Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

ale nie ma takiego mandatu jak 600 zł

"41. Przekroczenie dopuszczalnej prędkości o ponad 51 km/h 400 - 500 "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

3 suszary + vectra nieoznakowana. Masakra jakas.

Zbieraja na paliwo :decayed:

nie prawda mi misiaki z nieoznakowanego powiedzieli przez CB że na opony letnie :kox:[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 17:33_________________________________________________wychodzi na to że BryTomek wyhaczył jakiegoś bonusa :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie jestem zdania że nie ma 600zł przynajmniej jak na razie, mogłeś spokojnie nie przyjąć mandatu, poza tym Ty jeszcze kolego tam nie jechałeś szybko także nie mogą mówić że sporo za dużo ja widziałem tam lepszych talentów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie jestem zdania że nie ma 600zł przynajmniej jak na razie, mogłeś spokojnie nie przyjąć mandatu, poza tym Ty jeszcze kolego tam nie jechałeś szybko także nie mogą mówić że sporo za dużo ja widziałem tam lepszych talentów :gwizdanie:

To jak jeżdżą, a to jakie są przepisy to jedno i drugie. Miałem niefarta i mnie wyhaczyli, a czy za dużo dostałem.. No cóż, może już wprowadzają nowe przepisy, a może faktycznie jakiś bonus. :decayed:[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 17:41_________________________________________________

Też właśnie jestem zdania że nie ma 600zł przynajmniej jak na razie, mogłeś spokojnie nie przyjąć mandatu, poza tym Ty jeszcze kolego tam nie jechałeś szybko także nie mogą mówić że sporo za dużo ja widziałem tam lepszych talentów :gwizdanie:

I co by to dało?

Sratatatata i co jeszcze ?

No właśnie. Dostałem, przyjąłem, sprawa zamknięta. Nie będziemy dalej gdybać. A3, następnym razem zadzwonię po Ciebie to będziesz z nimi negocjował. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo pierwszy raz w życiu przekroczyłem prędkość 200km/h :evil: i nawet fotoradaru nie zauważyłem, za takie zdjęcie to mogę nawet zapłacić :decayed: no i smutna wiadomość między Kielcami a Tarnowem widziałem B8 w rowie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kichol a gdzie Ty sie tak spieszyłeś, przecież to do Ciebie nie podobne :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he he sprawdzałem samochodzik nad którym myślę i myślę i myślę może sobie zakupię bo fajnie jeździ :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiego mandatu 600 pln i 11 PTK - albo suma albo cie w ..ja zrobili

max za predkosc jest 10 ptk i 500.

Ja bym sie klucil.

Tomek masz PRAWO do wgladu w taryfikator to nie jest zakazana ksiega. Powinni ci palcem pokazac i wytlumaczyc co i jak.

Mnie tez kiedys zatrzymali mialem 72 na 40 czyli o 32 za duzo. - skonczylo sie na 6 ptk i 200 pln - ahhh stare czasy :)

aha na blankieciku dla ciebie powinienes miec napisane za co kara wiec poczytaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he he sprawdzałem samochodzik nad którym myślę i myślę i myślę może sobie zakupię bo fajnie jeździ :evil:

S?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie "S"......1.8T BEX jestem pod wrażeniem do 215 szedł pięknie i jeszcze trochę zostało pod nogą ale ruch był za duży na takie prędkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i czemu mi przypomniałeś ;( ośka ;([br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 18:46_________________________________________________nie znalazłem nic w Q .....Adamoo 90km/h to kłamstwo jeżdżę 100km/h :naughty: czy to nie autko kogoś z naszego klubu http://moto.allegro.pl/item596837450_audi_a4_s_line_1_8t_oryginal_navi_xenon.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo pierwszy raz w życiu przekroczyłem prędkość 200km/h :evil: i nawet fotoradaru nie zauważyłem, za takie zdjęcie to mogę nawet zapłacić :decayed:

Co się martwisz ... nie Twoje auto więc Tobie nie przyjdzie :naughty:

Co do Bryszusta :naughty: to Tomek nie ma czegoś takiego jak mandat 600 zł.

Przepisz proszę nr art. na który powołali się Panowie.

Przy okazji:

TARYFIKATOR MANDATÓW

TABELA PUNKTÓW KARNYCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszowiR powrotu do zdrowia a teraz o mandatach.......przy zbiegu wykroczeń mozna nałożyć mandacik do 1000zł niech poczyta za co dostał mandacik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiego mandatu 600 pln i 11 PTK - albo suma albo cie w ..ja zrobili

Hmm, mam jeszcze miękki dowód, który stracił ważność 2 dni temu. Zwrócił mi uwagę o to, ale nie mówił, że będzie za to kara.. :mysli:

Zara ide do samochodu po kwitek i poczytam co tam napisane. :decayed:

Tak czy siak straszył, że da 1000 zł. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszowiR powrotu do zdrowia

Dziękuję, powoli mi lepiej :wink4:

przy zbiegu wykroczeń mozna nałożyć mandacik do 1000zł niech poczyta za co dostał mandacik

Właśnie o tym piszę - niech poda art. na który powołał się Pan Policjant :naughty:

P.S. Muszę z Tobą pogadać ... zapomniałem o tym jak dzwoniłeś, bo miałem do Ciebie dzwonić tydzień temu, ale choróbsko mi wyszło i wyleciało mi z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadać zawsze warto jeśli tylko nic nie trzeba płacić :decayed:

Nie będziesz musiał nic płacić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...