Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Sobota. W piątek mam spota z kim innym

A i w sobotę dotrę późno

Oniak cos wspominal ze wylatuje na dzikie południe i chata bedzie wolna to moze u niego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Sobota. W piątek mam spota z kim innym

A i w sobotę dotrę późno

Oniak cos wspominal ze wylatuje na dzikie południe i chata bedzie wolna to moze u niego :D

No, bo przecież trzeba się zaopiekować ... :rolleyes: bryczką :gwizdanie:

ono, podziemny, bezpieczny garaż, gwarancja, ze autko nie będzie się męczyć niejeżdżone, gwarancja niepalącego upalacza i gwarancja, że będzie słuchana właściwa muza.

Poważnie rozważ moją propozycję, bo, zobacz poziek wstydził się mnie poprosić, zdał sie na "szwagra" i co? Sami wiecie co- cała Warszawa ma polewkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami wiecie co- cała Warszawa ma polewkę

z tym sie zgodze ostatnio widzialem go na miescie jak stał na kresce ze Skoda i to dostał jeszcze :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia dla Ciebie to cena będzie śmiesznie wysoka :tongue4:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2007, 19:08 _________________________________________________A kto się zajmie paździochem oniaka jak on do mnie wpadnie?? Oj oj oj : :evil: :evil: :evil: moge po mojego drugiego szwagra zadzwonić, tego od Calibry :tongue4: :tongue4: ;):decayed::polew: :polew: :polew: on mu fure przewietrzy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia dla Ciebie to cena będzie śmiesznie wysoka :tongue4:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2007, 19:08 _________________________________________________A kto się zajmie paździochem oniaka jak on do mnie wpadnie?? Oj oj oj : :evil: :evil: :evil: moge po mojego drugiego szwagra zadzwonić, tego od Calibry :tongue4: :tongue4: ;):decayed::polew: :polew: :polew: on mu fure przewietrzy :polew:

Ja się mogę zaopiekować ponieważ narazie nie mam się czym poruszać ;( ;(

Zółwiu sto lat i szerokich dróg.

P.S

Też widziałem Pozia strzałę ale t strzała tylko z wyglądu.. no chyba że szwagier lubi patrolować ulice :polew: tzw. lans po mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Setki latek dla kierowcy niebieskiego bolidu i tego wszystkiego na codzień co ma na zdjęciach z maila. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja bryka zostaje za laminowana potem idzie w formaline i plombowanie :D Na koniec wkładam 2 kluczyki w odbyt i lece do poźka ... hyhyhy

Żółw 1000 lat cycu :):drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie ci się wszystko wyluzuje - klimat morski przypominam :drunk::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec wkładam 2 kluczyki w odbyt i lece do poźka

na lotnisku na bramce bedziesz piszczal poprosza cie za parawanik a tam juz taka duza wielka czarna pani wyciagnie ci je i wysle do nas :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec wkładam 2 kluczyki w odbyt i lece do poźka

na lotnisku na bramce bedziesz piszczal poprosza cie za parawanik a tam juz taka duza wielka czarna pani wyciagnie ci je i wysle do nas :polew:

taa...gorzej jak Duża czarna pani nie da rady wyciągnąć i zaprowadzi za drugi parawanik do jeszcze większego czarnego pana... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ze jak ze ten pan palki swojej moze uzyc do tej operacji :mysli: z czego co wiem to ono nie ma w samolocie miejsc stojacych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy w Kaletce można płacić kartą za basen, napoje i inne usługi[ uciechy ] hotelowe..? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy jak pan "Ł" szybko sie :drunk: i czy Brynia bedzie posiadala ten terminal płatniczy tylko zaraz przeciez wczoraj ustalilismy ze spi u nas w domku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Dziękuje raz jeszcze za spotkanie, miło było poznać niektórych użytkowników Audi :)

Mam nadzieje, że będzie okazja spotkać sie raz jeszcze ... może dołączycie ze mną do spotkania

z Evo i Subaru :)

Pozdrawiam :)

BTW, Nie wiedziałem że relatywnie dużo kobiet nawiedza takie spoty, przynajmniej zachowana jest równowaga sił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy on się taki romantyczny i wspaniałomyślny zrobił :shocked: prefumy zajefajne fakt, ale może sprężyny dorzuci do prezentu, wtedy będzie :th:

Łukasze po prostu są tacy romantyczni i kochani - do rany przyłóż :D

Lukas chyba się ze mną zgodzisz ??

Oczywiście Brynia składam najlepsze życzonka z okazji dzisiejszych imieninek ;)

Na spociku będzie buziak w policzek :tongue4:

Poza tym Oniak przekaż swojej A również najlepsze życzonka :)

P.S. Wczoraj nie podchodziłem do kompa więc Żółwik dołączam się do życzeń teraz - spóźnione ale składam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no dzisiaj Anny wszystkim Annom Wszystkiego Najlepszego (musze do mamusi zadzwonic z zyczeniami dobrze ze przypomnieliscie :notworthy: )

miło było poznać niektórych użytkowników Audi

dziekujemy za przybycie i zapraszamy kolejny raz :hi:

może dołączycie ze mną do spotkania

z Evo i Subaru

ale mało kto za wami by nadążył :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...