Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana soczewki z odbłyśnikiem Bixenon Valeo na soczewki z A4 B8


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

Robiąc dystans mieliśmy na celu ułatwić maksymalnie montaż soczewki z B8. Czyli po przykręceniu dystansu soczewkę będzie się przykręcać jak ori bez konieczności ustawiania czegokolwiek.

Faza projektowania jest za nami. W tygodniu będą testy i ewentualne poprawki. Jeszcze tylko certyfikat z ingolstadt i produkt ujrzy światło dzienne :-)

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie foto jak to mniej więcej będzie wyglądać:

3662ff779573.jpg

Edytowane przez Lukasz_N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to tylko prototyp zrobiony na sztukę, żeby przetestować czy się sprawdzi.

Jak pójdzie do produkcji seryjnej to wtedy będzie wyglądać jak należy ( ocynk itd.) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się tak wydaje... no chyba, że ma być naprawde profi 100% ale wtedy wiadomo koszty moim zdaniem idą nie potrzebnie w górę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się tak wydaje... no chyba, że ma być naprawde profi 100% ale wtedy wiadomo koszty moim zdaniem idą nie potrzebnie w górę :wink:

Przesada..... Zawsze można z nierdzewki wykonac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie... wasza robota :wink: byle wszystko było ok, bo wygląda na prawdę bardzo dobrze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się tak wydaje... no chyba, że ma być naprawde profi 100% ale wtedy wiadomo koszty moim zdaniem idą nie potrzebnie w górę :wink:

Przesada..... Zawsze można z nierdzewki wykonac.

Montaż blaszek zajmuje z 10 minut/lampa :)

Co do ocynku nie jest konieczny.

Jak zrobiłeś X-naście kompletów lamp, to może i zajmuje 10 minut. Kwestia wprawy

Większość ludzi, którzy się brali za przekładanie pisze o tym, ze najwięcej czasu schodziło im na ustawianie tych blaszek.

Co do ocynku to mam to za darmo, więc koszta zerowe. Ale dzięki za fachowe porady.... ;)

Edytowane przez Lukasz_N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobiłeś X-naście kompletów lamp, to może i zajmuje 10 minut. Kwestia wprawy

Większość ludzi, którzy się brali za przekładanie pisze o tym, ze najwięcej czasu schodziło im na ustawianie tych blaszek.

Co do ocynku to mam to za darmo, więc koszta zerowe. Dzięki za fachowe porady.... ;)

Masz racje zrobiłem już ich troche. Kwestia wprawy. Przy kosztach zerowych to czemu nie. W mojej okolicy to firmy majace laser nie zajmują sie malymi zamówieniami i nawet był problem wyciac adaptery jakie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak to jest. Ja mam możliwość zrobienia u siebie w firmie całości na gotowo, więc nigdzie nie muszę szukać na zewnątrz i się prosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki macie sposób na to, aby zarnik był prosto od B8? Na dobrą sprawę za każdym razem jak by się wkładało zarnik to może być inny kąt..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkładasz i przekręcasz...

Dziś sprawdziłem przy okazji pomiarów prototypu dystansu :-)

27994d6cbef972ad31976de459013940.jpg

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkładasz i przekręcasz...

Dziś sprawdziłem przy okazji pomiarów prototypu dystansu :-)

27994d6cbef972ad31976de459013940.jpg

wysłane z Commodore 64

witam, jak dla mnie jest super, wystarczyłaby mi sama blacha, z dystansem dałbym radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zestawie będzie komplet śrubek i tulejki dystansowe, żeby wszystko poskładać P&P bez kombinowania :)

Edytowane przez Lukasz_N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zestawie będzie komplet śrubek i tulejki dystansowe, żeby wszystko poskładać P&P bez kombinowania :)

ok. nie ma pośpiechu poczekam na komplecik żeby wszystko poskładać P&P bez kombinowania (ciekawi mnie jaki będzie koszt takiego zestawiku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...