Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

No ja pikole. Tobie to jeszcze tylko niezapiętych pasów podczas jazdy potrzeba :twisted: :twisted: :twisted: Niezły hardkor.

luz :-)

Ty ja mam stare ori Audi jeszcze są spoko dam ci i zobaczysz czy takie są dobre. I daj tu swoje gg w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

W końcu Alan (ctv) uratował mnie przed okropnym piskiem nie zapiętych pasów

No ja pikole. Tobie to jeszcze tylko niezapiętych pasów podczas jazdy potrzeba :twisted: :twisted: :twisted: Niezły hardkor.

Pleban widze ma wieczne problemy z wycieraczkami

GRRRRRRRRR!!! Nie wku*wiaj lwa jak sra. Wycieraczki to na razie drażliwy temat.

Z rana udam się do sklepu, każę sobnie zapodać jakieś przewartościowane g*wno. A to co mam wywalę dośmietnika. Jak z nowymi będzie jakikolwiek najmniejszy problem, to zabiję sprzedawcę, jego żonę i dzieci do siódmego pokolenia, a dziadek sprzedawcy dostanie kopa w d*pę.

W takim stanie to Cie jeszcze nie widziałem :biggrin: Co do polerowania szyb to temat chyba jest nieciekawy. po polerce szyba nie jest równa i wycieraczki kiepsko zbierają. Gdzie kupiłeś te wycieraczki i jaka to firma, bo sam miałem zamiar to uczynić. Ktoś mi polecał Makro,że takie tanie, niemieckie i rewelacyjne, to nie te właśnie :confused: ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mamy takiego kolege w klubie :)

to ulubienic niektórych klubowiczów....przywież go na spota :rotfl:

jazda bez pasów hmmm :twisted: .... twoja brocha brachu :biggrin:

co do wycieraczek to kupiłem niedawno zwykłe chamiopny bez bojlera za ok 60 zł w sklepie moto obok naszgo MM :smile:

działają OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wczoraj popiłem i nie zdążyłem napisac nic na forum.

Tu macie link do aukcji:

http://www.allegro.pl/ite...30_mm_30zl.html

Sprzedający w porządku. Wycieraczki zbierają zarąbiście. Chociaż od samego początku mocno hałasowały (piski)-myślałem, że guma musi się trochę wyrobić. Potem prawa zaczęła delikatnie co jakiś czas stukać. Dopiero po jakichś 200 km (byłem w trasie) wyminiłem tę stukającą. Stuki jak się okazało powodowane były przez plastikowe mocowanie, które było zbyt blisko szyby (ułożenie wycieraczki pod złym kątem). Lewa wyglądała na ok, ale dzisiaj po myciu autka okazało się, ze jest na całej szybie łukowata rysa.

Ty ja mam stare ori Audi jeszcze są spoko dam ci i zobaczysz czy takie są dobre. I daj tu swoje gg w profilu.

Dzięki. Jakoś się zgadamy, bo prawdopodobnie przez najbliższe 2 spoty będę nieobecny (impra służbowa a potem wyjazd). GG niemożliwe, bo korzystam z netu na służbowym lapku, który nie pozwala uruchamiać /instalować komunikatorów (właściwie nie pozwala instalować samodzielnie niczego) :evil:

adamooo - wielkie dzięki - to rzeczywiście może być rozwiązanie :biggrin:

[ Dodano: 11-02-2007, 11:54 ]

Wicie co? Podejrzewam gównianie mocowania (te plastikowe zapinki na wycieraczce). Zawsze używałem ori (nawet przy zmianie wycieraczek) a po kredzieży musiałem skorzystać z dołaczonych do tych wycieraczek, które kupiłem. I takk mi coś świta, że te mocowania są minimalnie niewymiarowe - dlatego prawdopodobnie wycieraczka się gibie i rysuje szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu Alan (ctv) uratował mnie przed okropnym piskiem nie zapiętych pasów , uffff .Kurva rok sie męczyłem :D W serwisie Audi powiedzili że : Co ???? No co pan tego sie nie da

Bo to skrajna glupota jazda bez pasów. Trzeba to piętnować. :bicz:

