Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Być może ktoś pojechał, Ja to predzej Czwartek a że jeszcze WRCLaguna będzie w Krakowie z Noclegiem no to tym bardziej pasuje posiedzieć , wypic moze jakiegoś drinka wieczorowa porą po spocie gdzieś na kaziku itd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm to może i ja podjade... :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 19:37_________________________________________________aaa duuupa blada... auto bedzie stało u Wojtka... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób tu bywało, ale jeszcze dla nikogo spotów nie przenosiliśmy... ( pomijam dodatkowe spotkanie na kiełbaskach z Poźkiem )

Nie rozumiem po co robić takie zamieszanie i wprowadzać ludzi w błąd... Nie podoba się system wtorek-czwartek to niech zostanie jeden dzień wybrany większością głosów i tyle. Jednemu bardziej pasuje, drugiemu mniej - NORMALNE...

Ale robienie nagle jakiegoś zamieszania bo ktoś przyjedzie... BEZ SENSU... i tyle w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób tu bywało, ale jeszcze dla nikogo spotów nie przenosiliśmy... ( pomijam dodatkowe spotkanie na kiełbaskach z Poźkiem )

Nie rozumiem po co robić takie zamieszanie i wprowadzać ludzi w błąd... Nie podoba się system wtorek-czwartek to niech zostanie jeden dzień wybrany większością głosów i tyle. Jednemu bardziej pasuje, drugiemu mniej - NORMALNE...

Ale robienie nagle jakiegoś zamieszania bo ktoś przyjedzie... BEZ SENSU... i tyle w temacie...

ale kto k... robi zamieszanie ? :wallbash: :wallbash: :wallbash: Jak narazie to zrobięłś Jarku TY! Chciałeś Spoty we Wtorek są i dlaczego ciebie nie ma na nim ? :mysli: :mysli: :mysli:

Był Czwartek ustalony to tez było źle :cool1:

Nikt nie robi spota specialnego dla nikogo, czytaj troszkę bardziej ze zrozumieniem.

Ja nie dam rady dwa dni w tygodniu szaleć wieczorami ;( stad moja decyzja ze w Czwartek czy bedzie spot czy nie Ja go poświece Wrclagunie. A że inni będa chceli byc wtedy to juz inna sprawa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ja zrobiłem... To ja dzisiaj pisałem że może lepiej w czwartek zrobić spota bo ktoś przyjedzie... Chcesz wieczór komuś poświęcać, Twoja sprawa... Ale skoro najpierw umawiamy się na dwa różne dni to ciekawe czemu wysnuwasz jakieś wątpliwości akurat w dniu spota, a nie wcześniej...

Ale tak, teraz ja jestem winny - najlepiej siedzieć cicho i nic się nie odzywać bo zaraz jest po uszach...

I co ma do tego pytanie mnie teraz czemu na spocie nie jestem i zarzucanie mi nieudolności czytania ze zrozumieniem - po co takie wycieczki w moją strone ?! Widzę co tu się dzieje cały dzień, chyba bez sensu jest dalsza dywagacja w tym temacie...

Większość wybrała czwartek i niech tak zostanie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko,nie robie żadnych wycieczek w Twoją stronę. Dzis napisałem odnosnie WRC bo takie tez dostałem info, miał być wcześniej ale jednak nie da rady i będzie w Czwartek. Skoro patrząc na to ze ludzi nie widać chętnych na spota dzisiejszego to napisałem aby moze zrobić spota w Czwartek a Ty sie przyj.... o to :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to ten WRCLlaguna jakiś mister papas? :decayed: :decayed:. Może i ja przyjadę :cool1:

