Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przyjedziesz to zarobisz piątaka. Pozwolę ci wypucować felgi w Evo :good::polew:

nic z tego ... nie bede jutro na Torwarze ... :decayed::polew:

Czytaj ze zrozumieniem: jak chcesz jutro paść do nóg prezesa to musisz zjawić się na Torwarze o 19 :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Czytaj ze zrozumieniem: jak chcesz jutro paść do nóg prezesa to musisz zjawić się na Torwarze o 19 :naughty::decayed:

Żeby padać do nóg Twojego prezesa to wypadałoby, żebyś chociaż go przedstawił... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjedziesz to zarobisz piątaka. Pozwolę ci wypucować felgi w Evo :good::polew:

nic z tego ... nie bede jutro na Torwarze ... :decayed::polew:

Czytaj ze zrozumieniem: jak chcesz jutro paść do nóg prezesa to musisz zjawić się na Torwarze o 19 :naughty::decayed:

Prezes przyjezdza do mnie ... :naughty: Ty bedziesz robil za błazna ... co by Prezes mial rozrywkę ... :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem: jak chcesz jutro paść do nóg prezesa to musisz zjawić się na Torwarze o 19 :naughty::decayed:

Żeby padać do nóg Twojego prezesa to wypadałoby, żebyś chociaż go przedstawił... :decayed:

Wpadnij na Torwar do może zaznasz olśnienia na audiencji :tongue4::naughty:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 11:53_________________________________________________

Prezes przyjezdza do mnie ... :naughty: Ty bedziesz robil za błazna ... co by Prezes mial rozrywkę ... :polew::kox:

dziwne...bo zawsze z preziem śmiejemy się z ciebie :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu, Spankey .... w Auchan są tanie pieluchy, kupić Wam :decayed:

ja nie popuszczam bo nie koksuję :gwizdanie: :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu, Spankey .... w Auchan są tanie pieluchy, kupić Wam :decayed:

ja nie popuszczam bo nie koksuję :gwizdanie: :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Pieluchy? A co będzie OS z Poźkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie jutro wpaść na spocik :hi:

Cóż ... skoro musisz ... jakoś to przeżyjemy :naughty::kox::polew:

No nieeeee... znowu? Ile można? Byś sobie w końcu jakąś przerwę zrobił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki.... Zestawy komunijne w empiku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

osz kurfa... :shocked::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam... ja jestem tzw. świerzakiem na tym forum... ale pozwolę sobie wpaść na "beszczelny" :disgust: plan wpadnięcia na spocik... jeżdżę co prawda Galantem ale bardzo poważnie rozważam zakup "aczwórki" B6... może jak bym sobie pogadał z dotychczasowymi posiadaczami i lookną na jakąś sztukę, to moje poszukiwania stały by się łatwiejsze... i "został bym w promenadzie na dłużej"... :wink4: jakby jakiś gościnny forumowicz mnie zaprosił i przygarnął to by było spoko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam... ja jestem tzw. świerzakiem na tym forum... ale pozwolę sobie wpaść na "beszczelny" :disgust: plan wpadnięcia na spocik... jeżdżę co prawda Galantem ale bardzo poważnie rozważam zakup "aczwórki" B6... może jak bym sobie pogadał z dotychczasowymi posiadaczami i lookną na jakąś sztukę, to moje poszukiwania stały by się łatwiejsze... i "został bym w promenadzie na dłużej"... :wink4: jakby jakiś gościnny forumowicz mnie zaprosił i przygarnął to by było spoko...

Zapraszamy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak krowa będzie, to na pewno ktoś da ci zajrzeć do fury :)

ja mu dam posiedzieć i nie musi być od razu krowa - ostatnio małpeczki są w modzie także jedna małpka wystarczy :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie jutro wpaść na spocik :hi:

To znak , że Pozina musi dresy przeprasować na kant :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...