Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm... Spanky domyślasz się :question: a nie zapomniałem on tera pod Torwarem bawi :audi:

pompa ABS-u .... :twisted:

ale jak byłes tam gdzie Ci mowiłem ... kupiłes :question: co :question: jak :question: gdzie :question: kiedy :question: .... bo nie kumam .... :redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Lukas. Po pierwsze - znacznie szybciej

to wszystko zalezy od tomboya :evil: jestem uzalezniony od tego fraj***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no zrobimy spota u Tomboya w ksiegarni i kazdy wypozyczy ksiazki tyle ile da rady uniesc :lol: damy rade Kunio

lepiej trzeba myslec nad nowym parkingiem i chyba zostaje nam BC :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na poziomie -2 w MM nikt sie nie będzie przy....ł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... Spanky domyślasz się :question: a nie zapomniałem on tera pod Torwarem bawi :audi:

pompa ABS-u .... :twisted:

ale jak byłes tam gdzie Ci mowiłem ... kupiłes :question: co :question: jak :question: gdzie :question: kiedy :question: .... bo nie kumam .... :redface:

Do tamtego kolesia dzwoniłem i takiej pompy nie miał, ale chciał tą naprawiać, tyle ze za dużo większe pieniądze niż robi to kolega z AKP... dokładnie za 7 razy tyle :twisted: a pompke najszłem na allegro po miesiącu kluczenia po necie, Ebay-u i itp. itd. Przez ten miesiąc była tylko 1 sztuka w niemczech i od razu jakis koleś z Wrocka ją wychaczył, a tą z allegro wyczaiłem jak tylko gość ją wystawił i od razu ją w ryj :exclaim: :biggrin: No i we wtorek Andrzej ma robote :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na poziomie -2 w MM nikt sie nie będzie przy....ł.

oj czuje ze nie da rady bo maja juz oko na nas we wtorki :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... Spanky domyślasz się :question: a nie zapomniałem on tera pod Torwarem bawi :audi:

pompa ABS-u .... :twisted:

ale jak byłes tam gdzie Ci mowiłem ... kupiłes :question: co :question: jak :question: gdzie :question: kiedy :question: .... bo nie kumam .... :redface:

Do tamtego kolesia dzwoniłem i takiej pompy nie miał, ale chciał tą naprawiać, tyle ze za dużo większe pieniądze niż robi to kolega z AKP... dokładnie za 7 razy tyle :twisted: a pompke najszłem na allegro po miesiącu kluczenia po necie, Ebay-u i itp. itd. Przez ten miesiąc była tylko 1 sztuka w niemczech i od razu jakis koleś z Wrocka ją wychaczył, a tą z allegro wyczaiłem jak tylko gość ją wystawił i od razu ją w ryj :exclaim: :biggrin: No i we wtorek Andrzej ma robote :lol:

no to super ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy odpowiedź z MM.

Pan gówny derektór się nie zgodził.

Nie ma możliwości. Zajmujemy za dużo miejsca. Administracja się nie zgodziła.

Wg mnie sytuacja wyglądała tak, że kolo z którym gadałem byłby skłonny, ale generalny bał się podjąć sam decyzję, chciał duposchrona, a że wszyscy po kolei nie rozumieli o co chodzi - na wszelki wypadek powiedzieli "nie"

CH*J IM W D*Pę

Moja propozycja:

- w przyszły wtorek coś wymyślacie

- za 2 tyg (27,02,2007-tak żebym i ja mógł się zabawić) jedziemy do MM, kupujemy po 1 szt najtańszej płyty i siedzimy do bólu. Jeśli nas wyrzucą to z przytupem :twisted: .

- myślałem, też, zeby skontaktować się z jakimś pismakiem (wyborcza stołeczna, czy cóś) coby coś na MM wysmarowali, bo głupie asekuranctwo mnie wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geant na Połczyńskiej :exclaim: Są takie garaże podziemne, że zgubić się można, jest sklep z akcesoriami tuningowymi tak zeby cos wyrezac na szybko, no i za***isty tor kartingowy :biggrin: Tak więc wtorki już mamy z głowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie właściwie taka sama odległość, więc OK.

Pytanie co z resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja poczekam do lata i na Torwar .... :twisted: ... nie chce mi sie przejezdzac całej Warszawy ..... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze lepiej do maca na ostrobramska zjemy cos fury poczekaja na zewnatrz i nie trzeba bedzie jechac pol miasta i marznac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze lepiej do maca na ostrobramska zjemy cos fury poczekaja na zewnatrz

A za pol roku takie schaby bedziemy, ze trzeba sie bedzie na A6stki poprzesiadac bo sie nie pomiescimy.

BUHAHAHAHAHA

Dobre.

No to trzeba wyznaczyć dyżury, kto w danym tygodniu będzie wciągał nosem Wieśmaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna śmigacie audicami i 4 km w jedną strone was nie stać albo Wam się nie chce :bicz: a z drugiej strony to ja pozostałbym w MM..jak przyjdą to pójdziemy na przechadzke na góre i wrócimy za 10 min..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostałbym w MM..jak przyjdą to pójdziemy na przechadzke na góre i wrócimy za 10 min..

Albo na wieśmaka

Albo do promenady

jaki dzis wynik w pączkach???

zostałem poczęstowany jednym i był wstrętny. Do tej pory mnie mdli :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...