Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

tylko przypadkiem nic nie pisz AndyemuN o instalacji BT bo się chłopak na miesiąc zamknie w sobie :naughty: :naughty: :naughty: :decayed

:polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 13:38_________________________________________________

AndyN kto to Kolega B ????

1000 bitów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna pomoc z instalacją BT? KTOŚ POMOŻE??!?!?!? :>

bajk AndyN nie ma teraz czasu, musisz sie ustawić w kolejce. Rozumiesz.. Każdy chce bluecostam ale czasu nima.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie Arkadia... bede mial blisko po pracy :decayed:

A ja blisko z domu.. :kox:

Mnie to bez różnicy i tak przyjadę :kox:

Aydaho - nie kumam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy uwaga jutro na być nawet -1st. :kwasny:

:shocked: :shocked:

O Ja pierodle !!! 1st Celsjusza poniżej zera !!! !!! Zamykają szkoły ?

Krwa idę zbierać opał i wyciągam korzuchy :shocked:

Nie no.. szybko !! Dolewać denaturat do baków !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000 bitów :naughty:

Pamiętaj o Tubrodymomenie :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 13:41_________________________________________________

No wreszcie Arkadia... bede mial blisko po pracy :decayed:

A ja blisko z domu.. :kox:

Mnie to bez różnicy i tak przyjadę :kox:

PIXI mi w sumie też. Bo do promki nie mialem tak daleko ze szmulek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce pinktooth :kox: Jeśli mogę wybierać :notworthy: :notworthy: :notworthy::kox: :kox: :naughty:

może pussytooth ?? :kox:

Moskal cytowanie to masz rację :embarrassed:

a co to za filozofia ??? wciskasz "cytuj" i z edytowanego textu zostawiasz pierwszą linijke i na końcu pomiędzy nimi zostawiasz to co chcesz , reszte kasujesz i gitara :good:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 13:44_________________________________________________

Aydaho - nie kumam

Bober

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie przez swoją niewiedze w temacie posty lecą jeden za drugim ( dobrze że licznik nie działa w tym wątku )

MoorPH ja z ochoty mam chyba taką samą drogę tu i tu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ja chyba bardzo podobną tyle ze do promki to zawsze mi nie po drodze chyba ze wracam z biura z

Mińska.

PIXI teraz czekać az staniesz sie PINKI :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI gupku leśny ... tylko nie leśny :polew: :polew: :polew:

Moskal teraz ok ( ale błysnołem ) :embarrassed: 1000 B , może siedząc na forum częściej to mi w krew wejdzie :notworthy:

[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 13:50_________________________________________________

PIXI teraz czekać az staniesz sie PINKI :polew:

Nie dla psa kiełbasa :gwizdanie: :cool1:

Wójek Moskal czy dobrze ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI gupku leśny ... tylko nie leśny :polew: :polew: :polew:

Moskal teraz ok ( ale błysnołem ) :embarrassed: 1000 B , może siedząc na forum częściej to mi w krew wejdzie :notworthy:

może być jeszcze druga podpowiedź ale to ma związek z dzwigniami napędowymi pojazdu kołowego, synonim jakim określa się mniejszości sexualne ale...... skoro już wiadomo o kogo chodzi chyba się powstrzymam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boberek to lada tydzień pojawi się na spocie ( może się mylę ale zimówek na rower to chyba nie ma ?? :decayed: ) i wtedy będzie dym

Nosfer dzięki za troskę :) ale wybornie się bawie - chyba że B wpadnie i mnie zj**ie ( Piotrek sory :embarrassed: żarty )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko ogry :siema:

Widze ze dzisiaj wiecej o pedałach (rowerowych 1000 Bitowych) niz dupeczek. Co jest z Wami? Do kąta i żałować - wykonac :decayed:

A powiedzcie mi naprawde chcecie dzisiaj w Promce stac na tym wypiz*owiu? nie dośc ze na dworze to jeszcze wysoko i będzie pizgało masakrycznie... brrrr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko ogry :siema:

Widze ze dzisiaj wiecej o pedałach (rowerowych 1000 Bitowych) niz dupeczek. Co jest z Wami? Do kąta i żałować - wykonac :decayed:

A powiedzcie mi naprawde chcecie dzisiaj w Promce stac na tym wypiz*owiu? nie dośc ze na dworze to jeszcze wysoko i będzie pizgało masakrycznie... brrrr....

Siema :hi:

Kali taki zamęt w temacie że sam nie wiem gdzie spot ( ale kurtkę wezmę ) :polew: więc chyba narazie normalnie (Lukas pisał że nie ma sensu ... może za tydzień ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boberek to lada tydzień pojawi się na spocie ( może się mylę ale zimówek na rower to chyba nie ma ?? :decayed: ) i wtedy będzie dym

PIXI zawsze sa opony z kolcami :naughty:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 14:03_________________________________________________Ja nadal nie moge dojsc do siebie po 2 tyg L4 i mam niezle zaleglosci w robocie. Więc pewnie nie dojade dziś znow do promki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI zawsze sa opony z kolcami :naughty:

Na rower !!! Jak pomykałem kiedyś :polew: na wigry to opony były wielosezonowe :naughty: [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 14:05_________________________________________________Szanowni Koledzy i Koleżanki muszę spadać na szczaw :polew: do domciu - papu siusiu paciorek i oczywiście na spota . Nara :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI zawsze sa opony z kolcami :naughty:

Na rower !!! Jak pomykałem kiedyś :polew: na wigry to opony były wielosezonowe :naughty:

PIXI kiedy to było.. :P

Moi znajomi dla obniżenia kosztów kupują ćwieki i robią samoróbki.. :gwizdanie:

Dla potwierdzenia mojego wczesniejszego posta, opona wykonana przez pewnie niektórym znaną firmę Nokian

Nokian-2006-wxc300_ik.gif

A teraz samoróbka

zarzecki.com-opona_z_kolcami-14.jpg

zarzecki.com-opona_z_kolcami-15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...