Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Black With Red - na X5


cymek28

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie wyrezałes tą ramke w jeden element:kox:

Jaka jazda z tą ramką:facepalm: Dwa razy malowana.Za pierwszym razem wcale nie chciały chodzić przyciski,za ciasno miały.No to piaskowanie w środku i dopiero jeszcze raz malowane,wszystko na styk.Gdybym miał rezać jeszcze raz to bym kupił ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gites.Rezales tak jak w dziale zrob to sam jest opisane? Z rezaniem 2 din pewnie myslales ze szybko pojdzie to tak jak jak robilem reflektory na czarno to sobie pozniej myslalem ze to w hoy roboty i te 300zl co wola Qwerty to naprawde nie duzo, on juz robi masowo to wprawe ma bo jak ktos 1 raz to schodzi:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gites.Rezales tak jak w dziale zrob to sam jest opisane? Z rezaniem 2 din pewnie myslales ze szybko pojdzie to tak jak jak robilem reflektory na czarno to sobie pozniej myslalem ze to w hoy roboty i te 300zl co wola Qwerty to naprawde nie duzo, on juz robi masowo to wprawe ma bo jak ktos 1 raz to schodzi:kwasny:

Sugerowałem się tym wątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I palacz pewnie z Ciebie nie jest bo popioplki brak:grin: Fajnie to wyglada ta 2 din przerobiona, tez mi chodzi po glowie zrezanie 2 din

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak, super, ale:

-ten beżowy kolor we wnętrzu jakoś nie pasi

-szkoda że bez kratek w zderzaku

-ten nieszczęsny aerograf na klapce wlewu, bez było by lepiej

Po za tym gitara, ale to tylko moje zdanie, i tak najważniejsze że Tobie pasuje:wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnetrze mega a ramka i panele sterowania szybami czym to malowane bylo, pistoletem czy moze mozna kupic jakis spray bo kolorek jest mega doyebany:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kox ! ramke w konsoli środkowej skleiłeś w całość i pomalowałeś? :wink:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

btw, ten beżowy jest spoko, tylko dałbym też dekory w ten beż i ramkę wokół biegów w black :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Fotele muszą zostać jakie są.Gdyby mi się trafiły kiedyś RECARO to na pewno były by oddane do tapicera.Fotele plus tapicer kosmos cena.Podejrzewam z 4tys

Ramka cała poklejona i od spodu wzmocniona elastycznym plastikiem.

Malowane wszystko przez lakiernika.

Następne mody jakie przewiduje to może zmiana kół ale odłożył bym to na bok na rzecz lepszej turbinki.

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

Zapomniałem o gwincie KW gdzie przód leży a rozglądam się za tyłem.Autko ma zejść niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie sie prezentuje:wink: jeszcze nizej chcesz zejsc? To tym autem nie wjedziesz wszedzie, juz pewnie masz problemy z wjechaniem na kraweznik czy przejechanie nad slupkiem tym co leza przy parkingach skladanych itd, ale cos kosztem czesgosc = Lans:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie sie prezentuje:wink: jeszcze nizej chcesz zejsc? To tym autem nie wjedziesz wszedzie, juz pewnie masz problemy z wjechaniem na kraweznik czy przejechanie nad slupkiem tym co leza przy parkingach skladanych itd, ale cos kosztem czesgosc = Lans:wink:

No właśnie dzisiaj jeździłem i rozglądałem się za jakimś fajnym miejscem na fotki.Znalazłem parę miejsc ale za cholerę nie da rady wjechać.Auta za mną czekają a ja wsteczny albo na boczek masakra.Co zrobić takie uroki gleby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy 2din, który podoba mi się z niefabrycznym radiem :kox:

no ramka jest ogień niepowiem:jerk: wrzuciłem na zagramaniczne forum co by sie jarali projektem:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy 2din, który podoba mi się z niefabrycznym radiem :kox:

no ramka jest ogień niepowiem:jerk: wrzuciłem na zagramaniczne forum co by sie jarali projektem:naughty:

właśnie najpierw na vortexie zobaczyłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...