Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Info o czasie i miejscu na SMS poproszę.

Też się stawię - bezstronnego świadka mieć musicie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropos mister Wit's, musisz mnie przewieźć tym swoim bandito. Latałem z Sebmisem i... moment daje po plerkach, tylko było mokro. Trzeba porównać oba AKN-y i nie na obserwatora sie typuj, tylko na rasowego ściganta upalającego obok Sebmisowego silver przecinaka. :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Esy raczej nie.

Norbi wywiad donosi że czasem bywasz w tych stronach , dasz znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Esy raczej nie.

Norbi wywiad donosi że czasem bywasz w tych stronach , dasz znać :)

Heh dziś się wybieram :decayed: Mister Ono nie bądź skromny, teraz eSa nie ma pojary powiedzmy sobie szczerze. Ostatnio nie było wielkiej różnicy, teraz bedzie przepaść tylko ze na moja niekorzyść ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi, ślij SMSa jak się będziesz wybierał, to się na chwilę zjawię, tym bardziej, ze mam mały biznes do ono.

A tak BTW, Ty czasem nie przemykałeś przez bemowskie os. Groty wczoraj wieczorem 20-21? Coś podobnego do Ciebie przemknęło obok - zbyt szybko żeby rozpoznać. Ja u znajomka z wizytą byłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ono graty :a4fan: Ja dzisiaj zdycham ale jak coś to drugi niezależny obserwator musi być :decayed: call me baby :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi, ślij SMSa jak się będziesz wybierał, to się na chwilę zjawię, tym bardziej, ze mam mały biznes do ono.

A tak BTW, Ty czasem nie przemykałeś przez bemowskie os. Groty wczoraj wieczorem 20-21? Coś podobnego do Ciebie przemknęło obok - zbyt szybko żeby rozpoznać. Ja u znajomka z wizytą byłem

To nie mła Wiciu :confused4:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2007, 20:40 _________________________________________________

Pitolisz :D

No to fon i letim :)

Może we wtorek polecimy na tvn?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie dzieje, czekamy na Ciebie :th:, a eSe to raczej teraz wciągną,a nie ona bedzie wciągała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czekaj bo nie czaje? Dlaczego ma nie wciągac?? Przecież jak objeżdzałeś na tvnie oniaka miałes 280KM tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , ale teraz pomimo niby wiekszej mocy wydaje sie ,że autko nie jedzie, aaa no i te Twoje wyliczenia, też nie odbiegają bardzo od prawdy. Moment Oniaka łeb mi ukręci przy samej...[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2007, 21:32 _________________________________________________Chłopaki... zachorowałem kurva, niech mnie chtóren wyleczy i jebnie w łeb, ale tak mocno http://www.mobile.de/SIDCPpaVh2yVsKWn15tavLv7A-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublicJ1189974822A2LsearchPublicD1100CCarX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B66%81R-t-vCaMiMkQuRDSeUnVb_X_Y_x_ysO~BSRA6D1100B27D1900BGND2001CPKWA0HinPublicA2A0A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sprache=2&sr_qual=GN&top=13&id=11111111271268272&

I wtedy Oniak nie straszny :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której na bemowie jest spocik, bo nie dostałem info ;)

:shocked:

Eeee...

Rozumiem, że spotykasz się z kimś na Bemowie ??? :mysli:

Tak , ale teraz pomimo niby wiekszej mocy wydaje sie ,że autko nie jedzie, aaa no i te Twoje wyliczenia, też nie odbiegają bardzo od prawdy. Moment Oniaka łeb mi ukręci przy samej...[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2007, 21:32 _________________________________________________Chłopaki... zachorowałem kurva, niech mnie chtóren wyleczy i jebnie w łeb, ale tak mocno

Nie mazgaj się. Kup se - przecież fajny jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...