Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

3mam kciuki by gładko poszło :kox:

No oby :decayed: jeszcze muszę chłodnice i jednego węża znalezsc: D
  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

3mam kciuki by gładko poszło :kox:

No oby :decayed: jeszcze muszę chłodnice i jednego węża znalezsc: D

Mnie w tym roku też czeka trochę kabelkologi, szyby, fis, spryski :facepalm: Ale widząc co Ty masz to u mnie to bułka z masłem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

3mam kciuki by gładko poszło :kox:

No oby :decayed: jeszcze muszę chłodnice i jednego węża znalezsc: D

Mnie w tym roku też czeka trochę kabelkologi, szyby, fis, spryski :facepalm: Ale widząc co Ty masz to u mnie to bułka z masłem :decayed:
Wiązka jest z całego auta, dlatego tak wygląda, mam nadzieję że jakoś to pójdzie, no ja przy okazji też pomoże Wiazkę szyb i elektrycznych foteli, bo kupiłem Ori;) Nowa deche z polifta już ugadalem I jutro gość ja wysyła także powoli się wszystko zbiera: D
Opublikowano



Śliwka w gratisie , takie interesy to ja lubie, dzięki Siara;)

:hi::hi:

Myślę, że do instalacji jedna będzie mało :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Śliwka w gratisie , takie interesy to ja lubie, dzięki Siara;)

:hi::hi:

Myślę, że do instalacji jedna będzie mało :drunk:

Wiem gdzie mieszkasz, wpadnę po więcej [emoji12]
Opublikowano

ładnie lecisz :)

Edytowane przez dadus121

Opublikowano

Zapraszam. mam tego trochę :grin:

Opublikowano

no koleżko powodzonka z klimą i wytrwałości ale jak już będzie na pokładzie to odwdzięczy twój trud chociaż ja sam bym się nie podjął

Opublikowano
  • Autor

no koleżko powodzonka z klimą i wytrwałości ale jak już będzie na pokładzie to odwdzięczy twój trud chociaż ja sam bym się nie podjął

zobaczymy jak pójdzie, bez tego nie wrzucę poliftowego środka, a przedlift wieje 80 i nie wygląda, tym bardziej ze ściętą kierą z TT, a leży cała konsola pod 2din i czeka na swoją kolej, decha z polifta też już do mnie jedzie :kox:

Opublikowano

Naprawde super B5! Tak jak to auto jest zrobiony :wub:

Opublikowano
  • Autor

Naprawde super B5! Tak jak to auto jest zrobiony :wub:

Dzięki wielkie, ale jeszcze sporo pracy przedemną żeby było tak jak chce :wink:

Opublikowano

Dzięki wielkie, ale jeszcze sporo pracy przedemną żeby było tak jak chce :wink:

Wiem! Znam to bardzo dobrze. Dalej tak :wink:

Opublikowano
  • Autor

Leci kolejny element układanki :D

86e40cebe4c2f8f10440a5a34de34f73.jpg

Opublikowano

co za różnica jest między konsolami przed-po lift? ze trzeba zmieniac? a co do samej klimatyzacji ... powodzenia:)

Opublikowano
  • Autor

co za różnica jest między konsolami przed-po lift? ze trzeba zmieniac? a co do samej klimatyzacji ... powodzenia:)

Rogi przy szybie nie odstają I poduszka jest zlicowana z deska A u mnie odstaje, w sumie nie trzeba ale jak i tak zarzucam starą, to wolę wymienic żeby wyglądało jak należy ;)
Opublikowano

daj gdzieś do obszycia skórą póki nie zamontowana :naughty:

Opublikowano
  • Autor

daj gdzieś do obszycia skórą póki nie zamontowana :naughty:

Musiałbym cały środek robić, a na to nie mam kasy, chociaż marzy mi się coś takiego, ale są ważniejsze priorytety ;)
Opublikowano

Współczuję montażu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Współczuję montażu :decayed:

Moze nie bedzie tak źle, ten sam rocznik, ten sam silnik, powinno być ok :decayed:

Opublikowano

Współczuję montażu :decayed:

Moze nie bedzie tak źle, ten sam rocznik, ten sam silnik, powinno być ok :decayed:

Ja nie mam nerwów do takich rzeczy :grin: Powodzenia :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.