Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***


Murdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Sam byłem zdziwiony tą ceną, ale to po znajomości :naughty: Nie wiem tylko jak z jakością tego malowania, ale wydaje mi się, że cena za***ista :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Sam byłem zdziwiony tą ceną, ale to po znajomości :naughty: Nie wiem tylko jak z jakością tego malowania, ale wydaje mi się, że cena za***ista :gwizdanie:

u mnie za 16stki jest 100 PLN od sztuki a jeśli ty masz 160 za komplet, to nawet nie warto się męczyć i polerować... pryśnij na biało, albo na popularny ostatnio "Gun Metal" :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad białym myślałem, ale taki perłowym. Tylko nie do końca wiem, czy do seryjnej kozy takie coś będzie pasować :gwizdanie: Gun metal przy moim kolorze nie wygląda, kojarzy mi się tak, jakby cały czas felgi były brudne :polew:

Dopisany: 11 Styczeń 2012, 14:47

Volia, felgi wypiaskowane.

Trzeba teraz się zgłosić do kogoś, kto mi je ładnie pomaluje... Pytanie teraz w jaki kolor... Polecacie jakieś prócz tych, co wymienił kolega Junior?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę sobie wizualizację zrobić jak to będzie wyglądało... Wieczorem wrzucę mały VT na nowych felach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadna tajemnica, kupiłem od kolegi z forum, 330zł z niesprawnym mechanizmem płyt. Ale dla mnie ona ma bardziej wyglądać, muzyki słucham z radia ew. ze zmieniarki, a navi mam na szybę dobrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę jedyny z takimi kółkami na cały forum :cool1: Opony chce albo 205/50, albo 215/50... Zobaczymy, które szybciej znajdę w rozsądnej cenie :gwizdanie: A co do prześwitu, mój chyba będzie stał ciutkę wyżej, bo mam 1BA, a tutaj chyba 1BE jest wsadzone na zdjęciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra niunka podoba mi sie fest fota wnetrza atystycznego kozak ;p autko niczego sobie fajne wyposazenie bolal by mnie troche automat ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ślicznie za opinię :hi:

Akurat automat to największy atut tego auta, szukałem właśnie w automacie i udało się znaleźć egzemplarz w za***istym stanie.

Co do wyposażenia, brakuje FISu, który w przyszłym roku chcę wyrezać no i Navi Plus, która już zapakowana w kartonie czeka na wysyłkę do mrogala, od którego biorę kompletną konsolę. Także niebawem w Audicy głęboka metamorfoza wnętrza. Dojdzie również tempomat, którego mi cholernie brakuje. Na wiosnę nowe kółka wpadną, to będzie inaczej wyglądać.

A co do zdjęcia - moje Ukochana robiła, dla niej fotografia to jak dla nas Audi, więc wiesz, musiało wyjść elegancko. Niebawem nowa sesja (jak wrzucę Navi, a może i wcześniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem felgi w dziale sprzedaży, może ktoś chętny to puszczę po kosztach - kupuję drugi wóz i kasa by się przydała... Jakby ktoś miał na oku jakiegoś fajnego dieselka (najlepiej 80 B4) do 7500zł to niech da znać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ;)

Dopisany: 24 Styczeń 2012, 22:50

Chwilowo przesiadłem się na B4 93 rok, 1.9 TDI 1Z :cool1:

Gdyby ktoś miał jakąś rozbitą B4, to będę wdzięczny za info. Zależy mi na tylnej półce, kierownicy w skórze, mieszku zmiany biegów i innych duperelach.

Mimo wszystko w A4 nadal rezamy.

Dzięki mrogal :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam mrogala to pewno bedzie flok :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...