Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tylko ze policja się będzie raczej czepiać o to, folie zerwiesz, a,spray?:(

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szpraj szchodzi od ropopochndych, np rozpuszczalnik

Opublikowano
  • Autor
szpraj szchodzi od ropopochndych, np rozpuszczalnik

A klosza lampy to nie ugryzie:confused:

Opublikowano

rozpuszczalnik nie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No to może sprobuje:D

:whistling:

---------- Post dopisany 04-05-2014 at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2014 at 14:17 ----------

Będzie?:whistling:

LM1.jpg

LM2.jpg

8521b3df-d982-4bf1-b320-322640fd587a.jpg

No i problem z osloną z VR5:whistling:

2014-04-26%2016.12.20_1.jpg

Opublikowano

no i będzie rzeźba :decayed:

Opublikowano
  • Autor
no i będzie rzeźba :decayed:

no niestety a myślałem ze zostaną ori, a tak trzeba będzie je malować:whistling:

Opublikowano

jak lekko dotniesz to nie schowają się pod uszczelki ? Tył byś mógł jeszcze podkręcic jak da rade :kox:

Opublikowano
  • Autor
jak lekko dotniesz to nie schowają się pod uszczelki ? Tył byś mógł jeszcze podkręcic jak da rade :kox:

bardziej chodzi o zbiornik spryskiwaczy:wink:, tył siedzi na odbojach, musiałbym rozbierać zawias i obcinac odbój, ale jest 58,5cm, a felga wystaje poza obrys, na fotce krzywo stoi bo z drugiej strony jest tak:whistling:

DSC_9100.jpg

I z nowości niestety nie dostałem sie na V Cultstyle:kwasny:

Opublikowano

ładnie masz wyrolowane :wink:

rób jeszcze jedną sesje i ślij zgłoszenie po raz drugi :kox:

Opublikowano

doszły Ci moje wypociny na PW? :decayed: czemu przymierzałeś do białasa osłonę z fałera? może spawany jest z trzech i źle coś pomierzyli a u Ciebie siądzie bez przeróbek :grin:

Opublikowano

co za problem z ta oslona? bo fotki sie nie wyswietlaja? trzeba podciac rog i wchodzi idealnie....

Opublikowano
  • Autor
co za problem z ta oslona? bo fotki sie nie wyswietlaja? trzeba podciac rog i wchodzi idealnie....

Mi normalnie wyświetla, problemem jest otwór na zbiornik płynu spryskiwaczy, bo jest za krótki i przykrywa połowę wlewu:thumbdown:

---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

doszły Ci moje wypociny na PW? :decayed: czemu przymierzałeś do białasa osłonę z fałera? może spawany jest z trzech i źle coś pomierzyli a u Ciebie siądzie bez przeróbek :grin:

Doszły i napewno się przydadzą;), mierzyłem i tu i tu i jest tak samo:(

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

ładnie masz wyrolowane :wink:

rób jeszcze jedną sesje i ślij zgłoszenie po raz drugi :kox:

No będę chciał ogarnąć coś w tym tygodniu i może spróbuje jeszcze raz:rolleyes:

Opublikowano

Ten sam problem z osłoną był u Armiego:whistling: zmierz odległość od dziury na spryski do grodzi

Opublikowano

a ta oslona nie jest jakas inna? bo u mnie zbiornik dochodzi praktycznie do kielicza i otwor w oslonie tez zaczyna sie praktycznie od kielicza

Opublikowano
  • Autor

No ona ma chyba inny numer bo napewno ma mniejszy ten otwór na zbiornik spryskow, z tego co porównywałem do osłony Kowiego, czy Krychy na fotkach

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

Ten sam problem z osłoną był u Armiego:whistling:

I co żeście z tym zradzili? Może zbiornik z VRa by podszedł...

Opublikowano

nic:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

No to lipa:( Bede Musial obczaic jak to w tym VRze jest...

Opublikowano

Paweł pokaz na foto jak koło wystaje poza obrys - ile ????

Opublikowano
  • Autor
Paweł pokaz na foto jak koło wystaje poza obrys - ile ????

przód wyszedł mi rant na równo z nadkolem, tyle że ja mam je sporo wypchnięte, tył rant wystaje jakieś 1,5cm, bieżnik opony się chowa:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.