Skocz do zawartości
IGNOROWANY

X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym zmienił:

Termin wakacyjny mi nie odpowiada

na:

Termin mi nie odpowiada / Termin mi nie pasuje

to jest bardziej ogólne a dokładnie nikt nie wnika...

Sam termin wakacyjny jest naprawdę dobrym pomysłem - przecież lepiej chlać w ciepły letni wieczór niż ma się ulewać z kielona dygocząc z zimna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niż ma się ulewać z kielona dygocząc z zimna.

znam takich,co im się ulewa cały rok :gwizdanie: ...ale zimno im chyba nie jest :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna uwaga skoro już szukamy powodów słabej frekwencji - kto wymyślił ten cennik dla dzieci? Wychodzi na to że 4-5o latki to jakieś obżartuch czy jak, myślę że dzieci powinny być liczone co najwyżej:

Nocleg + śniadanie + obiad = 70zł/osoba x 2 dni

Przykład dla rodziny 2+2 (dzieci powyżej 3 lat):

275x2=550zł lub 255x2=510zł

229x2=458zł lub 209x2=418zł

Koszt 1008zł (928zł) za 2-e doby no Panowie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punkt drugi trochę bez sensu bo skąd ktoś niby wie jak tam jest jak nigdy nie był :gwizdanie:

jedynie ocena na podstawie zdjęć ,które pokazują zaledwie kawalek ośrodka :gwizdanie:

Ludzie oceniają to po zdjęciach :naughty:

Panowie, w zakupie kontrolowanym śpece potrafią ocenić po kilku fotach w jakim stanie jest auto, tak samo potrafią niektórzy ocenić czy rozrząd był wymieniany bez podnoszenia maski, więc tym bardziej tu poradzą sobie z oceną pensjonatu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę faktycznie przesada, co prawda ja (jeszcze) nie mam z tym problemu ale 1000zł za 2 dni to trochę dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oceny Ośrodka...

... w czasach Google i Google-earth chyba nie jest to większym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak nie chodzi o kasę obserwując ankietę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę tylko że była to JEDYNA oferta na ten rok :gwizdanie

:no: no chyba że mowa o sierpniu to się zgodzę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierpień jest za***istym terminem na zlot, obostrzonym jednak wieloma warunkami.

I nic tu nie dziwi, żeby pojąć wystarczy starać się zrozumieć właściciela ośrodka albo choć raz zorganizować zlot w sierpniu.

Jak widać ciężko jest ludziom zaplanować coś, co ma być za dwa-trzy miesiące, z dnia na dzień w sierpniu się nie da !!!

Innymi słowy, jeżeli zimowy robimy w marcu na wiosnę, to letni róbmy jesienią w listopadzie,

gwarantuje, że puste ośrodki będą całować organizatorów nie tylko w d*pę ale i pod pachami.

( W socjalistycznej Polsce pracodawca nie mógł zmusić pracownika do wzięcia urlopu w marcu i listopadzie - to były martwe miesiące).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę tylko że była to JEDYNA oferta na ten rok :gwizdanie

:no: no chyba że mowa o sierpniu to się zgodzę :wink4:

Tak, bo Wszyscy chcieli okres wakacyjny - o to mi chodzi :wink4:

Przykład dla rodziny 2+2 (dzieci powyżej 3 lat):

275x2=550zł lub 255x2=510zł

229x2=458zł lub 209x2=418zł

Koszt 1008zł (928zł) za 2-e doby no Panowie :gwizdanie:

Ceny dla dzieci są od zawsze, nie rozumiem kompletnie Twojego zdziwienia...

I to nie są wymysły organizatorów tylko właścicieli ośrodków którzy odgórnie narzucają wysokość zniżek...

W BT dla Twojego przykładu wychodziło 1000zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

dokładnie...właściciel chce mieć jak najszybciej zabezpieczenie (zaliczke), że nie zostanie na lodzie.

raz że chce wiedzieć czy na bank bierzemy ich oferte, a dwa że chcą wiedzieć jak najszybciej ile miejsc zajmiemy, żeby w razie co nie blokować wolnych miejsc jak znajdzie się inny chętny.

w kuj-pom jest kilkanaście ośrodków i już ponad 2 miesiące temu nie było wolnych terminów na taką ilość osób jaka była brana pod uwage.

szkoda bo były o niebo lepsze miejscówki wolne na 50 osób np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierpień jest za***istym terminem na zlot, obostrzonym jednak wieloma warunkami.

