Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Wurger to dobry motyw. ja, bym sobie dwururke od ciebie wziął i kiere ;) TU będzie sponsorem;)

Jak już szabrujemy to ja się pisze na lusterka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje jakiegoś sprawdzonego gościa od tłumików, co by mi w skodzie załatał nieszczelność - najlepiej w okolicach nowej huty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wypucowalem wczoraj padline, 2x mycie ADBL shampoo, 2x ipa, prima amigo, soft99 fusso, bsd.

urobilem sie przeokrutnie, ale warto bylo, lakier jest bardziej czarny, ryski i swirle przykrylo, lakier sie swieci jak psu jaja :)

ciekawe jak bedzie z trwaloscia i kropelkowaniem.

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje jakiegoś sprawdzonego gościa od tłumików, co by mi w skodzie załatał nieszczelność - najlepiej w okolicach nowej huty.

Witek - 609 370 005 ul. Zapusta ale nr dokładnie nie pamiętam, w każdym razie do końca ulicy i po lewej stronie będzie warsztat. Robiłem różne rzeczy od tłumików po hamulce, oleje itp i zawsze byłem zadowolony, ceny konkurencyjne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje jakiegoś sprawdzonego gościa od tłumików, co by mi w skodzie załatał nieszczelność - najlepiej w okolicach nowej huty.

Witek - 609 370 005 ul. Zapusta ale nr dokładnie nie pamiętam, w każdym razie do końca ulicy i po lewej stronie będzie warsztat. Robiłem różne rzeczy od tłumików po hamulce, oleje itp i zawsze byłem zadowolony, ceny konkurencyjne :)

to tu:

https://www.google.pl/maps/place/Zapusta,+Kraków/@50.0596213,20.0369998,3a,75y,312.68h,79.64t/data=!3m7!1e1!3m5!1sNv0bU7gKBtrDXW9Q8yHKGg!2e0!6s%2F%2Fgeo3.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DNv0bU7gKBtrDXW9Q8yHKGg%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D35.330864%26pitch%3D0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x471644fd60258443:0xd78aacecaa562f70!8m2!3d50.0601072!4d20.0362047

??

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wurger - podaj Gabrielowi gdzie stoisz niech sobie pompke odkręci :grin:

Jak już szabrujemy to ja się pisze na lusterka :D

ja, bym sobie dwururke od ciebie wziął i kiere ;)

Aż strach się przyznać gdzie auto stoi, bo na drugi dzień połowy nie będzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :hi: Panowie podawaliście mi jakiś czas temu numer do blacharza- lakiernika, gdzieś z okolic Kocmyrzowa, poproszę raz jeszcze bo sobie nie zapisałem

Zapewne chodziło o tego:

Wojciech Zbroja

32-010 Kocmyrzów

606-664-669

Danke ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje jakiegoś sprawdzonego gościa od tłumików, co by mi w skodzie załatał nieszczelność - najlepiej w okolicach nowej huty.

Witek - 609 370 005 ul. Zapusta ale nr dokładnie nie pamiętam, w każdym razie do końca ulicy i po lewej stronie będzie warsztat. Robiłem różne rzeczy od tłumików po hamulce, oleje itp i zawsze byłem zadowolony, ceny konkurencyjne :)

to tu:

https://www.google.pl/maps/place/Zapusta,+Kraków/@50.0596213,20.0369998,3a,75y,312.68h,79.64t/data=!3m7!1e1!3m5!1sNv0bU7gKBtrDXW9Q8yHKGg!2e0!6s%2F%2Fgeo3.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DNv0bU7gKBtrDXW9Q8yHKGg%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D35.330864%26pitch%3D0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x471644fd60258443:0xd78aacecaa562f70!8m2!3d50.0601072!4d20.0362047

??

