listu, aż w końcu znalazła. W reklamie było napisane: "British Airways - trzy razy dziennie, siedem dni w tygodniu, w obie strony.

- Dlaczego blondynka poprzestała na trzecim dziecku?

- Bo słyszała, że co czwarty urodzony człowiek to Chińczyk

Na budowie Kowalski lata w te i z powrotem z pustą taczką. Widząc to kierownik, pyta:

- Co tak z tą pustą taczką latacie?

- Panie kierowniku - mówi Kowalski - taki zapierdol, że nie ma kiedy załadować.

-------------------------------------------------------------------------------

Na budowie robotnik taszczy na plecach dwa worki cementu. Spotyka go szef i pyta:

- Nie lepiej byłoby na taczce?

- Może i lepiej, ale kółko trochę w plecy gniecie...

Do klasztoru przychodzi nowy młody mnich. Starszy mnich oprowadza go po klasztorze i opowiada:

- Tu jest biblioteka. Możesz z niej korzystać, kiedy tylko zechcesz, tylko nie w czwartek.

Idą do sauny.

- Tu jest nasza sauna. Możesz z niej korzystać, kiedy tylko zechcesz, tylko nie w czwartek.

Idą do stołówki.

- Tu jest nasza stołówka. Możesz tu przychodzić, kiedy tylko zechcesz i jeśc ile chcesz, tylko nie w czwartek.

Obeszli cały klasztor i młody mnich dowiedział się, że wszędzie będzie mógł przychodzić, za wyjątkiem czwartku. Na koniec stary mnich przyprowadza młodego na strych, a tam szafa. Stary mnich otwiera ją, a ze środka wystaje czyjaś d..a.

- Tu jest d..a. Możesz tu przychodzić, kiedy zechcesz i robić co zechcesz, tylko nie w czwartek.

- Wszystko super, ale dlaczego tych wszystkich rzeczy nie mogę robić akurat w czwartek ??

- Bo w czwartek masz dyżur w szafie.

Mężczyzna z kobietą całują się na ulicy. Podchodzi do nich jakiś gość i

zagląda im przez ramię. Raz zagląda, drugi raz zagląda,

obchodzi w kółko i znowu zagląda i tak dłuższy czas.

W końcu całujący pan zdenerwował się i mówi do gościa:

- Panie! Coś pan! Zboczeniec jakiś???

- Nie, ale żona ma klucze...

> Do eleganckiej restauracji wchodzi damulka, siada przy stoliku i u kelnera

> zgiętego w ukłonach zamawia kawę. Gdy ją już dostaje kilkakrotnie podnosi

> do ust i krzywiąc się z niesmakiem opuszcza na dół.

> W końcu woła kelnera i zniesmaczona mówi

> - kelner, ta kawa cuchnie brudnym *ujem!

> ten podnosi filiżankę ze stolika, kilkakrotnie wącha i odstawia mówiąc

> - pani będzie łaskawa wziąć filiżankę w drugą rękę

Jeżyk wybrał się z Krecikiem na włam. Wleźli do domku myśliwego no i po ciemku macają co warto skroić. Krecik ma większego czuja i znajduje sporo fantow, ale Jeżyk też daje radę. W pewnym momencie Krecik wymacał lufę od fuzji i włożył do środka głowę. Traf chciał, że w tym samym czasie Jeżyk wymacał kolbę. Nie trzeba długo tłumaczyć, że Jeżyk nacisnął spust... ...Huk, wystrzał.... Krecik leży bez głowy na podłodze i trzęsie sie w konwulsjach. Podsuwa się Jeżyk, wymacał trzęsące się ciało Krecika i mówi:

-k**wa c**ju, nie śmiej sie, bo ja chyba ogłuchłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszla babka do ginekologa, rozlozyla sie, lekarz patrzy.

- Kur..! Pierwszy raz cos takiego widze! Dziura jak po bombie!

Babka sie obrazila, zwyzywala lekarza i poszla do kolezanki, opowiedziala o wszystkim. Rozlozyla sie, kolezanka patrzy.

- Kurde, wiesz.. ten lekarz to chyba racje mial...

Wkur.. wrocila do domu, zdjela lustro ze sciany, polozyla na podlodze, rozebrala sie, stanela nad lustrem i oglada...

Wchodzi maz do pokoju.

- Co Ty robisz?

- Aerobik cwicze.

- To lepiej uwazaj zebys sie w ta dziure w podlodze nie wjebala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziowy jakie Ty strony przeglądasz?/ :>

Na SFD też siedzisz? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuwa Boberek, przez krecika prawie spadłem z krzesła :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaczę od rana:

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=111777031

poczytajcie komenty...jestem na 15 stronie i leje ze śmiechu

Nie no, normalnie extra laska, aż wstyd się z taką pokazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaczę od rana:

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=111777031

poczytajcie komenty...jestem na 15 stronie i leje ze śmiechu

Nie no, normalnie extra laska, aż wstyd się z taką pokazać

Pokazać jak pokazać ...wątpie czy ktoś chciałby ją stuknąć dla sportu ...to by było koszmarne nawet za kase :sick3::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaczę od rana:

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=111777031

poczytajcie komenty...jestem na 15 stronie i leje ze śmiechu

przecież to trans, na każdym zdjęciu ta sama mina jakby miał/a sztuczną mordę :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...