Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kozacko to wygląda :slina: Sam musze o tym pomyśleć :decayed:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kozacko to wygląda :slina: Sam musze o tym pomyśleć :decayed:

Uwierz że warto, już po gałce i mieszku, wiedziałem że bedzie kosa, ale efekt jest mega, już się nie mogę doczekać montażu :good:

Opublikowano

Kiedyś jak dorwę jakiegoś ogryzka trójramiennego to wyślę do Raggi :) Długo mu z tym schodzi?

Opublikowano
  • Autor

Kiedyś jak dorwę jakiegoś ogryzka trójramiennego to wyślę do Raggi :) Długo mu z tym schodzi?

wysyłałem mu kiere w tamten czwartek, doszła do niego we wtorek, i dzisiaj miał ja wysłać, także obsługa ekspresowa :kox:

Opublikowano

kiery wypas :slina: moze sam sie skusze kiedys :) a fotele tez pojda do obszycia?

Opublikowano
  • Autor

kiery wypas :slina: moze sam sie skusze kiedys :) a fotele tez pojda do obszycia?

narazie nie :wink4:, nie ma na to funduszy, a pozatym nie chce skóry bo nie mam klimy, zostają materiałowe kubełki, z dołożonym grzaniem tyłków :good:, prawdopodobnie boczki w drzwi pójdą w takim samym materiale jak ten na fotelach, także powinno w miarę to ładnie wyglądać :decayed:

Opublikowano

ciekaw jestem efektu koncowego :wink4: powodzenia :)

Opublikowano

Kiedyś jak dorwę jakiegoś ogryzka trójramiennego to wyślę do Raggi :) Długo mu z tym schodzi?

3 godziny jak z jednego kawałka :wink4:

Paweł, kiera została wysłana :)

Opublikowano

Slepy myslałes nad tymi raczkami co gadalismy? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Kiedyś jak dorwę jakiegoś ogryzka trójramiennego to wyślę do Raggi :) Długo mu z tym schodzi?

3 godziny jak z jednego kawałka :wink4:

Paweł, kiera została wysłana :)

:good:

Slepy myslałes nad tymi raczkami co gadalismy? :wink4:

Gadałem, z Raggą, i skóra odpada, bede je malował w czarny mat :good:

Opublikowano

tez dobrze :good:

Opublikowano

A ja slepy zadam Ci pytanie dotyczące lamp tylnych poliftowych, bo chcę też nabyć takie jak twoje po drugim lifcie i czy te będą dobre z aukcji numer: 1353792258, kosztują nowe po 100 zł za sztukę.

Opublikowano
  • Autor

A ja slepy zadam Ci pytanie dotyczące lamp tylnych poliftowych, bo chcę też nabyć takie jak twoje po drugim lifcie i czy te będą dobre z aukcji numer: 1353792258, kosztują nowe po 100 zł za sztukę.

dobre bedą, tylko dopytaj się czy mają mocowanie na zarówki, bo na fotkach jest pokazana bez :gwizdanie:

Kiera już u mnie, idę zaraz montować :kox:

Opublikowano

dawaj fotki po montazu :kox:

Opublikowano

Dawaj foty jak już masz zamontowane :naughty:

Opublikowano

zaraz zawali nas znowu jakas sesja :kox:

Opublikowano
  • Autor

Fotki :decayed:

Kiera z poduchą

66583814.jpg

Podczas montażu

38851457.jpg

Na wypasie

42145077.jpg

89905217.jpg

56239486.jpg

Fura w środku brudna, bo non stop w rozjazdach :wink4:, przed świętami jeszcze powinny wpaść kubełki :good:

Opublikowano

Zmień licznik :sick3: Wsadź klimkę :sick3: kubły to pierwszy mod jaki powinien być zrobiony. Wywal gumy! :sick3:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zmień licznik :sick3: Wsadź klimkę :sick3: kubły to pierwszy mod jaki powinien być zrobiony. Wywal gumy! :sick3:

:decayed:

Wszystko w swoim czasie :naughty:

Opublikowano

KIERA I Gałka MIODZIO !!!!! :evil:

ale ten ręczny bleeee lepiej ori skórzany wygląda :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.