Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody jesteś to masz prawo nie wiedzieć :wink4:

Poszły dwa :wink4:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Potrzebuję namiar na jakiegoś konkretnego agenta/brokera ubezpieczeniowego, dostałem od Hestii wstępną ofertę na kontynuację u nich ubezpieczenia i jestem w szoku :wallbash: W porównaniu do ubiegłego roku wzrosło o 35% przy max zniżkach jakie wypracowałem. Za swoją A4 musiałbym zapłacić 3070zł za wartość 39600 +310 za obowiązkowe dodatkowe ubezp., w moim przypadku mieszkania. Najgorsze że kilka dni temu jakaś k**wa przyrysowała mi auto i nie każdy ubezpieczyciel chce zawrzeć umowę przy takich "zniszczeniach" a nie zdąrzę przed końcem polisy tego załatwić :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Axa wychodzi tanio ale za wartość auta ok 31k, w razie szkody całkowitej albo kradzieży za taka kwotę kupisz nowe auto w takim samym lub podobnym stanie? Raczej nie...

Wszystkie ubezpieczenia typu direct są tanie tylko dlatego że biorą niższą kwotę ubezp. Jeśli nawet chciałbym zwiększyć kwotę ubezp. do wartości rynkowej to musisz iść do rzeczoznawcy aby napisał pismo o np. lepszym stanie czy wyposażeniu auta; koszt tego to ok 300-500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w generali mam wartosc auta wyceniona na 52000 a wzeszlym roku mialem 56000 to chyba niezle?tylko sie upomnialem i co smieszniejsze po podniesieniu wartosci auta skladke wyliczyli mi nizsza :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Potrzebuję namiar na jakiegoś konkretnego agenta/brokera ubezpieczeniowego, dostałem od Hestii wstępną ofertę na kontynuację u nich ubezpieczenia i jestem w szoku :wallbash: W porównaniu do ubiegłego roku wzrosło o 35% przy max zniżkach jakie wypracowałem. Za swoją A4 musiałbym zapłacić 3070zł za wartość 39600 +310 za obowiązkowe dodatkowe ubezp., w moim przypadku mieszkania. Najgorsze że kilka dni temu jakaś ku***a przyrysowała mi auto i nie każdy ubezpieczyciel chce zawrzeć umowę przy takich "zniszczeniach" a nie zdąrzę przed końcem polisy tego załatwić :thumbdown:

norma. tez tak mialem w maju. okazuje sie ze w poprzednim roku ubezpieczyciele nie zarobili tyle ile zakladali i w tym roku stawki sa wyzsze.

teraz beda mowic ze nie warto przechodzic do innego ubezpieczyciela bo cepik i jak ktos mial szkode to oni wiedza.

zostan w hestii, dobrze sie targuj, a ubezpieczenie za mieszkanie zaplac za pol roku.

jak chcesz to dam Ci namiar do mojej pani z hestii, co prawda w Siedlcach ale moze uda sie cos taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW jak się ostatnio widzieliśmy "przypadkiem" na promce to brzuch Mama miała już konkretny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema pany. pochwalę się. zostałem ojcenm :kox::drunk:

Witaj w Klubie. Moja córcia przyszła na świat wczoraj :kox:

hehe

graty Panowie. kumplowi z pracy tez się wczoraj syn urodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema pany. pochwalę się. zostałem ojcenm :kox::drunk:

Witaj w Klubie. Moja córcia przyszła na świat wczoraj :kox:

Noooo.. Pięknie, pięknie :naughty:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema pany. pochwalę się. zostałem ojcenm :kox::drunk:

Witaj w Klubie. Moja córcia przyszła na świat wczoraj :kox:

Noooo.. Pięknie, pięknie :naughty:

:good:

Dla mnie to jest właśnie mega rezanie :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boberek, Poziu i Kokos - dzieki za spota :kox:

wzajemnie,szybko wrocilem do domu :shocked: :gwizdanie: wyniki kox S4 B6 i RS4

czekam na wynik w piatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...