Tak tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wypucowalem wczoraj padline, 2x mycie ADBL shampoo, 2x ipa, prima amigo, soft99 fusso, bsd.

urobilem sie przeokrutnie, ale warto bylo, lakier jest bardziej czarny, ryski i swirle przykrylo, lakier sie swieci jak psu jaja :)

ciekawe jak bedzie z trwaloscia i kropelkowaniem.

Będzie dobrze młody. U mnie po burzach (niedz-poniedziałek) nie ma śladu na lakierze, żadnych zacieków itp kurz się nie lepi :kox: zobaczymy na jak długo to wystarczy

Wurger - podaj Gabrielowi gdzie stoisz niech sobie pompke odkręci :grin:

Jak już szabrujemy to ja się pisze na lusterka :D

ja, bym sobie dwururke od ciebie wziął i kiere ;)

Aż strach się przyznać gdzie auto stoi, bo na drugi dzień połowy nie będzie :grin:

Oj Paweł nie bądź taki :decayed:

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dawales jeszcze cos pozniej bsd na fusso czy na wosku skonczyles?

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:

A dawales jeszcze cos pozniej bsd na fusso czy na wosku skonczyles?

Co się dziewczyny pędzlują :grin:

Finalnie nikt się nie wybiera na spota po meczyku dzisiaj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam meczyk w robocie oglądam bez alko, więc pewnie się pojawię koło 20:30 jeśli ktoś jeszcze wpadnie.

Z tego co zrozumiałem, to @Fisher23 będzie.

Edytowane przez Wurger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dawales jeszcze cos pozniej bsd na fusso czy na wosku skonczyles?

Tylko ten wosk Fusso

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:

A dawales jeszcze cos pozniej bsd na fusso czy na wosku skonczyles?

Co się dziewczyny pędzlują :grin:

Finalnie nikt się nie wybiera na spota po meczyku dzisiaj ?

idz Pan fch*j, brandzlowalem sie z tym wszystkim 5 godzin, myslalem ze mi lapy odpadna.

raczej pusto dzisiaj na spocie bedzie, ja tez sie nie wybieram.

A dawales jeszcze cos pozniej bsd na fusso czy na wosku skonczyles?

Tylko ten wosk Fusso

jak bedziesz myl fure to zrob zdjecie jak krople wygladaja :)

ja kupilem sobie jeszcze gyeon q2m wetcoat, to bede raz na miesiac-dwa pryskac podczas mycia auta

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja działałem ok 7h :wink: 2 mycia, glinkowanie później płukanie suszenie i na finał wosk :decayed:

Na spocie mnie dziś nie będzie

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie problem niesamowity. Ciepło a w sobotę klima padła, a dopiero co uzupełniłem. Jadę fajnie chłodzi, po chwili ciepło. Bezpiecznik ok, prawdopodobnie sprzęgło zrywalne na sprężarce, ew elektromagnes. Potrzebuję speca od tego typu napraw... myślałem o dream car na Orawskiej. Gdzie się z tym udać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

922878677b20296e53b0bcbf92d6d146.jpg

Cześć Ekipa

Radek z ciekawostek powiem Ci ze Objechalem Dantego minimalnie bo minimalnie ale odchodzilem, wiadomo diesel v benzyna przy porównywalnej mocy zawsze na plus dla klekota, miażdży momentem. Więc dobrze Ci ten strucel się kręci [emoji6]

I też polecam Edravena, już któryś samochód mi robi Krzysiek i nie mam zastrzeżeń

A DANTE wiedział ze sie ścigacie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że wiedział bo siedział na ogonie i cisnął że hu hu [emoji6]

BTW remont mieszkanka w toku burdel na 102 ale meczyk....JEST [emoji4]

3987f8302ccdc3a2ea36c230f4ce3c82.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie zlaklem rano...zaparkowałem wczoraj auto, dzisiaj przychodzę i nie ma...co sie okazało ;))) ... Było pięterko niżej ;)

83987bdfe762e6b80007f353be4ca0d7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...