Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Szybko się dziś jeździło po mieście ja w niedzielę,ludzi się przesiedli chyba na MPK :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 08:24_________________________________________________http://moto.pl/MotoPL/1,88389,7896489.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko się dziś jeździło po mieście ja w niedzielę,ludzi się przesiedli chyba na MPK :gwizdanie:

Którędy jechałeś :?:

Chyba trochę zygzakiem :mysli:

EDIT

http://maps.google.pl/maps/ms?ftr=0&ie=UTF8&hl=pl&msa=0&t=h&msid=112388732588023846282.000486ec4d3296438b0c0&ll=50.049864,19.994516&spn=0.011794,0.0421&z=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko się dziś jeździło po mieście ja w niedzielę,ludzi się przesiedli chyba na MPK :gwizdanie:

Którędy jechałeś :?:

Chyba trochę zygzakiem :mysli:

EDIT

http://maps.google.pl/maps/ms?ftr=0&ie=UTF8&hl=pl&msa=0&t=h&msid=112388732588023846282.000486ec4d3296438b0c0&ll=50.049864,19.994516&spn=0.011794,0.0421&z=15

E TAM Okulickiego ,Al.pokoju most żółw i dalej prosto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja zaraz jadę do MM2 i zobaczę jak sytuacja na mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Igołomska na wysokości zjazduna nowy most (Gedroycia) na Mogiłę zakorkowana przez tir-y bo ich tam nie puszczają więc powłączali awaryjnie i stau przejazd przez tunel w wadowie też był zamknięty więc wydostanie się z Huty na Sandomierz big problem jak stałem to rozmawiałem z gościem od kierowania ruchem z zarządu dróg i mówi że wały w mogile są jak gąbka i sprawa jest b.poważna nie puszczają żadnych ciężarówek z wyjatkiem tych z piaskeim bo mogą jeszcze bardziej wał deformować :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który to żółw :mysli: pierwsze słysze nazwe

:polew: :polew:

Koło GK :wink4: [br]Dopisany: 19 Maj 2010, 13:44_________________________________________________http://www.poboczem.pl/filmiki/video,vId,180444,vSort,1,vTime,3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który to żółw :mysli: pierwsze słysze nazwe

:polew: :polew:

Koło GK :wink4:

Kotlarski :tongue4:

Coraz bardziej zalewa prawą stronę Krakowa...

Woda dotarła już do ul. Przewóz i jest coraz bliżej Lipskiej.

ul. Giedroycia normalnie przejazdna,

ale nie ma tam po co jechac bo się nigdzie nie dojedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję [...] a szczerze to nie wiem czy w taką pogode i tydzień to nie będzie za mało żeby to w środku w każdym zakamarku odparowało

Dzięki, jechała żona i najprawdopodobniej z nerwów nie nacisnęła sprzegła i sam opór zdusił silnik i to go uratowało pełno w ody w filtrze i w intercoolerze osuszyliśmy to i doszedłem do wniosku ż ejak poszła woda do silnika to już jest po nim więc nie ma się co spuszczać tylko trzeba spróbować go odpalić i okazało się ze odpalił, nie wiem tylko czy na ciepłym ma prawo lekko kopcić z otworu miarki oleju?

Pany gdzie dostanę lampy przednie do niego tylko jest to temat na już bo ostatnio jak pytałem o xenony to też sie ktoś chwalił że ma i do tej pory nie dostałem odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany gdzie dostanę lampy przednie do niego tylko jest to temat na już bo ostatnio jak pytałem o xenony to też sie ktoś chwalił że ma i do tej pory nie dostałem odpowiedzi.

na allegro poszukaj w małopolsce. W hurtowniach motoryzacyjnych. Lampy to przecież nie jest żaden problem do nabycia w dzisiejszych czasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...