Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o Pakietach S LINE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja w grudniu 2008 roku placilem 650zl za nowa w aso

Opublikowano

jeżeli chodzi o zderzak przedni pod spryski to ogólnie można jakość dorwać na allegro np ten grill środkowy? Bo kratki to chyba nie ma problemu a będąc ostatnio na giełdzie samoch. w Gliwicach zauwżyłem że można nawet dorwać osobno nakładkę i spojler.

Opublikowano

:hi:

z b8 do b6 tez pasuje ?? :mysli:

Opublikowano

:hi:

z b8 do b6 tez pasuje ?? :mysli:

wydaje mnie się ze to jest b6/b7

Opublikowano

aha no to dzieki w takim razie tyrkne do goscia - mam nadzieje ze bedzie wiedzial co sprzedaje ;)

Opublikowano

Witam mam pytanko odnosnie halogenow do S4 czy pasuja do tego zderzaka halogeny od a4 cabrio bo numer jest prawie ten sam tzn

S4

8EO-941-699-A – halogen lewy

8EO-941-700-A – halogen prawy

A4 Cabrio

8HO-941-699-A – halogen lewy

8HO-941-700-A – halogen prawy

hmm moze ktos wie bo w serwisie 350zł sztuka nowa .....

Pozdrawiam Łukasz

Opublikowano

wuju bije poklony za ta lotke :)

dzieki bardzo - okazalo sie ze jest z b7 (8E9 827 933 C)

mowicie ze wystarczy go troche podciosac przy stopie i bedzie git ?

chcialbym go moc w razie czego odkleic - jak myslicie czy sama tasma dwustronna wystarczy ?

Opublikowano

wuju bije poklony za ta lotke :)

dzieki bardzo - okazalo sie ze jest z b7 (8E9 827 933 C)

mowicie ze wystarczy go troche podciosac przy stopie i bedzie git ?

chcialbym go moc w razie czego odkleic - jak myslicie czy sama tasma dwustronna wystarczy ?

tak mi się wydawało właśnie ze taka sama jak moja :naughty:

wszyscy kleją na taśmę i odrobinę kleju do szyb :)[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 18:37_________________________________________________odcinasz bolce ze śrubami i trzeba dopasować przy stopie

i będzie lala :decayed:

Opublikowano

wszyscy kleją na taśmę i odrobinę kleju do szyb :)[br]

no wlasnie ten klej :mysli: pewnie chcac go pozniej oderwac zostana slady?

czy w ogole oderwe razem z lakierem :wink4:

_________________________________________________

jesli szukas s-line pod dwa wydechy to zapomnij :wink4:

jeszcze nie widzialem na alle, chociaz niedawno pierwszy raz widzialem s-line z otworem pod jeden - przewaznie sa ale do dizli

Opublikowano
jesli szukas s-line pod dwa wydechy to zapomnij wink4

jeszcze nie widzialem na alle, chociaz niedawno pierwszy raz widzialem s-line z otworem pod jeden - przewaznie sa ale do dizli

ja nie szukam tu koledzy szukali ja trafilem na ogloszenie (poluje na przod s-line) i tam jest tak w opisie :wallbash:

Opublikowano
z b8 do b6 tez pasuje ?? :mysli:
wydaje mnie się ze to jest b6/b7

Wczoraj porównywałem tylne klapy B6 i B8 na parkingu i...

B8 ma dłuższą część dachową klapy i szerszą na bokach

Opublikowano

No to żeś upolował ! Gratulacje :good:

Opublikowano

no udalo sie :>

teraz jak taki wypatrze to wkleje linka :)

teraz jeszcze przod pod spryski i na wiosne przekladka zderzakow, swap wydechu i lotka :>

Opublikowano

I jeszcze dwa czujniki się skapnęły :) Może chcesz sprzedać? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.