Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam zrobione tak że jak przekrece kluczyk to sie kontrolki nie zapalają , dopiero jak wcisne guzik pilota to sie załącza prund i można odpalać :good:

Super..już wiadomo jak Ci parówę za***ac :decayed::naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Super..już wiadomo jak Ci parówę za***ac :decayed::naughty::tongue4:

no , musisz mieć pilota.... no i musisz wiedzieć gdzie jest założony wyłącznik zapłonu. A tego na 100% nie znajdziesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego jeszcze kombinacja ze trzeba dwa razy wcisnac sprzeglo, raz hamulec, lewy kierunek i auto dostaje prad... im wiecej takich gadżetow tym lepiej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO WY NA TO?

Oto dwa posty z fotum A6 . klub . pl:

"A 4 ma spoty we wtorki w promenadzie o 18 albo 19 bo kumpel jeździ i podobno frekwencja jest niezła" - autor: Mobil

"Co do następnego spota, to proponuję pod koniec października podłączyć się do A4 pod ich termin, zobaczymy jak to wyjdzie." - autor: surowy

Przygarniemy ich...? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego jeszcze kombinacja ze trzeba dwa razy wcisnac sprzeglo, raz hamulec, lewy kierunek i auto dostaje prad... im wiecej takich gadżetow tym lepiej :decayed:

Gdy działa

Gdy przestaje działać Moskal ma zabawę .....

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy ..masz za***isty avatar..pasuje do Ciebie jak w morde strzelił :decayed::naughty: :naughty:

Super..już wiadomo jak Ci parówę za***ac :decayed::naughty::tongue4:

no , musisz mieć pilota.... no i musisz wiedzieć gdzie jest założony wyłącznik zapłonu. A tego na 100% nie znajdziesz :wink4:

Znajomy miał w takim gównie jak Toyota Prius takie gadżety...wystarczyło przychaczyc jego ruchy jak odpalał silnik :naughty:

A później się dziwił skąd ja wiem..bo nikt nie obczaił do tej pory...j**any ciemniak :decayed::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. czas pierwszy raz od dwoch dni wyjsc z lozka :decayed: goraczka spadla wiec moge zaczac funkcjonowac w normalnym swiecie. jaka pogoda na zewnatrz bo na poczte musze isc i po fajki?

moze ktos chce kupic kask na snowboard/narty ROXY?? kupilem swojej kobiecie ale okazal sie za duzy i musze odeslac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy ..masz za***isty avatar..pasuje do Ciebie jak w morde strzelił :decayed::naughty: :naughty:

:ssij::lol1:

Avatar z bohaterem sennych marzeń wielu nastolatek w tym kraju :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga ja jestem zawsze, nie można Was zostawiać samopas bo by tu nic nie zostało :tongue4:

Co do A6 to podobnie bedzie jak z A3 raz był spot razem i tylo :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego jeszcze kombinacja ze trzeba dwa razy wcisnac sprzeglo, raz hamulec, lewy kierunek i auto dostaje prad... im wiecej takich gadżetow tym lepiej :decayed:

pierd.olisz , mam wyłącznik i przycisk w pilocie i wiem ze na 100% mi auta nikt nie za***ie , no chyba ze na lawete :wink4:

Gdy przestaje działać Moskal ma zabawę .....

wczoraj to sie akurat alarm zj***ł

Przygarniemy ich...? :mysli:

ja jako stały uczestnik spotów zezwalam :kox:

wystarczyło przychaczyc jego ruchy jak odpalał silnik :naughty:

jak go wyłączał za kazdym razem to pewnie ze tak , ja tego używam głownie pod marketami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem swojej kobiecie ale okazal sie za duzy i musze odeslac

niech owija głowe bandażem przed założeniem , tylko nie elastycznym , bo jej sie prążki odgniotą na czole :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO WY NA TO?

Oto dwa posty z fotum A6 . klub . pl:

"A 4 ma spoty we wtorki w promenadzie o 18 albo 19 bo kumpel jeździ i podobno frekwencja jest niezła" - autor: Mobil

"Co do następnego spota, to proponuję pod koniec października podłączyć się do A4 pod ich termin, zobaczymy jak to wyjdzie." - autor: surowy

Przygarniemy ich...? :mysli:

w kupie cieplej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: wszystkim

Siema Oskaro :hi: [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 12:20_________________________________________________

wsadziłby jęzora w kakowego ślipka :kox:

Nie tylko jęzora :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kutwa, do Arkadii są takie korki, że z dworca centralnego nie da się dojechać w godzinę :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: Wczoraj tam tkwiłem.. Lepiej do Fortu czy gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...