Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
koło fajne, ale czy był potrzebny ten zabieg z nadkolami? dziwnie to teraz wygląda....

potrzebny bo przód na 8J już mi rył ranty, a co dopiero 8,5:wink:, zglebie go bardziej i wtedy wyprofiluje przód, na tył wrzuce 5mm dystans, i bedzie idealny spas:wink:

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

nie widziałem tej foty jeszcze, ale rzeczywiście coś w tym jest:wink:

---------- Post dopisany 27-04-2013 at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2013 at 22:01 ----------

Wiosennie:decayed:

AudiA43.jpg

AudiA41.jpg

AudiA42.jpg

AudiA47.jpg

Na tył wpadnie dystans 5mm na strone:wink:

AudiA46.jpg

Srodek

AudiA44.jpg

I z młodsza siostrą

AudiA45.jpg

AudiA48.jpg

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mega dobrze siadł na tym kole,podoba mi się:naughty: kiedy nizej schodzisz :naughty:

Opublikowano
  • Autor
mega dobrze siadł na tym kole,podoba mi się:naughty: kiedy nizej schodzisz :naughty:

pojeżdże troche i zobaczymy jak bedzie:wink:, narazie jest spoko, węższa opona i zrolowane nadkola zrobiły robotę, bo jadąć kompletem na pokładzie nic nie przyciera:wink:, myślę że urwę jeszcze z centymetr albo półtora:decayed:

Opublikowano

Robi robotę:kox:

Opublikowano

Na przod nie wchodzi zaden dystans?

Opublikowano

Fajne to koło, wreszcie jakaś zmiana:wink::kox:

Opublikowano

Ta biała to dopiero ma potencjał :kox:

Opublikowano
  • Autor
Na przod nie wchodzi zaden dystans?

przód sie zobaczy, jak wyjda nadkola po spawaniu i malowaniu:wink:

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

Ta biała to dopiero ma potencjał :kox:

Biała na 18" sline, może w tym sezonie wpadnie gwint, i powinno byc już ładnie:wink:

Opublikowano

slepy biala twoja?:decayed:

Opublikowano
  • Autor
slepy biala twoja?:decayed:

Brata:wink:

Opublikowano

ale zmasakrowałeś te nadkola :decayed: mam nadzieję że to wykorzystasz i położysz to prawilnie na ziemii :wink:

Opublikowano
  • Autor
ale zmasakrowałeś te nadkola :decayed: mam nadzieję że to wykorzystasz i położysz to prawilnie na ziemii :wink:

nie ma tak źle najgorsza strona kierowcy, ale to sie ogarnie, bo i tak po tamtym sezonie zaczął się lakier podnosić:wink:, no bede chciał zejść poniżej 60:wink:

Opublikowano

ponizej 60 :kox::kox::kox: ale to juz nie użytkowe auto będzie:naughty:

Opublikowano
ale zmasakrowałeś te nadkola :decayed: mam nadzieję że to wykorzystasz i położysz to prawilnie na ziemii :wink:

nie ma tak źle najgorsza strona kierowcy, ale to sie ogarnie, bo i tak po tamtym sezonie zaczął się lakier podnosić:wink:, no bede chciał zejść poniżej 60:wink:

Im-watching-you-meme.gif

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
ponizej 60 :kox::kox::kox: ale to juz nie użytkowe auto będzie:naughty:

mam nadzieje dotrzeć na majówkę na takim setupie:whistling:, zobaczymy jak bedzie, teraz mam 60,5 i całkiem fajnie sie śmiga, najgorsze dziury:facepalm:

Opublikowano

no ja licze na twoja obecność:banan::banan:

Opublikowano
  • Autor
no ja licze na twoja obecność:banan::banan:

bede na sobotę, i jak sie uda zostane na niedziele:wink:, o ile nic nie wyskoczy:whistling:

Opublikowano

kiedy wyjeżdżasz? Będziesz przez moją wieś jechał bo może pojedziemy razem+może jeszcze parę aut z okolicy? :banan:

Opublikowano
ponizej 60 :kox::kox::kox: ale to juz nie użytkowe auto będzie:naughty:

E tam , ja śmigałem 59.5cm na 17 i było lajtowo:decayed:

Opublikowano
  • Autor
kiedy wyjeżdżasz? Będziesz przez moją wieś jechał bo może pojedziemy razem+może jeszcze parę aut z okolicy? :banan:

zobaczę czy żona bedzie miała wolne, jeśli tak to bede leciał z rana, a o której wy startujecie? jak coś to chetnie sie przyłącze:wink:

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

ponizej 60 :kox::kox::kox: ale to juz nie użytkowe auto będzie:naughty:

E tam , ja śmigałem 59.5cm na 17 i było lajtowo:decayed:

no zobaczymy jak bedzie:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.