I nic tu nie dziwi, żeby pojąć wystarczy starać się zrozumieć właściciela ośrodka albo choć raz zorganizować zlot w sierpniu.

Jak widać ciężko jest ludziom zaplanować coś, co ma być za dwa-trzy miesiące, z dnia na dzień w sierpniu się nie da !!!

Innymi słowy, jeżeli zimowy robimy w marcu na wiosnę, to letni róbmy jesienią w listopadzie,

gwarantuje, że puste ośrodki będą całować organizatorów nie tylko w d*pę ale i pod pachami.

( W socjalistycznej Polsce pracodawca nie mógł zmusić pracownika do wzięcia urlopu w marcu i listopadzie - to były martwe miesiące).

No i to jest sedno całej sprawy...

Skoro chcemy okres wakacyjny to niestety musimy się liczyć ze sporymi ograniczeniami i wcześnie decydować na wyjazd.

Jeżeli chcecie swobodę w zapisach jaka była do tej pory przy BT ( zawsze okres po feriach ), to zloty letnie robimy nie wcześniej jak we wrześniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kuj-pom jest kilkanaście ośrodków i już ponad 2 miesiące temu nie było wolnych terminów na taką ilość osób jaka była brana pod uwage.

szkoda bo były o niebo lepsze miejscówki wolne na 50 osób np.

słuchajcie na 2012 zlot już jest ciężko z miejscami na 100osób więc tak jak pisze makaveli każdy chce się zabezpieczyć żeby nie tracić żadnego terminu w sezonie bo to gruba kasa jest i nikt na gębę nie zarezerwuje całego ośrodka - chyba logiczne i żal mi tych co tego nie rozumieją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zrezygnować ze zlotów letnich bo ludzie wolą/muszą wyjechać na urlop z rodziną/dziewczyną/kochanką a nie na chlanie w klubowiczami :wink4:

dlatego tez propozycja taktusia jest idealna, listopad- ludzie się odkują po wakacjach, nie będzie innych atrakcji, będzie można pojechać i się nakurwić bez rodziny/dziwczyny/kochanki

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się tam akurat bardziej letni zlot widzi bo i pochlać na świeżym powietrzu można i czasem pośmigać na jakiejś prostej a zimowy to tylko chlanie w pomieszczeniu bo zimno no ale wiadomo każdy kto co lubi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego tez propozycja taktusia jest idealna, listopad- ludzie się odkują po wakacjach, nie będzie innych atrakcji,

hmmm Ja bym bardziej był za terminem : koniec Września lub początek października

, będzie można pojechać i się nakurwić bez rodziny/dziwczyny/kochanki

:naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze tak sie spytam, jak wyglada sprawa z terminami w czerwcu? Z tym ze wtedy zlot zimowy musialby być w większym odstępie. Na zimowy termin wtedy możnaby dołączyć weekend powiedzmy po sylwestrze. Może dla niektórych byłaby to okazja do przedłużenia urlopu z miłym akcentem na zakończenie :decayed: a terminy powinny wtedy być tez luzniejsze...

Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze tak sie spytam, jak wyglada sprawa z terminami w czerwcu? Z tym ze wtedy zlot zimowy musialby być w większym odstępie. Na zimowy termin wtedy możnaby dołączyć weekend powiedzmy po sylwestrze. Może dla niektórych byłaby to okazja do przedłużenia urlopu z miłym akcentem na zakończenie :decayed: a terminy powinny wtedy być tez luzniejsze...

Jak myślicie?

jeśli termin po sylwestrze to trzeba wziąć pod uwagę że ewentualne zaliczki będą na przełomie listopada grudnia a wtedy to już każdy oszczędza na święta i na sylwka (to nie małe wydatki nie ma się co oszukiwać)....styczeń to już też się utarło że najcięższy miesiąc w roku...moim zdaniem byloby jeszcze mniej chętnych niż teraz :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź ośrodek na styczeń na tyle osób w górach...

Stasinda na pewno odpada...

No chyba że zlot zimowy zrobimy na Mazurach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...