Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ten mod zakłada, że instalacje do fotochroma już masz :kox:

Opublikowano

Lusterko fotochromatyczne mam oryginalnie i działa oczywiście czy wystarczy teraz zmienić lusterko na takie co ma i fotochrom oraz czujnik deszczu. Fotochrom podłączamy oryginalnie tak jak było i co bym musiał wyrezać dodatkowo żeby działal czujnik deszczu. Czy wystarczy czujnik podłączyć w tą instalacje co już mam w samochodzie.

Opublikowano
  • Autor

piny do fotochroma w B6 i B7 są takie same, więc z czujnika deszczu ciągniesz tylko 1 przewód do MCE (zasilanie można wziąć z lustra)

mam właśnie takie lustro na sprzedaż wraz z uchwytem na szybę i przedłużaną taśmą

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224299.0

za czujnikiem deszczu trzeba powęszyć :kox:

Opublikowano

piny do fotochroma w B6 i B7 są takie same, więc z czujnika deszczu ciągniesz tylko 1 przewód do MCE (zasilanie można wziąć z lustra)

mam właśnie takie lustro na sprzedaż wraz z uchwytem na szybę i przedłużaną taśmą

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224299.0

za czujnikiem deszczu trzeba powęszyć :kox:

Ja w sumie mam takie lusterko u siebie z tym uchwytem właśnie. Musiał bym chyba tylko ten czujnik deszczu dokupić Moge go tam potem spasować normalnie do tego lustra czy one się różni?
Opublikowano
  • Autor

lustro i czujnik nie mają ze sobą komunikacji.

kwestia uchwytu - przejrzyj ten wątek, jest opis rozwiązań z mocowaniem

Opublikowano

lustro i czujnik nie mają ze sobą komunikacji.

kwestia uchwytu - przejrzyj ten wątek, jest opis rozwiązań z mocowaniem

Dobra to wstępnie dzięki za pomoc.
Opublikowano

Lusterko fotochromatyczne mam oryginalnie i działa oczywiście czy wystarczy teraz zmienić lusterko na takie co ma i fotochrom oraz czujnik deszczu. Fotochrom podłączamy oryginalnie tak jak było i co bym musiał wyrezać dodatkowo żeby działal czujnik deszczu. Czy wystarczy czujnik podłączyć w tą instalacje co już mam w samochodzie.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ...

Masz świadomość, że czujnik deszczu jest obsługiwany dopiero przez MCE z B7? :cool1:

By mieć ten czujnik musisz zrobić swap MCE?

Opublikowano

No teraz czytając ten temat tez do tego doszedłem. :kwasny:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, koledzy ma pytanie czy do B7 podejdzie czujnik o numerze 8K0955559? Pochodzi on prawdopodobnie z A8

Opublikowano
  • Autor

nie jestem pewien, wszyscy robili na 4E0.

chyba że AndyN miał 8K0.. ?

Opublikowano

Witam, koledzy ma pytanie czy do B7 podejdzie czujnik o numerze 8K0955559? Pochodzi on prawdopodobnie z A8

nie jestem pewien, wszyscy robili na 4E0.

chyba że AndyN miał 8K0.. ?

Już nie pamiętam jaka wersja jest u mnie. Według ETKI to bez znaczenia.

czujnik.th.png

Opublikowano

Witam, koledzy ma pytanie czy do B7 podejdzie czujnik o numerze 8K0955559? Pochodzi on prawdopodobnie z A8

Z A4 B8 :wink4:

Opublikowano

zakupiłem już ten 8K0, myślę że podejdzie :wink4: lustro już wklejone, czekam tylko na kostkę która idzie z niemiec :shocked:

Opublikowano

zakupiłem już ten 8K0, myślę że podejdzie :wink4: lustro już wklejone, czekam tylko na kostkę która idzie z niemiec :shocked:

...gdzieś chłopaki pisali że niestety nie podchodzi :confused4:

Opublikowano

Siemian sprawdzał i nie banglała. Andy twierdził, że pasuje ale tylko na podstawie ETKI - jak widać kolega będzie mógł to wreszcie zweryfikować ;)

Opublikowano

Przydałoby sie sprawdzic w schematach jakie sa rożnice w pinach :wink4: Moze tu tkwi szkopuł .

Opublikowano

no zobaczymy, podłączy się to będzie coś wiadomo :wink4:

Opublikowano

ten moduł z koncowka l obsługuje clh czy nie?? dobra robota :good:

Opublikowano

ten moduł z koncowka l obsługuje clh czy nie?? dobra robota :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157734.0

Tak, "L" to wersja high MCE B7

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sprawdziłem i okazuje się że czujnik ten nie działa niestety :confused4: udało się go zakodować lecz nie działa regulacja czułości w adaptacji. Czujnik sprawdzałem również w audi A6 C6 i też nie działa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.