Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Musicie naprawić se monitory, ja tam widzę same dupeczki :naughty:

ok ja tez widze, ale czarno biale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

A sporo ludzi wapda na te spoty??? Kurcze moze w wtorek jakos sie skusze... Jak ktos chce to niech wpada w czwartek na taki spot ogulnomotoryzacyjny innego forum ( jak ktos zainteresowany zapraszam na pw to dam info).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sporo ludzi wapda na te spoty??? Kurcze moze w wtorek jakos sie skusze... Jak ktos chce to niech wpada w czwartek na taki spot ogulnomotoryzacyjny innego forum ( jak ktos zainteresowany zapraszam na pw to dam info).

Około 20 parę autek jest zwykle, czasami nawet więcej. Więc śmiało, nie krępuj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mówcie że nie widzicie 2 dupeczek koło siebie? Czyżby coś mi zablokowali? :mysli:

A może to tak jak w American Pie, ooo widziałem cycek... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mrówki. Białe wygrywają...

Lepiej białe niż czerwone :kox:

A najlepiej biaaaaaałoooooooooooo - czerwoneeeeeeeeee :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cuś przykrótki.. :gwizdanie:

:shocked:krotki??? z Sulim i Krzynkiem zerwalismy sie gdzies 23,40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, jakos tak dziwnie bylo jak dla mnie. bylem pierwszy raz, podjechalem z 5 osob sie odwrocilo zobaczyc co i jak po czym odwrocili sie z powrotem. ze 3 grupki staly i wszyscy plecami do mnie, zadnego "siema", "witaj nowy" ani "wypier...j", zero reakcji. po 2 godzinach ktos sie zorientowal ze na samochodzie mam kolpaki od VW... :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:49_________________________________________________

Ale cuś przykrótki.. :gwizdanie:

:shocked:krotki??? z Sulim i Krzynkiem zerwalismy sie gdzies 23,40

10 min temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, jakos tak dziwnie bylo jak dla mnie. bylem pierwszy raz, podjechalem z 5 osob sie odwrocilo zobaczyc co i jak po czym odwrocili sie z powrotem. ze 3 grupki staly i wszyscy plecami do mnie, zadnego "siema", "witaj nowy" ani "wypier...j", zero reakcji. po 2 godzinach ktos sie zorientowal ze na samochodzie mam kolpaki od VW... :thumbdown:

No to może problem jest z innej strony ..przywitałeś się ? Zagadałeś ? Narzuciłeś temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, jakos tak dziwnie bylo jak dla mnie. bylem pierwszy raz, podjechalem z 5 osob sie odwrocilo zobaczyc co i jak po czym odwrocili sie z powrotem. ze 3 grupki staly i wszyscy plecami do mnie, zadnego "siema", "witaj nowy" ani "wypier...j", zero reakcji. po 2 godzinach ktos sie zorientowal ze na samochodzie mam kolpaki od VW... :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:49_________________________________________________

Ale cuś przykrótki.. :gwizdanie:

:shocked:krotki??? z Sulim i Krzynkiem zerwalismy sie gdzies 23,40

10 min temu?

sorki oczywiscie 22,40.

ja to Ci powiem tak,na spoty przyjezdzam z pol roku czyli w sumie krotko,ale jak bylem pierwszy raz... uuuu chlopie,kurfa,kwiaty,bombonierki,browary ,czlowieku - bylem w szoku takim powitaniem a teraz to juz tylko nuda,gadki o furach i o d*pach ew. o d*pach i furach.ale dziwne ze Tobie sie to nie zdarzylo :mysli:?

a tak na serio to moze napisz jakiego przyjecia sie spodziewales to sie wezmie poprawke na nastepny raz,kazdy z nas byl kiedys pierwszy raz na spocie i jakos jeszcze sie pojawia,ja np.nikogo nie znalem aaa sorki nie wiem czy mi Poziek nie przypier..oli ale tak sie zlozylo ze na swoj pierwszy spot dojechalem z A3 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może problem jest z innej strony ..przywitałeś się ? Zagadałeś ? Narzuciłeś temat ?

