Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Nad pedałem. Taki plastikowy guzik.

Nad hamulcem? Rozumiem ze on bedzie gdzieś schowany?

Lewa ścianka na głębokości jednego palca :wink4::decayed:

Dobra to jak już robicie taki totalny offtopowy rozgardiasz to i mnie pomóżta :tongue4:

http://www.a4-klub.pl/smf/ktore_opony-t98235.0.html[br]Dopisany: Październik 12, 2009, 11:43:31 _________________________________________________Właśnie dostałem mandat z w sprawie przekroczenia prędkości o 19 km/h w Kobylnicy.

W związku z tym iż nie wskazałem kierującego to zamiast 100 zł dostałem 200 zł .. i jakim prawem do chuuja ?? :evil: :evil: :evil:

Dzwoniłem..odebrała jakaś pipa nieskrobana, która wytłumaczyła mniej więcej tyle.. bo nie było wskazane to taki mandat..a kto to ku***a wiedział.. Nie chodzi o kasę tylko o zasady w tym kraju kuurwy i szatana :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

A taryfikator ?

37.Przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 11 - 20 km/h 50 - 100zł :mysli:

Przecież to jest bezsens ! Skoro zdjęcie jest niewyraźne to jak masz wskazać prowadzącego ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym iż nie wskazałem kierującego to zamiast 100 zł dostałem 200 zł .. i jakim prawem do chuuja ?? :evil: :evil: :evil:

Legal. Dzwon i wskaz sprawce, to dostaniesz 100PLN.

PS. W mojej kwestii jeszcze z nimi negocjuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raguś, zrób mi skana tych papierów co dostałeś na początku i teraz i puść mi mailem albo daj linki na PW.

Cycek nie ma teraz skanera w domu :chytry:

Foto zrobię.

Tylko że nie mam tego dokumentu który im odesłałem.

Kolejny argument kobiety - " Zgodził się Pan na ukaranie mandatem i nawet podpis jest to mandat został wystawiony" ..do c**j zgodziłem się na 100 zł nie na kwoty , które oni sobie wystawili na nie wiem jakiej zasadzie.[br]Dopisany: Październik 12, 2009, 12:37:00 _________________________________________________

Legal. Dzwon i wskaz sprawce, to dostaniesz 100PLN.

PS. W mojej kwestii jeszcze z nimi negocjuje.

Tomku, nie chodzi o te j**ane 100 zł tylko o zasady..

A jak to jest jak właściciel pojazdu nie ma prawa jazdy ? Punktami to go juz raczej nie ukarają :naughty: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co im napisałeś skoro tak Cie potraktowali?

Zaznaczyłem odpowiednią wersję, która brzmiała mniej więcej tak " nie potrafię wskazac kierującego pojazdem, zgadzam się na ukaranie mandatem"

Tylko kwota na zawiadomieniu była inna, a na mandacie inna. Czyli wychodzi na to iż po akceptacji pisma mogą sobie wstac dowolną kwotę jaka im się zamani.. to mnie wk***ia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktos na sprzedanie jakichs 17" ? :cool1:

Zima się zbliża ? :decayed:

Fly..nie znam człowieka , który by robił większe manewry z felgami niż Ty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co im napisałeś skoro tak Cie potraktowali?

Zaznaczyłem odpowiednią wersję, która brzmiała mniej więcej tak " nie potrafię wskazac kierującego pojazdem, zgadzam się na ukaranie mandatem"

Tylko kwota na zawiadomieniu była inna, a na mandacie inna. Czyli wychodzi na to iż po akceptacji pisma mogą sobie wstac dowolną kwotę jaka im się zamani.. to mnie wk***ia :evil:

też dostałem mandat z Kobylnicy i miałem opcję wskazać kierującego: 150zł oraz 4pkt. lub nie potrafię wskazać kierującego i kwota 2x większa czyli 300zł i 0pkt.

Pewnie nie doczytałeś dokładnie chodź kwoty podają wytłuszczonym drukiem i raczej je ciężko nie zauważyć (mam scan)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że czytałem to pismo 3 razy..Żona też czytała i jakoś nikt tego nie zauważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo zapier...ć 120km/h, to i problem bylby mniejszy :polew: :polew:

Wychodzi na to, że powolna jazda się nie opłaca...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że czytałem to pismo 3 razy..Żona też czytała i jakoś nikt tego nie zauważył.

kuurwa jak to pięknie sie czyta : "Żona też czytała" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem odpowiednią wersję, która brzmiała mniej więcej tak " nie potrafię wskazac kierującego pojazdem, zgadzam się na ukaranie mandatem"

Tylko kwota na zawiadomieniu była inna, a na mandacie inna. Czyli wychodzi na to iż po akceptacji pisma mogą sobie wstac dowolną kwotę jaka im się zamani.. to mnie wk***ia :evil:

Za niewskazanie kierującego jest jakaś dodatkowa kwota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że tak jest. Dla mnie to jest bezprawie..

Od kiedy właściciel pojazdu ma obowiązek prowadzenia rejestru osób, które jeżdzą jego autem.. Można nie pamiętać kto jechał, jeśli z samochodu korzysta kilka osób.

Szukałem czegoś na ten zapis, ale narazie z marnym skutkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...