Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o Pakietach S LINE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do wiosny się upoluje :decayed:

Opublikowano

Znajomy ma listwy S-Line, chce 700zł. Dajcie znać czy jest ktoś chętny - może uda mi się stargować do 600.

Opublikowano

Znajomy ma listwy S-Line, chce 700zł. Dajcie znać czy jest ktoś chętny - może uda mi się stargować do 600.

jaki kolor?

Opublikowano

Ale zastahawiaja mnie te wszystkie wkręty! haha

Opublikowano

Panowie hamujcie troche bajere.. :gwizdanie: Bo robi sie smietnik.. :rolleyes:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/item930845189_audi_a4_8e0_zderzak_tyl_tylny_kombi_2002_2004.html

S4 (o ile sie nie myle )

w dobrej cenie :naughty:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 00:59_________________________________________________

Panowie hamujcie troche bajere.. :gwizdanie: Bo robi sie smietnik.. :rolleyes:

już jest :gwizdanie:

ykk masz moc wypierdol połowę albo większość bo jest niepotrzebna :tongue4: (jak wszystkie moje posty w tym wątku :cool1:)

Opublikowano

:hi:

przyznam sie szczerze ze nie przeczytalem tych wszystkich stron ;)

ciekawy jestem Waszej opini co byscie powiedzieli na przod s-line a tyl od s ?

przd od esy mi sie nie widzi a z kolei zwykly tyl - tez szalu nie ma ;)

(mam avanta, chce zmienic wydech na podwojny i przy okazji zderzaki :gwizdanie: )

temat byl w tym poscie rozbudowany i ciekawy :rolleyes:

Opublikowano

Nie

Opublikowano

Nie wiecie czy pojawiają się gdzieś na allegro same dokładki s line do zderzaka tylnego (kombi)?[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 17:40_________________________________________________Jakby ktoś miał namiary na zderzak przód s line pod spryski to proszę na priv :kox:

Opublikowano

Pojawiają się, ale baaaaaaaaaardzo rzadko, a jak szukasz na 2 dyfuzory to już tylko Aso :wallbash:

Opublikowano

Szukam zwykłego s line z tyłu bez 2 dyfuzorów.

Opublikowano

Pojawiają się, ale baaaaaaaaaardzo rzadko, a jak szukasz na 2 dyfuzory to już tylko Aso :wallbash:

samej dokładki jeszcze nie widziałem a przeglądam cały czas

całe zderzaki czasem są ale tylko pełne bez wyjść

Opublikowano

http://www.allegro.pl/item931242753_audi_a4_b6_s_line_zderzak_tyl.html

[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 19:41_________________________________________________zderzaki całe są ale skoro nakładka ori pasuje do dokładki s line to po co przepłacać.

Niestety nakładka bez PDC :wallbash:

No ale 600 zł całość. Ile może sama dokładka kosztować? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.