Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

no no slepy :decayed: a u mnie jak narazie czekam na galke od polifciaka :kox: no i co do modow w audi sie przeliczylem :blink::shocked: trafilo sie takie tam BMW E30 325 2,7eta w coupe :przebiegly:

no i co zmieniasz? :mysli:, u mnie kupca nie widać i nie słychać także pozostanie pewnie bez zmian i modzę dalej :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no no slepy :decayed: a u mnie jak narazie czekam na galke od polifciaka :kox: no i co do modow w audi sie przeliczylem :blink::shocked: trafilo sie takie tam BMW E30 325 2,7eta w coupe :przebiegly:

no i co zmieniasz? :mysli:, u mnie kupca nie widać i nie słychać także pozostanie pewnie bez zmian i modzę dalej :thumbdown:

fotele i dekory na bang bede robic kiera moze kolo kwietnia bedzie druga :) teraz E30 idzie do totalnej rozbiorki i ja bede robic od podstaw :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no slepy :decayed: a u mnie jak narazie czekam na galke od polifciaka :kox: no i co do modow w audi sie przeliczylem :blink::shocked: trafilo sie takie tam BMW E30 325 2,7eta w coupe :przebiegly:

no i co zmieniasz? :mysli:, u mnie kupca nie widać i nie słychać także pozostanie pewnie bez zmian i modzę dalej :thumbdown:

fotele i dekory na bang bede robic kiera moze kolo kwietnia bedzie druga :) teraz E30 idzie do totalnej rozbiorki i ja bede robic od podstaw :wink4:

no to ładnie, swego czasu też miałem na oku e30, ale są ważniejsze rzeczy niestety :wink4:, póki co rezam ta, jak się uda sprzedać wiązkę od grzanych stołków, to zamawiam materiał na dekory i sufit :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no slepy :decayed: a u mnie jak narazie czekam na galke od polifciaka :kox: no i co do modow w audi sie przeliczylem :blink::shocked: trafilo sie takie tam BMW E30 325 2,7eta w coupe :przebiegly:

no i co zmieniasz? :mysli:, u mnie kupca nie widać i nie słychać także pozostanie pewnie bez zmian i modzę dalej :thumbdown:

fotele i dekory na bang bede robic kiera moze kolo kwietnia bedzie druga :) teraz E30 idzie do totalnej rozbiorki i ja bede robic od podstaw :wink4:

no to ładnie, swego czasu też miałem na oku e30, ale są ważniejsze rzeczy niestety :wink4:, póki co rezam ta, jak się uda sprzedać wiązkę od grzanych stołków, to zamawiam materiał na dekory i sufit :wink4:

ja tez powoli dziube srodek :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kupca nie widać i nie słychać także pozostanie pewnie bez zmian

a dziwisz się że kupca nie ma :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kupca nie widać i nie słychać także pozostanie pewnie bez zmian

a dziwisz się że kupca nie ma :decayed::kox:

szczerze? nieee :decayed:, wystawię ją jeszcze raz za 12.000 ze wszystkim oprócz kół, jak wtedy nie pójdzie to już zostanie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gwint? też zostawisz? może lepiej na kole a bez jakichś gratów. sam wiesz, że samo koło już robi dużo a nie staluch.. choć jak ktoś będzie się znał to będzie widział co i jak było zrobione a koła to sobie dołoży :) ale taki laik to pewnie patrzy na wygląd niż na resztę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gwint? też zostawisz? może lepiej na kole a bez jakichś gratów. sam wiesz, że samo koło już robi dużo a nie staluch.. choć jak ktoś będzie się znał to będzie widział co i jak było zrobione a koła to sobie dołoży :) ale taki laik to pewnie patrzy na wygląd niż na resztę :P

jak się wqurwie to pójdzie razem z kołami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci że może być problem w tej kasie ją sprzedać, bo jednak społeczeństwo wybredne jest i za 9 tyś kupi już 98r po 1 lifcie i z climatronikiem , także będzie ciężko choć może się ktoś trafi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj mi gwint na wiosne :naughty::decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 19:00_________________________________________________

powiem ci że może być problem w tej kasie ją sprzedać, bo jednak społeczeństwo wybredne jest i za 9 tyś kupi już 98r po 1 lifcie i z climatronikiem , także będzie ciężko choć może się ktoś trafi :hi:

Za takie pieniądze to kupi ale padakę na pół spawaną, znajomy kupił za 13 tys 2.8 z 97r a w takim stanie że szkoda gadać..

Ciekawe za ile ja moją opchnę a miałem kupca za 17 tys bez kół :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy... nie szkoda Ci opychać jej za 12 tys.? ;( toż to mi w wakacje koleś dawał 12 tys. z tym że wtedy nie było ani gwintu ani lamp a letnie opony nadawały się na ognisko.... że ja wtedy głupi i nie sprzedałem :wallbash: a było to w Niemczech i dokładnie na tym samym podwórku na którym ją kupiłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo ja to wiem ale wytłumacz to społeczeństwu, że nie zawsze tanie znaczy dobre utrzymane :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 12 tyś na miejscu szukającego B5 w dieslu bym się pokusił, szkoda, że mam astre, sam bym ją łyknął :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy wstaw na feldze auto na alego ale napisz że felga za dopłatą X zł i może się uda-fura na kole prezentuje się pięknie więc warto spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopcy, chopcy nie spinajcie się tak :naughty:, aż tak mi się nie pali ze sprzedażą żeby zejsć do 9tysi :wink4:, wiem że można za tyle kupić a4, no ale raczej nie taką jak moja :decayed:, wiadomo że przewaznie ludzie patrzą na rok ,przebieg i cene, i u mnie to pewnie odgania potencjalnego klienta, miałem strasznie ciśnienie na tą zieloną z Recaro, ale narazie mi przeszło, auto jest cały czas na sprzedaż, bo za rok czy dwa dostanę za niego jeszcze mniej :wink4:

a póki co kubełek odebrany od przeszycia, wstawione 2 nowe elementy, tak że nie widać śladu, ktoś zgadnie ile mnie to kosztowało? :naughty:

w piątek biorę się za pranie foteli, no i pewnie w końcu wylądują w aucie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz ile musiales polozyc za przeszycie, bo tak mi sie wydaje ze ogarne z tych wszystkich smieci co mam w garazu, jeszcze komplet przednich foteli, tylko co nieco musze poprzeszywac, i niewiem czy prosic sie znajomych czy do tapicera i bez laski :gwizdanie: bo musze powoli wziasc sie za pozadki w garazu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz ile musiales polozyc za przeszycie, bo tak mi sie wydaje ze ogarne z tych wszystkich smieci co mam w garazu, jeszcze komplet przednich foteli, tylko co nieco musze poprzeszywac, i niewiem czy prosic sie znajomych czy do tapicera i bez laski :gwizdanie: bo musze powoli wziasc sie za pozadki w garazu...

30zł, za wstawkę boczka oparcia i siedziska, nówka jego materiał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...