Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez wlasnie o to chodzi w rezaniu :D

Tak wiem, zrobilem to juz kiedys i wiem ile czasu to kosztowało i wszystkiego. Akurat jesli chodzi o montaz klimy do auta bez to roboty od groma konca nie widac ale potem satysfakcja. No coz o to w tym chodzi fakt tylko ze to nie robota na 2 dni :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szyba w czym największe problemy? prawdopodobnie bede miał calą wiązkę ori, i cała instalacja i częsci są z 1z 95r. czyli identyko jak u mnie, mam nadzieje że się uda jakos to ogarnać, jak byś miał chwile czasu i by sie chciało to skrobnął byś PW, co i jak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba w czym największe problemy? prawdopodobnie bede miał calą wiązkę ori, i cała instalacja i częsci są z 1z 95r. czyli identyko jak u mnie, mam nadzieje że się uda jakos to ogarnać, jak byś miał chwile czasu i by sie chciało to skrobnął byś PW, co i jak :wink:

jak będziesz miał ori wiązkę z tego samego rocznika to będzie P&P, ja się pokusiłem na polifta 2 din z klimatronikiem, więc trochę grzebania było, w dodatku mysłałem że jak wyciągnę wiązke przedligftową to wsadze poliftową ot tak bez rzeźby a tu d*pa i kamieni kupa. Wszystkie kostki inne, więc z Cwiarą 2 tygodnie zamknięci w garażu i składaliśmy z przedliftowej i poliftowej wiązki jedną :polew: ale się udało. Jak będziesz miał przedliftową wiązkę to spoko, jak się pokusisz na coś nowszego i będziesz miał problemy to pisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecie Slepy reza 2din poliftowe :whistling:

to nie doczytałem, mea culpa.

Ale i tak łatwiej będzie postawić 2 din z przedliftowej wiązki niż sztukować coś z niczego, składając wiązkę przed i poliftową.

Opis przeróbek kostek z przedliftowych na poliftowe są ale u mnie nie było nigdzie jak z pokręteł zrobić klimatronik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślę że jakoś się to uda ogarnąć, przejście z klimatronika przedlifta na polifta, to już powinno pójść z górki ;), a powiedz mi jeszcze deche zmieniales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślę że jakoś się to uda ogarnąć, przejście z klimatronika przedlifta na polifta, to już powinno pójść z górki ;), a powiedz mi jeszcze deche zmieniales?

Dechy nie zmieniałem, tylko ta kratkę środkową z czujnikiem dokładałem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli zbieram graty do środka, klimka zaklepana i niebawem bede chciał to wszystko przytaszczyć do garażu, wpadła obudowa konsoli pod 2 din w całości bo w starej miałem wyciętą dziurę, wpadł ori ręczny w mega stanie, (dzięki WhyMe? :hi: ) oraz gałka z A5/A6, taka o

4832822854.jpg

z racji skróconego drążka mieszek bedzie pewnie szyty nowy z brazową nicią żeby pasowało do kiery, jeszcze tylko muszę dorwac poliftową dechę z poduchą i bedzie chyba wszystko do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przefc**j siadła ta kiera :P ja swoja po zimi dopiero montuje a na pw podeslę ci typa co ma poduszki w spoko cenie możliwe ze jeszcze bedzie coś miał pod ta kiere ja poduszke zabrałem za 300pln to chyba gra warta świeczki :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przefc**j siadła ta kiera :P ja swoja po zimi dopiero montuje a na pw podeslę ci typa co ma poduszki w spoko cenie możliwe ze jeszcze bedzie coś miał pod ta kiere ja poduszke zabrałem za 300pln to chyba gra warta świeczki :jerk:

sprawną poduche za 300zł? ceny naprawianych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przefc**j siadła ta kiera [emoji14] ja swoja po zimi dopiero montuje a na pw podeslę ci typa co ma poduszki w spoko cenie możliwe ze jeszcze bedzie coś miał pod ta kiere ja poduszke zabrałem za 300pln to chyba gra warta świeczki :jerk:

sprawną poduche za 300zł? ceny naprawianych
Krzysiek do RSa też za 300Zł wyrwał ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde w dzień w dzień przegladam takie poduchy i tej natańsze najczęsciej maja w opisie cos w sensie wymiany za wystrzeloną :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde w dzień w dzień przegladam takie poduchy i tej natańsze najczęsciej maja w opisie cos w sensie wymiany za wystrzeloną :kwasny:

No też to widziałem ale czasem się trafia taka pojedynka Ori w dobrej kasie, ciekawe jak ta regenerowane się zachowuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na swojej nie widziałem sladów naprawy czy coś w tym stylu ale aż tak na poduszkach się nie znam żeby stwierdzić czy nie była naprawiana ale nic na niej szczególnego nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł na OLX wyszła poducha pod TT w dobrej kasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł na OLX wyszła poducha pod TT w dobrej kasie...

dzięki, to ten sam koleś co mi fafnasty dał numer do niego :wink:

A z klimą wracam tak :decayed:

72b15b054ce197dffc636b5690729afb.jpg

Śliwka w gratisie , takie interesy to ja lubie, dzięki Siara;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...