Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

widzialem ostatnio rav4 i miala czerwone kierunki :wink4:

prawdopodobnie, sciągana zza oceanu i koleś nie zmienił lamp :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem ostatnio rav4 i miala czerwone kierunki :wink4:

Do pierwszego spotkania z policjantem służbistą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem ostatnio rav4 i miala czerwone kierunki :wink4:

Do pierwszego spotkania z policjantem służbistą :gwizdanie:

no i właśnie o to mi chodzi :wink4:, wiem że jak ludzie ściągali furki ze stanów to trzebabyło zmieniać lampy :gwizdanie:, także muszę nad tym pomyśleć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rav-ka byla kupiona w polskim salonie :cool1: wiec nie wiem jak to tam jest na przepisach sie az tak dobrze nie znam :wink4:

no to nie wiem o co kaman :blink:, mam znajomego policjanta to się dopytam, ale z tego co mi wiadomo, kierunek ma być pomarańczowy :gwizdanie:, i tu rodzi się problem :wallbash:

o ile ze wstecznym sobie poradzę, zamontuje pod zderzakiem halo i powinno grać :good: (w ostateczności zostaje mi wersja z VT :tongue4:)

o tyle z kierunkami jest lipa, przyłożyłem kawałek folii do zielonej kontrolki w moim moto, i nie dało to pomaranczowej barwy :no:

czerwien jak była tak jest, mam za tem trzy opcje :gwizdanie:

1* może mocniejsza zarówka da jej radę, bo tam siedzi chyba 5W :mysli:

2* wyciecie kawałka folii, tak jak jest kierunek, tyle że bedzie to raczej widoczne :disgust:

3* zerwanie folii, i powrót do wersji stock ;(, czego bym nie chcial bo podoba mi się tak jak jest :evil:

zobaczymy, bedę próbował te punkty po kolei ciekawe na którym się zatrzymam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że ta zielona żarówka musi być bardzo ciemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarowka na pewno nie 5W nie ta mala :) wydaje mi sie ze nie powinni sie czepiac za czerwony kierunek :) ostatnio w audi z przodu mialem biale kierunki bo mi sie farba zdarla z zarowek i nie bylo wogole pomaranczowego koloru :) sprobuj zielona zarowke wsadzic do swiatla wstecznego i zobaczysz czy bedzie pomarańcz jak bedzie to bedziesz musial z lamp wywalic takie pomaranczowe plastiki co sa w kierunkach i final :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qr** sam nie wiem, efekt jest kox, ale coś czuje że jak mnie niebiescy zobaczą to dowód poleci w ch*j ;(, jedyne zielone żarówki jakie wypatrzyłem na allegro, to diodówki za 22zł sztuka :wallbash:, także zostaje chyba zerwanie folii, bo jak wytnę to miejsce gdzie jest kierunek to i tak bedzie ta pomarańczowa poświata :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiem czy to wystarczy, czytam wątek na forum audi80, bo tam też coś kombinowali chłopaki, ale z pomalowaną żarówką bedzie raczej kiepski efekt :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie wiem. spróbuj tak jak Ci mowie do wstecznego zapodaj jakas zielona zarowke, diode(tylko na sprawdzenie i zobacz co sie dzieje :) moze ja zaraz sprawdze bo mam zielona diode, poszukam czerwonego kawalka plastiku i zobacze co jest grane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok poczytałem ten wątek na forum 80tek, i chłopaki rozgryźli temat, zastosowali mocne pomarańczowe diody, i jest elegancki pomarańczowy kierunekm, niestety dioda 49zł, za sztukę, troszkę drogo, jak mi się uda wyrwać taniej to będzie, jak nie to targam folię ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombinuj kombinuj... jakoś napewno da radę ;) najwyżej jeszcze dwa migacze pod zderzak zapodasz i będzie luz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy te by dały radę, cena jeszcze znośna :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/item1107593451_zarowki_diodowe_super_flux_18led_21w_ba15s_2szt.html

kombinuj kombinuj... jakoś napewno da radę ;) najwyżej jeszcze dwa migacze pod zderzak zapodasz i będzie luz :gwizdanie:

:polew:, mam zrobine takie dodatkowe światła do przyczepki na stelażu metalowym, to sobie zapier***e jako spojler :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

76e63e9c79b66f39med.jpg

dbb538c19ea0bf70med.jpg

4f878f62f6ec41cdmed.jpg

c9cc94f5ba01cbabmed.jpg

f5b238bed7142ad3med.jpg

b1fadbcdc56ec23emed.jpg[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 20:44_________________________________________________nie wyrazne ale na serio widac pomaranczowy kolor moze zdjecia tego nie odzwierciedlaja... jutro jeszcze pokombinuje z czyms innym i bedzie widac lepszy efekt, mam taka nadzieje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...