Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Noo, liczylem na to, ze bede pierwszy na forum po spocie, a tu d*pa. Dzieki wszystkim, a szczegolnie Norbiemu za zademonstrowanie eSy. Zakochalem sie... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

widziałem

:shocked:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 22:20 _________________________________________________

Zakochalem sie...

:quattro:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty juz wiesz za co... to grypsko to sie nie wzieło z niczego... :)

oj tam......poprostu pogoda do bani........ :thumbdown:.......i stad to grypsko :D

Zdrowiej i za tydzień sie widzimy smiley

No za tydzien, to juz jestem na bank........opuscic dwa spoty pod rzad, to do mnie, nie podobne..... :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty juz wiesz za co... to grypsko to sie nie wzieło z niczego... :)

oj tam......poprostu pogoda do bani........ :thumbdown:.......i stad to grypsko :D

Zdrowiej i za tydzień sie widzimy smiley

No za tydzien, to juz jestem na bank........opuscic dwa spoty pod rzad, to do mnie, nie podobne..... :D;)

Do mnie też nie podobne. A dzisiaj był mój pierwszy spot w tym roku, bo też chorowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim

Fajnie ze wpadles i zapraszamy za tydzien :notworthy:

Pojawił sie jeszcze PABLO nareszcie :th:

i jeden taki WIELKI człowiek mowia mu SPANKY ale ten to chyba jakis NOWY na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katarzyno Ty jużw domu :shocked: a mówiłem nie upalać bo tłoczyska pojarasz :bicz2:

Norbi czy ja już Ci mówiłam, że masz cudowne auto? :polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Nie... poczekam aż mi na uszko szepniesz w moim pokoju w Wiśle :drool: :decayed:

nie wiem czy Przemek się zgodzi :gwizdanie:

Norbi nie ganiała Cię cywilna vectra? na cb mówili ze gdzies tam się kręci....

grupowy powrót przez wawe spoko troche ciasno tylko było ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie było tak ciasno dla ciebie bo z tyłu za nami jechałeś ale za to 2 A4 i astra miały ciasno. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie było tak ciasno dla ciebie bo z tyłu za nami jechałeś ale za to 2 A4 i astra miały ciasno. :naughty:

ja nie lubię jeździc na koncu bo można przypał zrobić przypadkiem i wjechać klubowiczowi w bagaźnik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeden taki WIELKI człowiek mowia mu SPANKY ale ten to chyba jakis NOWY na forum :D

zawstydzilem sie ... :polew: :polew: :polew:

milo bylo zobaczyc Wasze mordy .... :naughty: a i polew byl niezly ... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi również było miło poznać Warszawski Team, jako że to był mój pierwszy raz (i na pewno nie ostatni) zostałem rozdziewiczony w kwestii spotów ;)

Norbi - ja naliczyłem 20 autek na wczorajszym spocie

pozdro. :audi::a4fan::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi czy ja już Ci mówiłam, że masz cudowne auto? :polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Norbi, nie wiedziałem, że mówisz do "niego" auto :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem strajk pospotowy , nie dostałem jedzenia :polew:

Nastepnym razem trzeba bedzie pojechać na te wasze zapiekanki , albo do FW na szame :disgust:

Ah te Kobity :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja na zlot zimowy:

http://kamikaze.myo2.pl

jest tylko jeden dylemat:

ten kto zbije to pije? czy daje pić zbitemu? :drunk: :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja na zlot zimowy:

http://kamikaze.myo2.pl

jest tylko jeden dylemat:

ten kto zbije to pije? czy daje pić zbitemu? :drunk: :drunk: :drunk:

To już sie można dogadać :)

ale chyba tylko na początku gry ... po godzinie zbijania cięzko będzie cokolwiek ustalic - czy to szachy czy chińczyk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rormalnie żadnej Vectry nie widziałem i mam nadzieje,że ona mnie też :decayed:...

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 18:20 _________________________________________________

Norbi czy ja już Ci mówiłam, że masz cudowne auto? :polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Norbi, nie wiedziałem, że mówisz do "niego" auto :polew: :polew: :polew:

Człowieku w tym wieku nie tylko w ten sposób będziesz do niego gadał, żeby Cię słuchał :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku w tym wieku nie tylko w ten sposób będziesz do niego gadał, żeby Cię słuchał :polew:

W tym to znaczy w jakim ??? Ty to jeszcze jesteś młody i jurny więc nie narzekaj.

Jakbyśmy byli w Wicia wieku to dopiero byłby powód do narzekań - on już ze swoim "kolegą" przerobili cały słownik, włącznie ze słownikiem wyrazów obcych i nic już nie działa :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku w tym wieku nie tylko w ten sposób będziesz do niego gadał, żeby Cię słuchał :polew:

W tym to znaczy w jakim ??? Ty to jeszcze jesteś młody i jurny więc nie narzekaj.

Jakbyśmy byli w Wicia wieku to dopiero byłby powód do narzekań - on już ze swoim "kolegą" przerobili cały słownik, włącznie ze słownikiem wyrazów obcych i nic już nie działa :polew: :polew: :polew:

nie wiem ,czy dltego,że jestem po browrze, ale spadłem z krzesła po przeczytaniu posta Twojej ręki. :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...