Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Brudna Zielona :wstydliwy:

dsc6921.jpg

39609154.jpg

99639827.jpg

34381736.jpg

Brudny ale ładny :good:

U mnie czerwony haczyk zagościł :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mocowanie osłony dalej dynda :)

Tak jak mówisz parę cm brak :)

kórwa, nie mam kiedy sie za to wziąść jutro to moze ogarnę,

no brakuje mi tych paru cm, na następny sezon mam w planie zejść, tak żeby opona się lekko skryła pod nadkolem :good:,

Krycha ty masz podgięte nadkola, czy seria, bo mi już parę razy blachę podgieło, i muszę je podklepać :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę możliwości mam zaklepane, ale plastikowe nadkole mnie trzyma by dalej to ogarnąć bez większej rzeźby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę możliwości mam zaklepane, ale plastikowe nadkole mnie trzyma by dalej to ogarnąć bez większej rzeźby.

no ja muszę to na wiosnę ogarnąć, zajebałem bo w tamtym roku malowałem całe błotniki :wallbash:, a teraz od nowa robota :thumbdown:, ale teraz odrazu sobie zaklepie kierunek i ten znaczek audi :decayed:, bo mnie to wnerwia, a wskoczy w jego miejsce inne oznaczenie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zmień to radio :tongue4:

miałem je jeszcze w b3 :kox:, dobrze gra i narazie zostaje, bo mam ważniejsze wydatki :gwizdanie:, a i tak myśle w przyszłośći założyć, konsole z polifta z Navi+ :wink4:, jedyne co to zrobię jej ramkę w czerń i bedzie troszkę, lepiej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze długo nie :gwizdanie:, moze w następnym sezonie :cool1:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 08:09_________________________________________________kratki już świecą :dance:, fotki wkleję wieczorkiem jak mi się uda, bo teraz i tak nic nie widać :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze długo nie :gwizdanie:, moze w następnym sezonie :cool1:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 08:09_________________________________________________kratki już świecą :dance:, fotki wkleję wieczorkiem jak mi się uda, bo teraz i tak nic nie widać :przebiegly:

ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, jak rozebrać, ten słupek od kierowcy, chce podprowadzić kable do podsufitki, ale nie wiem jak się za niego zabrać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zaraz idę obadać sprawę, moze zdążę ogarnąć te diody w podsufitce jeszcze dzis :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak ciągłem kabel do podsufitowki to pociągłem go za słupkiem od strony szyby czołowej, bo nie chciało mi się całego słupka rozbierać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak ciągłem kabel do podsufitowki to pociągłem go za słupkiem od strony szyby czołowej, bo nie chciało mi się całego słupka rozbierać :gwizdanie:

słupek już rozebrany, i złożony, a diody dalej nie zamontowane :decayed:, mam za mało kabla, bo sobie pomyślałem że odrazu sobie poprowadzę kabelki pod podświetlanie nóg, i pod lampki w drzwiach, dzisiaj kupię materiały i jutro rezam :kox:

Wojtek, dawałeś jakieś rezystorki do tych diód :gwizdanie:, a i w mojej lampce od paska, są od środka zaznaczone dwie dziurki, także w nich wyrezam diody :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...