Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa, już wiem. Za słabo tarłem :decayed:

Chyba już wiem co będę jutro robił :kox:

glinki nie dociskasz do lakieru, ona ma swobodnie jeździc po lubrykancie, w innym wypadku możesz zrysować lakier :gwizdanie:

Ja chyba dałem za dużo wody bo u mnie się tylko ślizgała, mało co zebrała.

W sumie to nie przykładałem się aż tak bo za bardzo śpieszyłem na majóvwkę :wink4:

Dzięki, za radę. Jutro będę działał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aaaa, już wiem. Za słabo tarłem :decayed:

Chyba już wiem co będę jutro robił :kox:

glinki nie dociskasz do lakieru, ona ma swobodnie jeździc po lubrykancie, w innym wypadku możesz zrysować lakier :gwizdanie:

Ja chyba dałem za dużo wody bo u mnie się tylko ślizgała, mało co zebrała.

W sumie to nie przykładałem się aż tak bo za bardzo śpieszyłem na majóvwkę :wink4:

Dzięki, za radę. Jutro będę działał :)

Ja mam Regulara, i jest on dość twardy, także wody też nie żałowałem, ale jak widać sciągła w chooj syfu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zatrzymali Cię jeszcze za te światła?

Ja wczoraj pomagałem chłopakowi po wypadku i jak przyjechała policja to pierwsze co to od razu złowieszcze spojrzenie na diodowe postojówki ale dali mi spokój (chyba dlatego byłem tym, który się zatrzymał żeby udzielić mu pomocy :wink4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zatrzymali Cię jeszcze za te światła?

Ja wczoraj pomagałem chłopakowi po wypadku i jak przyjechała policja to pierwsze co to od razu złowieszcze spojrzenie na diodowe postojówki ale dali mi spokój (chyba dlatego byłem tym, który się zatrzymał żeby udzielić mu pomocy :wink4:)

to nie można miec diodowych postojów? :blink:, moja teraz więcej stoi niż jeździ, zobaczymy w nastepnym tygodniu, stare Bmki 3, golfy 2 i Citroeny śmigają na takich lampkach, także może nie bedzie tak źle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można mieć ale jak się trafi na nadgorliwca to zaraz zacznie sapać, że to nie jest białe światło tylko niebieskie itd :wink4:

Ale stale świecących kierunkowskazów nie zauważyli (stałem na awaryjnych) :decayed:

Coś czuję, że jak będziesz widział radiowóz to będziesz miał znane uczucie "zaraz mnie zatrzymają, żeby mnie tylko nie zauważyli etc" :wink4:

Hahaha, miałem tak jak po raz pierwszy wyjechałem na miasto po montażu hidów, ale to był stres. Wydawało mi się, że każdy policjant chce mi zabrać dowód :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można mieć ale jak się trafi na nadgorliwca to zaraz zacznie sapać, że to nie jest białe światło tylko niebieskie itd :wink4:

Ale stale świecących kierunkowskazów nie zauważyli (stałem na awaryjnych) :decayed:

Coś czuję, że jak będziesz widział radiowóz to będziesz miał znane uczucie "zaraz mnie zatrzymają, żeby mnie tylko nie zauważyli etc" :wink4:

Hahaha, miałem tak jak po raz pierwszy wyjechałem na miasto po montażu hidów, ale to był stres. Wydawało mi się, że każdy policjant chce mi zabrać dowód :decayed:

jak tylko jakich zobaczę na ulicy i się dopytam, żeby nie było problemów potem :wink4:, jak powiedzą ze nie można to zerwę, ale jak dla mnie tak jak jest teraz jest mega :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super robota, szkoda, że ja nie mam takich warunków do mycia auta ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nie, 2 razy robiłem tym auto ręcznie i 2 razy mówiłem że nigdy więcej :decayed:

aż się zastanawiam czy nie kupić jakiejś taniej rotacji, tak na próbę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy mnie ostatnio zatrzymali i akurat do swiatel nie sapali :wink4: za to do kol i przeswitu sie przyczepili :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kola to pewnie ze za szeroko :naughty: ale przeswit? :wallbash::mysli::shocked:

Podobno wymagany przeswit samochodu to 12 cm :mysli: ale nie umial mi potwierdzic tego artykulem, podjade na stacje i zobacze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy mnie ostatnio zatrzymali i akurat do swiatel nie sapali :wink4: za to do kol i przeswitu sie przyczepili :wallbash:

:shocked:

że co, że jezdnie glebą niszczysz :mysli: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy mnie ostatnio zatrzymali i akurat do swiatel nie sapali :wink4: za to do kol i przeswitu sie przyczepili :wallbash:

:shocked:

że co, że jezdnie glebą niszczysz :mysli: ?

zaargumentowal mi ze nie podjade pod kraweznik :polew: juz nie mowiac o tym ze mialem troche gumy przypalonej na botniku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem to nie ma przepisu określającego minimalny prześwit, masz nie szorować żeby nie niszczyć jezdni.