Wiesz jak jedziesz sam to twoja brocha, ze barbare se rozwalisz na przedniej szybie i polamiesz zebra na kierze przy predkosci 50km/h, ale wozac kogos jestes bezposrednim zagrozeniem jego zycia w przypadku dachu albo strzalu w bok. Ot moja opinia. Nic osobistego :smile:

Niestety nowoczesne auta staraja sie sprawiac wrazenie, ze jestesmy niezniszczalni no ale nie do konca tak jest. Ja zaliczylem latarnie i drzewo autem z 4gwiazdkami EuroNCAP i tylko odrobina umiejetnosci i niesamowity fart uratowal mi zycie. A zapiety bylem jak trza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi polecał Makro,że takie tanie, niemieckie i rewelacyjne, to nie te właśnie :confused: ??

Ja właśnie te z Makro kupiłem i też myślałem że to te same co ma wit.s, ale nie i jak narazie po 4 dniach używania przy deszczu chlapie itd sprawują sie jak na ta cene bardzo dobrze choć nie sa to firmówki i maja pewną nie doskonałość ale myślę że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 100% polecam Polskie MotGum. Takie niebiesko-żóte opakowanko. Rzadki przypadek najtańsze-najlepsze. Testowalem rozne boshe, valeo silencio, ori i wszystko nawet jak dobrze zbieralo to prze trzy miesiace. Ja mam lekkiego swira na punkcie czystych szyb (nota bene to moj pierwsz sedan i cierpie na brak tylnej wycieraczki) i uzywam wycieraczek non-stop. Mot-gumy przetrwaly ponad rok z idealnym zbieraniem a teraz nadal sa dobre tylko lekko juz jedna rozmazuje.

MtGum. POLECAM! http://www.motgum.com/o_firmie_p.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to skrajna glupota jazda bez pasów. Trzeba to piętnować. :bicz:

A kto tu powiedział że latam bez pasów ? To po pierwsze, po drugie nie lubie jak mnie coś zmusza do tego. Po trzecie czujnik w fotelu jest tak czuły że wystarczy tam położyć telefon i piszczy żeby zapinać pasy , nie jest to przyjemne . Więc spokojnie z tymi morałami spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 100% polecam Polskie MotGum. Takie niebiesko-żóte opakowanko. Rzadki przypadek najtańsze-najlepsze. Testowalem rozne boshe, valeo silencio, ori i wszystko nawet jak dobrze zbieralo to prze trzy miesiace. Ja mam lekkiego swira na punkcie czystych szyb (nota bene to moj pierwsz sedan i cierpie na brak tylnej wycieraczki) i uzywam wycieraczek non-stop. Mot-gumy przetrwaly ponad rok z idealnym zbieraniem a teraz nadal sa dobre tylko lekko juz jedna rozmazuje.

MtGum. POLECAM! http://www.motgum.com/o_firmie_p.html

jak najbardziej sie zgadzam ... wczoraj tez kupiłem dokladnii taki komplecik ....

(jedyna wada to brak mozliwosci zamontowania spojlerka na wycieraczke od strony kierowcy) ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ono.

chętnie skorzystam z oferty.zostały ci te plastikowe zaczepy?

AL.

Gdzie w Wawie kupiłeś te wycieraczki?

Dodano

Spanky.

Zdradź ile dałeś. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AL

Gdzie w Wawie kupiłeś te wycieraczki?

ja kupilem na stacji BP w Otwocku .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki zaliczylem sesje :twisted: i to bez poprawki :cool: teraz spokoj na pol roku z nauka i moge zajac sie szukaniem rakiety :a4fan::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki zaliczylem sesje :twisted: i to bez poprawki :cool: teraz spokoj na pol roku z nauka i moge zajac sie szukaniem rakiety :a4fan::quattro:

dobry uczen z Ciebie ........ :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję Łukaszku :exclaim: ...szukaj, szukaj i powodzenia :a4fan:

acha hhacek na ok tydzięn odcięty od netu..więc wyjaśnienia w sprawie polarków wysyłąj do mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jesteś Luk Skywalker co najmniej ...!!! :lol: panie Lukas. Gratulation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie sesja poprawkowa to sesja właściwa :) dlatego też do niej będę się uczył :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież już pisałem, że doktorat powinien robić.

Gratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...