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniliście dzień spotów na czwartek i na razie jest wielka podjarka i parę osób będzie przyjeżdżać kilka tygodni, a później będzie taki sam zastój jak w niedziele. Dobrze że mi to lototo bo przyjeżdżam raz na pół roku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniliście dzień spotów na czwartek i na razie jest wielka podjarka i parę osób będzie przyjeżdżać kilka tygodni, a później będzie taki sam zastój jak w niedziele. Dobrze że mi to lototo bo przyjeżdżam raz na pół roku :naughty:

hmmm chyba 2 lata temu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba Ci się pomyliło bo jak byłeś na wakacjach to byłem na mega spocie 3 osobowym :cool1:. Zapytaj przodownika :naughty:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 20:19_________________________________________________Z powodu zmiany terminu spotów na forum nawet kilka dni podniosła się frekwencja postów na krakowskich. Powoli emocje opadną i zobaczycie że nadal na spoty za jakiś czas będzie jeździć kilka osób. Dzień będzie krótki, przyjdziesz po pracy i powiesz że wolisz piwo wypić i poleżeć przed TV bo jesteś zmęczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, jako już w sumie postronny obserwator :wink4: uważam, że najlepiej będzie ustalić jakiś jeden, konkretny dzień.

Przy rotacjach Czw-Wt-Czw-Wt czy jakichkolwiek innych nawet stali bywalcy będą się gubić, a co dopiero potencjalnie zainteresowani/nowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli emocje opadną i zobaczycie że nadal na spoty za jakiś czas będzie jeździć kilka osób. Dzień będzie krótki, przyjdziesz po pracy i powiesz że wolisz piwo wypić i poleżeć przed TV bo jesteś zmęczony.

Ale przecież nikt nikogo do spotów nie zmusza... Z tego co widzę na spoty przyjeżdżają ludzie bo mają o czymś do pogadania... nawet o d*pie marynie jak nie ma o niczym innym. Jeśli ktoś woli posiedzieć przed TV to niech siedzi i tyle. Może jestem tu od niedawna ale na kilku spotach byłem i mniej więcej widzę co się dzieje.

Skoro masz takie doświadczenia ze spotami to znaczy że nie masz po co się spotykać co tydzień i wolisz siedzieć przed TV z piwem.

Z takim podejściem nie ma co się w cokolwiek bawić bo zawsze będzie coś innego zamiast...

Czy myślisz że ludzie ostatnio przyjeżdżali bo były emocje związane z terminem spotów? Wątpię - po prostu termin niedzielny był do du..y.

Tyle mojego. Sorki jeśli się za bardzo wczułem. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myślisz że ludzie ostatnio przyjeżdżali bo były emocje związane z terminem spotów? Wątpię - po prostu termin niedzielny był do du..y.

Jakoś dawniej było mnóstwo aut mimo niedzieli

Tyle mojego. Sorki jeśli się za bardzo wczułem. :decayed:

No troszkę :>[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 20:35_________________________________________________Zresztą, co ja się wtrącam jak jestem tylko gościem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo rzadko na spotach, rzdiej tez w KRK, ale w tygodniu to ani tyle nie bedę dał rade,ale czasem w niedziele przy - 15 stopniach w zimie była niezła frekwencja. Pamiętam tylko tyle , że od lat były spoty w niedziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież nikt nikogo do spotów nie zmusza... Z tego co widzę na spoty przyjeżdżają ludzie bo mają o czymś do pogadania... nawet o pupie marynie jak nie ma o niczym innym. Jeśli ktoś woli posiedzieć przed TV to niech siedzi i tyle. Może jestem tu od niedawna ale na kilku spotach byłem i mniej więcej widzę co się dzieje.

Skoro masz takie doświadczenia ze spotami to znaczy że nie masz po co się spotykać co tydzień i wolisz siedzieć przed TV z piwem.

Z takim podejściem nie ma co się w cokolwiek bawić bo zawsze będzie coś innego zamiast...

Czy myślisz że ludzie ostatnio przyjeżdżali bo były emocje związane z terminem spotów? Wątpię - po prostu termin niedzielny był do du..y.

:decayed:

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Dzień będzie krótki, przyjdziesz po pracy i powiesz że wolisz piwo wypić i poleżeć przed TV bo jesteś zmęczony.

Kto chce ten siedzi napewno Ja nie bede siedział, no może jak skończe 50-tke,.

Jak dzień bedzie krótszy , spadnie śnieg i bedzie zabawa po spotach a nie siedzenie w domu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber ja zabrałem głos tylko jako sugestia bo wiesz że ja nie jeżdżę, więc moje zdanie jest mało ważne.

Według mnie niedziela to dużo lepszy dzień spotów niż każdy inny tym bardziej na zbliżający się okres jesienno zimowy.

Czas pokaże frekwencję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...