Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

ale wpiernicz miales Norbi dokladnie za to ze kupiles tego pazdziocha jak to ono krzyczal z gwizdzacymi turbawami

teraz to juz mu nic nie pomoze. Ciekawe czy bedziesz sie tak smial jak przyjdzie ci wyjmowac silnik :twisted:

Przestań smrodzić człowieku i martw się o siebie i swojego paździocha :bicz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

TO ty po bezprzewodowym piszesz

Zdychająca bateria laptopa i necik po komórce (bluetooth)-forum na szczęście nie ma wielkich wymagań bo transfer jest fatalny.

ciesz sie ze wyrwalem im te kije samobije bo bys dzisiaj mial siniaki
te...Siniaki... A w ferworze walki byśmy mu pewnie wsadzili tekije w ... ucho :twisted: Jak se przypominam to się za głowę łapię. HYHYHYHY
ale wpiernicz miales Norbi dokladnie za to ze kupiles tego pazdziocha jak to ono krzyczal z gwizdzacymi turbawami

HEHEHEHEHE. No nie mogie, nie mogie.HEHEHEHE!!!

[ Dodano: 20-03-2007, 16:15 ]

A! Dziewczynki z CB.

Dosyć pilnie potrzebuję pożyczyć radyjko CB na weekend (moje jest na stałe a jadę w traskę autkiem mojej kobiety). Oddaję w niedzielę późno wieczorkiem lub na następnym spocie, w stanie nie gorszym niż przed pożyczeniem.

Deklarować się proszę - będę ogromnie wdzięczen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań smrodzić człowieku i martw się o siebie i swojego paździocha

Co sie bulwersujesz chopie :lol: Boli cie ze ktos powiedzial ze to S4 nie jezdzi jak S4? :lol: martwie sie i robie wczesniej a nie czekam az sie posypie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań smrodzić człowieku i martw się o siebie i swojego paździocha

Co sie bulwersujesz chopie :lol: martwie sie i robie wczesniej a nie czekam az sie posypie :wink:

Chodzi o sposób w jaki to robisz. Każdy coś tam myśli na temat mojego autka i mi o tym mowi i jakos nie ma w tym zawiści. To ze mozna w niego włozyc kase i to duzo kasy to jest jasne bo to stary samochod, ale pokaz mi kogokolwiek no moze poza Oniakiem :biggrin: kto nie moglby włożyc kasy w auto. Wiec przestan juz Pi^%#$%@ bo kazdy juz wie ze to najgorsze S4 na świecie i nie musisz tego pińcet razy powtarzać.

Ja pie^$^$# co za typ :bicz:

[ Dodano: 20-03-2007, 16:29 ]

Boli cie ze ktos powiedzial ze to S4 nie jezdzi jak S4?
a mówić to ty mozesz wiele rzeczy, a ze nie masz racji to juz inna sprawa. Jakim jestes autorytetem w sprawie S4 to ze kiedys moze stałes obok i miales resoraka tej marki to o niczym nie swiadczy :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja ci nie powiedzialem nigdy ze jest najgorsze, zjebane i wogole. Tym bardziej nie jestem zawistny bo jakos nie podnieca mnie S4. Mam swoje zdanie na temat stanu silnika a konkretnie suszarek i koniec :exclaim: I po co glupie podteksty na forum w moja stronę ?

[ Dodano: 20-03-2007, 16:35 ]

kiedys moze stałes obok i miales resoraka tej marki to o niczym nie swiadczy
bawilem sie lalka barbie i jej samochodzikami :rotfl:

Jezdzilem do tej pory dwiema S4 (oprocz twojej) wiec zdanie swoje moge miec. A jak ktos pierwszy raz wsiada do S4 z 1.9TDI to nic dziwnego ze dla niego za***rdala :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki koniec mi tu balaganienia zaraz bede sprzatal :twisted:

Dzisiaj na spocie dacie sobie po lisciu i bedzie po sprawie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.6 do sety to faktycznie słaby wynik( o ile mnie nie myli pamieć tyle miała fabryka) tyle udało mi sie wykrecic, a turbinki jak padną to bądź pewien ,że ty pierwszy sie o tym dowiesz i mam nadzieje, ze bedziesz usatysfakcjonowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.6 do sety to faktycznie słaby wynik( o ile mnie nie myli pamieć tyle miała fabryka)

wiec moze te 265 fabrycznych kucykow ma. Dlatego nie dziwi mnie ze inne lepiej jezdza :wink:

A jak padną to powiem - a nie mówiłem?? :lol:

A twoje TXT do Norbiego sa zawistne i tyle.....

a gdzie tu widzisz zawisc? Stwierdzam fakty

[ Dodano: 20-03-2007, 16:50 ]

