Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

O zlotach nic w regulaminie nie ma (...)

FORMALNIE nie ma, ale w praktyce udział w zlocie jest argumentem na + ..... poznać pozostałym Klubowiczom, :friends: a to oni przecież głosują na TAK lub NIE.

przynajmniej tym co nie są od Ciebie z regionu :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

zobaczcie co mi moja Pani kupila żebym na boki nie chodził :))) Mieszkam teraz w hotelu w Piasecznie , ona w Grodzisku i sie martwi bidulka :kox:

zdjcie001ek2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zlotach nic w regulaminie nie ma (...)

FORMALNIE nie ma, ale w praktyce udział w zlocie jest argumentem na + ..... poznać pozostałym Klubowiczom, :friends: a to oni przecież głosują na TAK lub NIE.

przynajmniej tym co nie są od Ciebie z regionu :naughty:

karwa tyle że miejsca na zlotach trochę szybko się kończą ... tylko na chwilę odszedłem od kompa coby się z kobitą porozumieć wracam a tu już lista zamknięta ...

tak czy inaczej mnie do imprezowania 2 razy namawiać nie trza :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zainteresowanie wątkiem konkretnie skoczyło. No to i ja się zainteresowałem.. :naughty:

Kasiu, awans dostaniesz na 100%, bo u nas jest tak jak w niektórych klubach - panowie dycha za wjazd, a panie nic... :decayed: Ale dla naszej i Twojej satysfakcji nie składaj wniosku za szybko. Pokaż się na spocie, napaleńcy ze stolycy się z Tobą oswoją i później już będzie z górki. Może i ja w końcu na tego spota się wybiorę, bo dawno nie widziałem niektórych zakazanych mord. A poza tym w Radumiu nie ma BK, a w Arkadii jest... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, awans dostaniesz na 100%, bo u nas jest tak jak w niektórych klubach - panowie dycha za wjazd, a panie nic... :decayed:

a ty musisz wszystko wypaplać , niech sie dziewczyna troche postara , bo bedzie olewać forum a za 2 miesiące przyjedzie i powie że jeden oszust jej powiedział że dziewczyny to mają klubowicza odgórnie przyznanego.

Może i ja w końcu na tego spota się wybiorę, bo dawno nie widziałem niektórych zakazanych mord. A poza tym w Radumiu nie ma BK, a w Arkadii jest... :D

Dawaj we wtorek stary koniu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suli, jak Ty mi zaymponowałeś

ci powiem że Suli sie zaczął udzielać po zmianie statusu :polew:

Witam Panowie, małe zaskoczenie raptem parę dni tu nie zaglądałem i jak tak spokojny i opanowany człowiek jak Moskal dostał kropę? :embarrassed:

Krakusy :thumbdown::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal, jak Kasia mi czymś zaskórzy to na pewno zagłosuję na NIE. Kasiu, taka prawda - nie myśl sobie, że będzie cały czas kolorowo. :decayed:

Ale nie martw się, po prostu stosuj te swoje kobiece sztuczki i na pewno każdy zagłosuje na TAK.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam ochotę komuś przywalić :baseball:

:polew: :polew: :polew:

No dobra, może przyjadę na tego spota... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakusy :thumbdown::decayed:

Przecież to pożądne Ogry są :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal, jak Kasia mi czymś zaskórzy to na pewno zagłosuję na NIE. Kasiu, taka prawda - nie myśl sobie, że będzie cały czas kolorowo. :decayed:

Ale nie martw się, po prostu stosuj te swoje kobiece sztuczki i na pewno każdy zagłosuje na TAK.. :wink4:

Pierwsz błąd popełniła w momencie oznajmienia nam ,iż na spota ZAMIAST KOLEŻANEK ZABIERA FACETA :shocked:

Ten "smród" długo sie bedzie za nią ciągnął i może zaważyć na jej dalszej karierze :polew:

Krakusy :thumbdown::decayed:

Przecież to pożądne Ogry są :decayed:

ale ja nie mówie ,że nie sa porządni , niektórzy są poprostu mało kulturalni. zaznaczam że niektórzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ZAMIAST KOLEŻANEK ZABIERA FACETA[/b] :shocked:

Ten "smród" długo sie bedzie za nią ciągnął i może zawarzyć na jej dalszej karierze

Myślę, że taki "epitet" nie za bardzo się spodoba jej facetowi :gwizdanie:

Moskal, obawiałbym się, że może dojść do konfrontacji na spocie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...