ciezko do kogos zagadac i narzucic temat jak stoi do ciebie tylem i gada z kims innym...zreszta niewazne juz, moze odnioslem takie wrazenie bo spodziewalem ze bedzie ciut inaczej[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 00:04_________________________________________________

sorki oczywiscie 22,40.

ja to Ci powiem tak,na spoty przyjezdzam z pol roku czyli w sumie krotko,ale jak bylem pierwszy raz... uuuu chlopie,kurfa,kwiaty,bombonierki,browary ,czlowieku - bylem w szoku takim powitaniem a teraz to juz tylko nuda,gadki o furach i o d*pach ew. o d*pach i furach.ale dziwne ze Tobie sie to nie zdarzylo :mysli:?

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko do kogos zagadac i narzucic temat jak stoi do ciebie tylem i gada z kims innym...zreszta niewazne juz, moze odnioslem takie wrazenie bo spodziewalem ze bedzie ciut inaczej

No ja rozumiem .. ale byli też inni których np. nie widziałem nigdy na oczy.. kolega Kowal przykładowo- pogadać się udało ..no udało . Więc jak ktoś chce to może :good:

Stoi grupka i dyskutuje .. podłącz się , posłuchaj ..i wrzuć coś do tematu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj szukalem kogoz z Vagiem ale jako ze bylem ograniczony czasem nic sie nie udalo :(

Bedzie ktos za tydzien z VAG ktory mi pomoze ? chcialbym zrobic ogolna diagnostyke + moze logi w czasie jazdy (mam wrazenie ze jakos glosno mi sprezarka pompuje lub dolot tak swiszczy sam nie wiem to wy jestescie ekspertami)

Kupilem wycieraczki od kolegi TOM77 nawet w cenie byla usluga montazu i to 2 pracownikow :P trzevba bedzie wiecej u kolegi kupowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, jakos tak dziwnie bylo jak dla mnie. bylem pierwszy raz, podjechalem z 5 osob sie odwrocilo zobaczyc co i jak po czym odwrocili sie z powrotem. ze 3 grupki staly i wszyscy plecami do mnie, zadnego "siema", "witaj nowy" ani "wypier...j", zero reakcji. po 2 godzinach ktos sie zorientowal ze na samochodzie mam kolpaki od VW... :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:49_________________________________________________

Ale cuś przykrótki.. :gwizdanie:

:shocked:krotki??? z Sulim i Krzynkiem zerwalismy sie gdzies 23,40

10 min temu?

sorki oczywiscie 22,40.

ja to Ci powiem tak,na spoty przyjezdzam z pol roku czyli w sumie krotko,ale jak bylem pierwszy raz... uuuu chlopie,kurfa,kwiaty,bombonierki,browary ,czlowieku - bylem w szoku takim powitaniem a teraz to juz tylko nuda,gadki o furach i o d*pach ew. o d*pach i furach.ale dziwne ze Tobie sie to nie zdarzylo :mysli:?

a tak na serio to moze napisz jakiego przyjecia sie spodziewales to sie wezmie poprawke na nastepny raz,kazdy z nas byl kiedys pierwszy raz na spocie i jakos jeszcze sie pojawia,ja np.nikogo nie znalem aaa sorki nie wiem czy mi Poziek nie przypier..oli ale tak sie zlozylo ze na swoj pierwszy spot dojechalem z A3 :cool1:

Ja tam pamiętam swój pierwszy spot :decayed:

Wszyscy rzucili się mnie powitać :pociesz:, byłem obiektem ogólnego zainteresowania :dance2:, ludzie chcieli ze mną rozmawiać :friends:

a ja tylko do apteki przyjechałem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tylko do apteki przyjechałem :gwizdanie:

Pamiętam Suli :tongue4:

Miałeś głos jak nastolatka po pierwszej depilacji miejsc intymnych :decayed:

..i zmieniara Ci nie działała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z tych rzeczy się nie zmieniła :wink4:

Wciąż nie działa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z tych rzeczy się nie zmieniła :wink4:

Wciąż nie działa :gwizdanie:

Daj mnie .. u mnie zadziała :tongue4:

..no i nie zmienilo się jeszcze coś .. nadal nie masz avatara :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...