Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Żeby założyć zespolone lampy , trzeba coś przerabiać?? fajnie to wygląda.

podcinasz w błotnikach mocowanie kierunku, i wchodzą elegancko, tutaj masz wątek http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15032.0 :hi:

razem z podsufitowka?

jak sie trafi czarna w dobrych pieniądzach :evil:, a jak nie to ją przyrezam do przedliftowej podsufitki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

nie ma problemu :wink4:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 22:59_________________________________________________dsc6221.jpg

O tak mi właśnie wisi... zderzak od strony kierowcy :embarrassed:, chyba sie coś na sztycy pojebało :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy lampie? może coś nie tak ze ślizgiem? :mysli:

nie właśnie że na ślizgu siedzi dobrze, tylko na tej regulacji na sztycy sie coś popierniczyło, miałem tak od początku, przy okazji malowania zderzaka mi to poprawili ale znowu sie podu***o :confused4:, chyba bede musiał nowe odboje kupić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwint na sztycy do gory i bedzie miodzio;)

no właśnie ja mam te gwinty popierd***e, i mi to mój mechanior robił, żeby nie trzebabyło wymieniać całej sztycy :thumbdown:, w sobotę odstawie mu auto i niech działa :cool1:

Karol tyś łyknął te lampy od USa, za 350zł z allegro :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee... bez licytacji facet chcial je opchnac za 300ZL.. były jakies przerabiane i c**j jeden wie jak to bylo zrobione.

mam teraz inne wydatki, grubsze wydatki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee... bez licytacji facet chcial je opchnac za 300ZL.. były jakies przerabiane i ch***j jeden wie jak to bylo zrobione.

mam teraz inne wydatki, grubsze wydatki :cool1:

myslisz o felgach, czy jeszcze coś grubszego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos :)

no to ładnie, ja mam teraz masę innych wydatków, i niestety rezanie zielonej poszło na dalszy plan :confused4:, zrodził mi sie w głowie całkiem nowy projekt na całkiem inne auto, ale po pierwsze fundusze nie puszczają a po drugie, to zielonej bym napewno nie skończył tak jak sobie to zaplanowałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to możesz mi oddać zieloną tak jak wojciu to zrobi za patent na podświetlane przyciski plakatówki :kox: a ja ją skończę na bank :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to możesz mi oddać zieloną tak jak wojciu to zrobi za patent na podświetlane przyciski plakatówki :kox: a ja ją skończę na bank :good:

Nie ma takej opcji :decayed:, już nie dużo mi zostało :gwizdanie:, moze w nastepnym roku bedzie koniec, chociaż obawiam sie że jestem tym typem któremu rezania nigdy dość :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to możesz mi oddać zieloną tak jak wojciu to zrobi za patent na podświetlane przyciski plakatówki :kox: a ja ją skończę na bank :good:

chcesz miec dwie? :decayed: jaki pazerny :naughty:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 07:52_________________________________________________

"rezania nigdy dość :kox:"

:kox: rob te klamki bo nie wiem co ze swoimi robic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to możesz mi oddać zieloną tak jak wojciu to zrobi za patent na podświetlane przyciski plakatówki :kox: a ja ją skończę na bank :good:

chcesz miec dwie? :decayed: jaki pazerny :naughty:

od przybytku głowa nie boli :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc0154d.jpg

kratki do zamianyna seryjne z dopłatą 50zł + koszty przesyłki :wink4:, Ja zapłaciłem za przeróbke 120zł :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...