Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no z całą pewnością jest kupe dobrej roboty wykonanej od początku do dziś. :good: Aż sam mam ochotę kupić serie jakąś w tdi, bo moja ADRka coś się zaczyna sypać tzn silnik klekocze jak c**j. A nie mam kasy na robote i mi trochę szkoda ^^ Ale w sumie kupić auto za 8-9 tys i je rezać od czasu do czasu to na pewno kupa satysfakcji i radości ! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Staraj się bo jest o co, najbardziej w tym wszystkim za***iste jest to że odważyłeś się inwestować w kilkunastoletnie auto! I to mi się podoba!

no to chyba jak większość posiadaczy B5 w Battalionie :decayed:, jakbym miał to robić od nowa to bym sie nie skusił :wink4:, wolałbym kupić coś nowszego, a tak maszyna ruszyła i chyba nie da się jej zatrzymać :kox:

ślepy co byś teraz nie kupił to i tak juz będziesz rezał :decayed: wiem po sobie rozgladam sie za autem które mozna łatwo skutecznie przerobić :decayed:

no tego jestem pewien na bank :kox:

Nie no z całą pewnością jest kupe dobrej roboty wykonanej od początku do dziś. :good: Aż sam mam ochotę kupić serie jakąś w tdi, bo moja ADRka coś się zaczyna sypać tzn silnik klekocze jak c**j. A nie mam kasy na robote i mi trochę szkoda ^^ Ale w sumie kupić auto za 8-9 tys i je rezać od czasu do czasu to na pewno kupa satysfakcji i radości ! :hi:

zabawy jest co nie miara :kox:, i tym bardziej cieszy, że wszystkie modyfikacje póki co nie sprawiają najmniejszego problemu i działają bez zarzutu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to cieszy człowieka! :good: Dobrze jest tak trzymać, nie pozbywaj się tego auta tylko je rezaj rezaj wszystko co możliwe, będzie pięknie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1: a co jakieś ciekawe plany odnośnie Swapa ? ( Szczerze przyznam, że nie chce mi się czytać tyle stron ) :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to cieszy człowieka! :good: Dobrze jest tak trzymać, nie pozbywaj się tego auta tylko je rezaj rezaj wszystko co możliwe, będzie pięknie !

cheba tak bedzie, że auto zostanie, bo teraz muszę odkładać grubszą kasę na inne wydatki :decayed:

Slepy kiedy będzie swapik :evil:

póki co cisza w tym temacie :decayed:, nawet się za dawcą nie rozglądałem jeszcze :decayed:

:cool1: a co jakieś ciekawe plany odnośnie Swapa ? ( Szczerze przyznam, że nie chce mi się czytać tyle stron ) :>

może, może :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a patrzcie Kochany Wojciu <3 znów zajrzał :gwizdanie: sorry za OT.

A można poznać plany tego SWAPA +/-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a patrzcie żelowiec znów zajrzał :gwizdanie: sorry za OT.

A można poznać plany tego SWAPA +/-

AVF i 6 skrzynia :wink4: jak do niego dojdzie, nic pozatym sensownego nie widzę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a patrzcie żelowiec znów zajrzał :gwizdanie: sorry za OT.

A można poznać plany tego SWAPA +/-

AVF i 6 skrzynia :wink4: jak do niego dojdzie, nic pozatym sensownego nie widzę :wink4:

slepy nie chcesz zderzaków poliftowych? :decayed:

za darmo chętnie :tongue4:, masz coś na horyzoncie po pieniadzach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a patrzcie żelowiec znów zajrzał :gwizdanie: sorry za OT.

A można poznać plany tego SWAPA +/-

AVF i 6 skrzynia :wink4: jak do niego dojdzie, nic pozatym sensownego nie widzę :wink4:

slepy nie chcesz zderzaków poliftowych? :decayed:

za darmo chętnie :tongue4:, masz coś na horyzoncie po pieniadzach :naughty:

może może :przebiegly: rozglądam sie i czekam aż gosc zmieknie :tongue4: zabieram dokladke od polifciaka z..... i reszta moze isc dla ciebie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a patrzcie żelowiec znów zajrzał :gwizdanie: sorry za OT.

A można poznać plany tego SWAPA +/-

AVF i 6 skrzynia :wink4: jak do niego dojdzie, nic pozatym sensownego nie widzę :wink4:

slepy nie chcesz zderzaków poliftowych? :decayed:

za darmo chętnie :tongue4:, masz coś na horyzoncie po pieniadzach :naughty:

może może :przebiegly: rozglądam sie i czekam aż gosc zmieknie :tongue4: zabieram dokladke od polifciaka z..... i reszta moze isc dla ciebie :good:

jak bedziesz wiedział coś konkretnie to daj znac :wink4:, narazie i tak mam ograniczony budżet, ale ostatnio Mojej na spocie spodobał się poliftowy zderzak i może coś się uda zdziałać w tą stronę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok nie ma problemu :good: moze znowu bedzie za 200zl z halo :gwizdanie:

dobrze by było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy nie myslales nad malowaniem albo przyciemnieniem przednich lamp lekko na czarno? :evil: bo ja tak wlasnie sobie mysle jak by to wygladalo, nie musi byc jakas wielka czern,tak delikatnie :rolleyes: + do tego kierunki dymione :rolleyes:

lampki póki co zostaja w chromie :wink4:, moze wleci na próbe jakas ciemna folia :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy nie myslales nad malowaniem albo przyciemnieniem przednich lamp lekko na czarno? :evil: bo ja tak wlasnie sobie mysle jak by to wygladalo, nie musi byc jakas wielka czern,tak delikatnie :rolleyes: + do tego kierunki dymione :rolleyes:

lampki póki co zostaja w chromie :wink4:, moze wleci na próbe jakas ciemna folia :mysli:

o foli mysle :wink4: nie chce lamp rozklejac i malowac je matem. jak obkleisz to w kazdej chwili zrywasz i jest tak jak bylo :good:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:10_________________________________________________http://allegro.pl/folia-czarna-do-lamp-przednich-hit-100x50cm-i1374755707.html takie cos :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...