Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Kotś się tu chwalił że ma 23cm w zwisie :gwizdanie:

To pewnie człowiek legenda :decayed:

Ale dżuuuma .. zaraz usnę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga a wiadomości na gg czytałeś[oglądałeś] :naughty:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 17:01_________________________________________________robię oT; panowie gdzie mogę kupić coś takiego:

normal_688874.jpg

normal_688875.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że u ciebie to samo co u mnie... Nuda Nuda Nuda i nuda.

No ..mało że nuda to jeszcze sie Bluejebanyconnect wiesza :evil:

Krzyniu ..ja dziś byłem na GG..jakieś 8 sekund.. nie miałem czasu rano :( Dziś zobacze co tam za d*py wysłałeś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra u mnie nikt sie nawet nie rucha ( czyt kręci ) po sklepie... ;(

Tu to sie jeszcze kręcia parę osób...ale nikt sie nie pyta .. nie ma z kogo poziać ..nikt sie dawno nie potknął o podest..ooo Pani zahaczyła obcasem .. :tongue4:

Aby do 20 : 30 :wallbash: Dziś to chyba przechylę butelkę czerownego półwytrawnego .. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ewentualnie coś czystego czterdziestoprocentowego albo posiedze z Jackiem Danielsem i lodem :decayed:

Przyszła maszyneria do tipsów dla mojej dziewczyny to pewnie będzie zajęta a ja w tym czasie będe myślał jak włożyć mojego GTRSa i FMICa które narazie leża w pokoju i pachna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyniek a co to takiego ?

nie bardzo wiem jak to się nazywa fachowo... opisze to tak: to się montuje do ramy a na tym się montuje koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiedze z Jackiem Danielsem i lodem :decayed:

..dobre towarzystwo :naughty: ..zaproś jeszcze Grandsa a sam obudzisz sie z tipsami :D

Przyszła maszynka do tipsów dla mojej dziewczyny to pewnie będzie zajęta a ja w tym czasie będe myślał jak włożyć mojego GTRSa i FMICa które narazie leża w pokoju i pachna :kox:

O stary ..kozak jesteś :polew:

Ciekawe czy kobieta odczuje różnice jak zza zderzaka będzie wystawać srebrny kaloryfer :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszczescie mam w rodzinie inne auta którymi może jezdzić, poki co pożyczam jej a4re ale powiedziałem, ze po założeniu tego wszystkiego ma kategoryczny zakaz jeżdżenia autem :gwizdanie: po tym jak kiedyś mi powiedziała że moja była coupeta na rondzie weszla lekko bokiem :decayed:

Mam jeszcze SPIRYTajta i jakiegos meksykanina o nozwisku Tequilla :kox:

P.S.

Srebrny kaloryfer wyląduje zaraz po tym jak znajde gdzieś kolanko aluminiowe 90 stopni fi50, bo narazie jestem skazany na re5pect :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kobietka nawet sie nie tyka mojego pociska :decayed: Nawet nie chce :wink4:

Kolanka ? Idz do sklepu metalowego kup kawałek rurki i poproś o wygięcie ..sa nawet specjalne zakłady które sie tym zajmują :naughty:

Na re5pect to troszkę przeginają z cenami ... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w Opolu mój drogi :wallbash: u nas jest nawet problem ze zrobieniem weży w metalowym oplocie... PORAŻKA! A dostałem od Poziowskiego wizytówke jakiegos zakładu ( hydrocostam ) w wawie bo raz na miesiąc bywam u was, to chyba gdzieś zgubiłem... :kwasny:Będe musial mu napisać jeszcze raz jak wróci do PL...

Ja jestem zdania że auto to auto mam AutoCasco wiec co mi tam :good: Tyle że ona ma za małe umiejętności żeby śmigac autem które ma ponad 200 koni i Quattro... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ona ma za małe umiejętności żeby śmigac autem które ma ponad 200 koni i Quattro... :decayed:

To juz taka stadnina sie uzbierała ? :naughty::kox:

Nie w Opolu mój drogi :wallbash:

..ale hydraulików macie ? :wink4: Oni przeważnie mają giętarki do rur... u mnie w rodzinnym miasteczku ( mała wichura :P ) jest taki zakład metalowy ..gdzie dotaczają różne pierdoły, spawają ...i mają dobry sprzęt do gięcia rurek :kox: :kox:

Podobno gdzieś w obi swego czasu były rury na poręcze ..chromowe ..na metry można było kupić :wink4: ..ale zwiedziłem Warszawskie Obi i nic ... za to wyczaiłem gdzie kolesie mają stal do zrobienia wydechów 3 cale ..coś jakoś 30 zł / metr :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mikołaja to 14.857 sek. :evil: :evil: :evil:

Ciekawe kto lepszy.

Wyrobiona łapa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś nudą tu wieje :gwizdanie:

http://www.dziennik.pl/auto/article276376/Oto_raj_dla_twoich_oczu_.html?gallerySeq=2#top

niestety Audi się nie popisało http://www.dziennik.pl/auto/article276376/Oto_raj_dla_twoich_oczu_.html?gallerySeq=8#top

na nadchodzący nowy rok: http://www.dziennik.pl/auto/article269085/Piekna_Polka_w_kalendarzu_Pirelli_2009.html

a teraz lekki OTjak już sobie pooglądaliście i :slina:: kto ma dojście do ETKI? muszę zakupić klocki i tarcze i powoli robi mi się mętlik co pasuje do mojej Q :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, jest temat. Zróbmy najbliższego spota w Radomiu, bo nie chce mi się jechać do Wawy... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zbierzesz powyżej 10 osób, to jestem za tym żeby jechać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...