Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Do lamp sie przyczepili?

:kox: :kox:

Modom nie podobają się lampy Moskala :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starszy posterunkowy Cuber się przyczepił :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b5_lift_w_15_minut-t65060.0.html

bo w tym temacie jeden gość chciał coś udowodnic ale za bardzo nie miał argumentów , no i jak zwykle , kto najgorszy ?? Moskal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starszy posterunkowy Cuber się przyczepił :polew: :polew: :polew:

..no i jak zwykle , kto najgorszy ?? Moskal

:polew: :polew: :polew:

To krakowski ancymon :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mi opowiada ze w krakowie policja zaczaiła sie za stacja diagnostyczna i trzepali wszystkich którzy po badaniu wyjezdzali z xenonami w nie ori (sonar,Fk) lampach. to ilu ich tam na tych sonarach lata w krakowie ze az taka akcje policja robi, masakra :polew: :polew: :polew:

chciałby facet zabrac głos zle nie ma wiedzy i tyle. kazdy nieraz chce zabłysnac , ja tez próbowałem :polew::polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 14:15_________________________________________________

To krakowski ancymon :bicz:

ale żeby swojemu koledze spotowemu Grippenowi wstawić kropka ???? :slina: tego to sie nie spodziewałem. PiSowskie zagrywki - swojemu dowalić :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą też byś się na spocie pokazał, Krzyniek tak samo :bicz:

eeee byłem jakoś ostatnio :evil: dolicz że mam ponad 100km do arkadi w jedną stronę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starszy posterunkowy Cuber się przyczepił :polew: :polew: :polew:

:naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze jedno pytanko ma ktoś z was wyimaczki do radia chorus ??potrzebuje je pilnie wyjąć

nie ma pani dwóch pilniczków do paznokci w domku :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyniek przyjadz tera we wtorek , ja tyz sie postaram , pójdziema z Nosferem, Regim i Kolkowem obczajac d*py w Burgerkingu , no.. no .. i tego szybkiego sprzedawczyka w tejze restauracji :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyniek przyjadz tera we wtorek , ja tyz sie postaram , pójdziema z Nosferem, Regim i Kolkowem obczajac d*py w Burgerkingu , no.. no .. i tego szybkiego sprzedawczyka w tejze restauracji :kox:

Chłopaczyna się wyrobił trochę :polew: :polew:

(Ale mnie suuuszy.. :heat: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu o xenonach kilka postów wcześniej przypomniało mi się że jakiś miesiąc temu na połczyńskiej zatrzymały mnie pały, jeden podszedł do lamp popatrzył że mam spryskiwacze i że lampy wyglądają na ori to kazał jechać. Za chwilę stanąłem na światłach i w lusterku wstecznym wylukałem jak zatrzymali bodajże 206 z na 100% dokładanymi lampami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łyknij pięćdziestke to sie uleczysz , albo bronka [br]Dopisany: 07 Luty 2009, 14:48_________________________________________________

Chłopaczyna się wyrobił trochę :polew: :polew:

jest progresja ???????[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 14:52_________________________________________________

po przeczytaniu o xenonach kilka postów wcześniej przypomniało mi się że jakiś miesiąc temu na połczyńskiej zatrzymały mnie pały, jeden podszedł do lamp popatrzył że mam spryskiwacze i że lampy wyglądają na ori to kazał jechać. Za chwilę stanąłem na światłach i w lusterku wstecznym wylukałem jak zatrzymali bodajże 206 z na 100% dokładanymi lampami

ok , ale nikt nie potrafi powiedziec za co konkretnie zabieraja , mnie interesuje podstawa prawna , a nie gadanie ze kolege kolegi zatrzymali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

(Ale mnie suuuszy.. :heat: )

Dobra rada czym się zatrułeś tym się lecz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam , kropek fajny jest :good:, a przeważnie jak sie karze ,to za niewinność :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu o xenonach kilka postów wcześniej przypomniało mi się że jakiś miesiąc temu na połczyńskiej zatrzymały mnie pały, jeden podszedł do lamp popatrzył że mam spryskiwacze i że lampy wyglądają na ori to kazał jechać. Za chwilę stanąłem na światłach i w lusterku wstecznym wylukałem jak zatrzymali bodajże 206 z na 100% dokładanymi lampami

ok , ale nikt nie potrafi powiedziec za co konkretnie zabieraja , mnie interesuje podstawa prawna , a nie gadanie ze kolege kolegi zatrzymali.

Może ich poprostu suszyło i szukali frajera, pewnie jak by mnie w zatrzymali z kontrolą dokumentów to bym się spytał o podstawy prawne zabierania DR w takim przypadku.

Mnie bardziej nurtuje sprawa policji jadącej z wideoradarem łamiącej przepisy (prędkość, ciagła, czerwone światło itp.) i poszukującej "ofiar" jak to pokazują np w tvn turbo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...