Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w lomiankach gosciu Yarisem we mnie uderzyl w tyl :decayed: Wychodze a tu kurfa nawet zadrapania :blink: jak to mozliwe?? a u niego tablica pogieta i pekniety zderzak :decayed: Obadalem fure swoja i pojechalem dalej... W takim wypadku chyba nie ma co szukac kasy jakiejs co?? :naughty:

Nawet rysy ? - nie możliwe - źle obejrzałeś. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Nie chcę się wcinać w toczącą sie już głębszą rozmowę, ale nie ukrywam, że potrzebuję pomocy w wykonaniu logów i zdiagnozowaniu kilku spraw za kilka piwek.

Gdyby sie znalazł jakiś dobry człowiek, to chętnie sie stawię na spocie w Arkadii.

Pozdr

Wojtek

podjezdzaj , ktoś sie na bank znajdzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w lomiankach gosciu Yarisem we mnie uderzyl w tyl :decayed: Wychodze a tu kurfa nawet zadrapania :blink: jak to mozliwe?? a u niego tablica pogieta i pekniety zderzak :decayed: Obadalem fure swoja i pojechalem dalej... W takim wypadku chyba nie ma co szukac kasy jakiejs co?? :naughty:

Nawet rysy ? - nie możliwe - źle obejrzałeś. :decayed:

no tez sie dziwilem :decayed: Auto troche brudne to by bylo lepiej widac a tu nic :kox: Uderzyl tak w srodek na wysokosci belki wiec mysle ze zderzak sie wgiął i z powrotem odkształcil :decayed: Twarda d*pa :kox: Ale jak widzialem w lusterku lecacego na mnie Yarisa to bylem troche w szoku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*) jak któreś półpiździe zielone, czerwone czy pomarańczowe mi to skasuje to kultura osobista nakazuje poinformowanie mnie jako kogoś kto siedzi na tym forum od 2006 roku, że mój post został skasowany.

hm, o ile sie nie myle, to zostaje wyslane powiadomienie o usunieciu posta zawsze :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*) jak któreś półpiździe zielone, czerwone czy pomarańczowe mi to skasuje to kultura osobista nakazuje poinformowanie mnie jako kogoś kto siedzi na tym forum od 2006 roku, że mój post został skasowany.

hm, o ile sie nie myle, to zostaje wyslane powiadomienie o usunieciu posta zawsze :przebiegly:

wali mnie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*) jak któreś półpiździe zielone, czerwone czy pomarańczowe mi to skasuje to kultura osobista nakazuje poinformowanie mnie jako kogoś kto siedzi na tym forum od 2006 roku, że mój post został skasowany.

hm, o ile sie nie myle, to zostaje wyslane powiadomienie o usunieciu posta zawsze :przebiegly:

Nie, nie ma powiadomień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*) jak któreś półpiździe zielone, czerwone czy pomarańczowe mi to skasuje to kultura osobista nakazuje poinformowanie mnie jako kogoś kto siedzi na tym forum od 2006 roku, że mój post został skasowany.

hm, o ile sie nie myle, to zostaje wyslane powiadomienie o usunieciu posta zawsze :przebiegly:

Nie, nie ma powiadomień.

Ja dostalem jak mi watek przeniesli :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem jak mi watek przeniesli :gwizdanie:

te sa, bo sami je wysylamy w momencie przenosin watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly co z autem?

jezdzi :decayed:

odpialem przeplywke i latam, zastanawiam sie w sumie jaki ecu kupic, na allegro wisi jakis od A6 2002 - ale nie wiem, czy przeplywka jest taka sama - musze usiasc do etki ktoregos wieczora :rolleyes:

najciekawsze, ze na Przasnyskiej (nie wiem co oni dokladnie maja, ale wielkie toto) wywala blad G235 (EGT), a na zwyklym Vagu go nie widze :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra siury. Żeby nie było, że nie ostrzegałem. Starym zwyczajem spotykamy sie w najbliższy piątek w Bierhalle w Arkadii. Start 19:00. Ja zarezerwuję stolik.

Moskal i Fleja stawiają browar z racji urodzin :decayed:

Deklarować się kto będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spotkałem Pozera w monopolu i radził się mnie, czy wypada na przeprosiny dla elity forum, kupić dobre czerwone wino, czy raczej dobrą wódkę...

Chłopaki co mu doradzić :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeprosiny?

On taki jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeprosiny?

On taki jest.

:doh1: zapomniałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeprosiny?

On taki jest.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: JEBLEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Nie chcę się wcinać w toczącą sie już głębszą rozmowę, ale nie ukrywam, że potrzebuję pomocy w wykonaniu logów i zdiagnozowaniu kilku spraw za kilka piwek.

Gdyby sie znalazł jakiś dobry człowiek, to chętnie sie stawię na spocie w Arkadii.

Pozdr

Wojtek

podjezdzaj , ktoś sie na bank znajdzie :good:

nie wkrecaj chlopaka,ostatnio na spocie ciezko znalezc kogokolwiek o vagu nie wspominajac,ostatnio spoty sa malo popularne,przewaznie ok.piecioosobowe,na szczescie zawsze spotykam tych ktorych sie spodziewam[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 18:25_________________________________________________

:decayed:

Buba chyba łyknął :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...