Dzisiaj na spocie dacie sobie po lisciu i bedzie po sprawie

ja nie wiem czy lisc mu wystarczy. Oni maja ciagotki do sutkow z tego co ostatnio zauwazylem. Czyżby głód ? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qr** jeszcze raz usłysze tu o turbinach Norbiego to walne pawia. Ale wielkie halo ja pitole tragedia , Norbi będziesz musiał dom sprzedać żeby to gówno zregenerować. hyhyhyhy Ja bym sie pochlastał normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[glow=red]DOŚć KU*WA!!![/glow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[glow=red]DOŚć KU*WA!!![/glow]
Witsie :exclaim: :exclaim: :exclaim: toż to nie uchodzi bankowcowi :rotfl::bicz:

[ Dodano: 20-03-2007, 17:14 ]

qr** jeszcze raz usłysze tu o turbinach Norbiego to walne pawia. Ale wielkie halo ja pitole tragedia , Norbi będziesz musiał dom sprzedać żeby to gówno zregenerować. hyhyhyhy Ja bym sie pochlastał normalnie
Jeszcze nie wystawiłem a juz bede sprzedawał :lol: ale zara od czego ma sie kumpli, skrece suta Oniakowi i da swojemu najlepszemu przyjacielowi to 100 tys :lol::lol::lol:

[ Dodano: 20-03-2007, 17:21 ]

wiec moze te 265 fabrycznych kucykow ma. Dlatego nie dziwi mnie ze inne lepiej jezdza
Zerknij w moj podpis, sam wątpiłem od początku w te 316 kucy w briefie dlatego są tam znaki zapyt. więc o co kamanuje. Przecież nie mowiłem ze to najszybsze S4 w Wawce. Pdejrzewam ze ta seria jest bo podobnie mi sie zbiera do Onowozu i tyle. I daj juz spokuj do k... nedzy :exclaim:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zara od czego ma sie kumpli, skrece suta Oniakowi i da swojemu najlepszemu przyjacielowi to 100 tys

dobrze ze Tomboy mi nic nie krecil :eek: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej jest ktoś z wawki jeszcze na forum? czy już wszyscy wybyli na spocik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erknij w moj podpis, sam wątpiłem od początku w te 316 kucy w briefie dlatego są tam znaki zapyt. więc o co kamanuje. Przecież nie mowiłem ze to najszybsze S4 w Wawce. Pdejrzewam ze ta seria jest bo podobnie mi sie zbiera do Onowozu i tyle. I daj juz spokuj do k... nedzy :exclaim:

to po jaki h.. upierales sie ze jezdzi tak samo jak Adama S4 avant skoro tamten w najgorszym razie ma 315KM i 4.9 to paki :question: shamowalbys go i bedzie jasne. Stac cie na S4 a na hamownie juz nie ?? A moze boisz sie rozczarowania? :twisted:

A tematu ja nie zaczalem tylko Norbi glupimi podtekstami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erknij w moj podpis, sam wątpiłem od początku w te 316 kucy w briefie dlatego są tam znaki zapyt. więc o co kamanuje. Przecież nie mowiłem ze to najszybsze S4 w Wawce. Pdejrzewam ze ta seria jest bo podobnie mi sie zbiera do Onowozu i tyle. I daj juz spokuj do k... nedzy :exclaim:

to po jaki h.. upierales sie ze jezdzi tak samo jak Adama S4 avant skoro tamten w najgorszym razie ma 315KM i 4.9 to paki :question: shamowalbys go i bedzie jasne. Stac cie na S4 a na hamownie juz nie ?? A moze boisz sie rozczarowania? :twisted:

A tematu ja nie zaczalem tylko Norbi glupimi podtekstami

boje sie i mnie nie stać i dlatego kupuje 1.8T z 95r :rotfl::rotfl::rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po spocie trochu nas bylo naliczylem 9 aut chyba :biggrin: a ile wspomnien bylo milych z zycia A4WT :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma 315KM i 4.9 to paki

Kiedyś sie z nim darłem na trakcie brzeskim i mówisz że ma 4.9 do 100 ?

No jeśli Norbi ma serie to tylko sie cieszyć , bo jeszcze duże możliwości przed nim , fiu fiu . A już tak zapina , malina oj malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma 315KM i 4.9 to paki

Kiedyś sie z nim darłem na trakcie brzeskim i mówisz że ma 4.9 do 100 ?

No jeśli Norbi ma serie to tylko sie cieszyć , bo jeszcze duże możliwości przed nim , fiu fiu . A już tak zapina , malina oj malina

Ono pozyczysz mi 4 setki, bo mi psycha siada :cry: albo może 4 dni nie potankuje i jakoś uzbieram :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...