Do tego dochodzi, minimalna wysokość świateł (chyba 50cm od ziemi :mysli:) i tylnej tablicy rejestracyjnej (dolna krawędź ma być położona wyżej niż 0,3 metra a góra krawędź nie może być większa niż 1,2m. Trochę inaczej jest z samochodami terenowymi)

Ale jak masz kuchenkę gazową w samochodzie. Wtedy łapiesz się na przepis, że żaden z elementów instalacji nie powinien być położony niżej niż 20 cm nad ziemią, chyba że poniżej jest element pojazdu. Musi on znajdować się w odległości nie większej niż 15 cm w poziomie (przed lub z boku elementu instalacji gazowej)

Btw,

ciekawe co by było jakbyś podjechał porsche albo ferrari czy też by się czepiał, że masz za niskie auto :gwizdanie:

[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 13:03_________________________________________________

Slepy mnie ostatnio zatrzymali i akurat do swiatel nie sapali :wink4: za to do kol i przeswitu sie przyczepili :wallbash:

:shocked:

że co, że jezdnie glebą niszczysz :mysli: ?

zaargumentowal mi ze nie podjade pod kraweznik :polew: juz nie mowiac o tym ze mialem troche gumy przypalonej na botniku :decayed:

Trzeba było spytać o podstawę prawną :wink4: ale z drugiej strony strach bo niedouczony policjant zaraz znajdzie inny powód by zabrać dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrari czy porshe stoja duzo wyzej niz moj :decayed: ale nie o to chodzi, byli wredni to szukali dziury w calym ;) zreszta nie od teraz wiadomo ze przepisy w naszym pieknym kraju sa chore :cool1: Zeby nie bylo offa slepy fura gniecie, a z zoltymi lampami moim zdaniem jest kozak!! choc pokusilbym sie o laminX-a bo troszke za zolto jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez polecam Lamin-x ( folia gruba jak brystol i MEGA jakosc, wlasciwosci ochronne i bardzo dobrze przebija swiatlo

w UK ta czarna co mam jest 100% LEGAL :decayed:)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.45

ale do PL bral bym opcje o ton jasniejsza :wink4:

Pawel dobra robota :good:

Zawsze prezencja zadbanego A4 %tuje wizualnie i wewnetrznie :>

ja sie chyba zaczne bawic w nastepnym tyg. bo fanty ciagle jada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie się zayebać ręcznie przy UC, nie? :decayed:

Idzie, idzie, a efekt mizerny, nalot zeszedł, ale swirle do słońca jeszcze są :wink4:, teraz sobie odpuściłem daję na to Glaze i Wosk Dodo Purple Haze, a następnym razem w ruch pójdzie polerka, i pełna korekta :wink4:

Slepy mnie ostatnio zatrzymali i akurat do swiatel nie sapali :wink4: za to do kol i przeswitu sie przyczepili :wallbash:

no zobaczymy co powiedzą jak sie spotkamy :decayed:, co do gleby mam do nadkola 64 cm, także do tego sie nie doczepią, na przegladzie tylko gość mi mowił ze nie da rady górnych wahaczy sprawdzić :decayed:

Ferrari czy porshe stoja duzo wyzej niz moj :decayed: ale nie o to chodzi, byli wredni to szukali dziury w calym ;) zreszta nie od teraz wiadomo ze przepisy w naszym pieknym kraju sa chore :cool1: Zeby nie bylo offa slepy fura gniecie, a z zoltymi lampami moim zdaniem jest kozak!! choc pokusilbym sie o laminX-a bo troszke za zolto jest :wink4:

na zywo nie jest aż tak zółto, ale kiedyś pokuszę sie o laminX zobaczymy co Miśki krzykną na te lampki, jak przejdzie to wrzucimy laminX :wink4:

rowniez polecam Lamin-x ( folia gruba jak brystol i MEGA jakosc, wlasciwosci ochronne i bardzo dobrze przebija swiatlo

w UK ta czarna co mam jest 100% LEGAL :decayed:)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.45

ale do PL bral bym opcje o ton jasniejsza :wink4:

Pawel dobra robota :good:

Zawsze prezencja zadbanego A4 %tuje wizualnie i wewnetrznie :>

ja sie chyba zaczne bawic w nastepnym tyg. bo fanty ciagle jada...

kiedy bedziesz w PL? może byś mi przytaszczył lamin Xa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...