Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

ja w piątek montuje prawy cooler

smice to hu.nia

ja mam dwa a i tak są zasłoniete przez halogeny

szkoda Twojej kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesz co ale FMIC to już całkiem inne koszty. Tym bardziej że musiałbym najpierw zmienić zderzak na s-lineowy.

Gadałem z chłopakami z CompSportu i powiedzieli że w a4 działa to nawet nieźle bo są dobre kierownice powietrza.

Podobno do turbiny z BRD i 200-205km 2 collerki wystarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o co innego miało by chodzić :cool1:

No nie wiem ale pav chyba nie zrozumiał i dokonał publicznego linczu na sokole :naughty:

no poniosło go troche, ale ok

tylko że ja pamietliwy jestem :wink4:

Być może poniosło mnie a raczej na pewno. Z tego faktu ze obchodziłem wczoraj imieniny musiałem być już bardzo zmęczony :kox: i nie zrozumiałem do końca... Tak że przepraszam publicznie panie sokolnh :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetni na zamówienie fmica ?

ile i czy do B6 jest -kompletny ? [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 22:21_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item665471945_chevrolet_camaro_v6_1lt_fabrycznie_nowy_polska.html :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak to jest z tym pełnym odliczeniem VATu bo potrzebujemy do firmy coś 4x4 w kombi minimum 2005 rok do 50k tylko kur... nikt nic nie wie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witajcie moi drodzy

widze ze tu sie zrobił kącik techniczno- tunningowy a pogawędki krakowskie zeszły na drugi plan :mysli:

panowie mam pytanko musze kupic klocki hamulcowe na przód do siebie, jakie wybrać i czy ja mam 288mm tarcze czy 280mm? Wąski poleć coś w dobrej cenie to znaczy do 200 zł

p.s. PABLO,pav7 najlepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko polecam ATE :naughty: ale .... [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:33_________________________________________________Boseron gdzie Ty byłeś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron jak byś chciał tarcze ATE to dobre mają ceny na ul. Polonijnej koło Wielickiej, duży wybór klocków i tarcz ATE, sprawdz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko polecam ATE :naughty: ale .... [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:33_________________________________________________Boseron gdzie Ty byłeś :gwizdanie:

wiesz Robert ze miesięczny dzidziuś w domu = obowiązki ze nawet nie ma czasu na włączenie kompa :wink4:

a tak na powaznie to co tydzień imprezy okolicznościowe typu komunia chcest ślub i zeszło 3 tygodnie bez spota :wallbash:

ale w niedziele jestem na bank obowiązkowo. poza tym ostatnio w takie upały nawet nie chce mi sie włączyć kompa[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:38_________________________________________________

Boseron jak byś chciał tarcze ATE to dobre mają ceny na ul. Polonijnej koło Wielickiej, duży wybór klocków i tarcz ATE, sprawdz :naughty:

tylko klocki chce tarcze mam ok.podjade dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się bo ja teraz miesiąc mam przerwy, bo tydzień temu nie dałem rady podjechać, teraz 2 weekendy pod rząd w pracy a pozniej wesele kuzynki ale mam nadzieje ze wieczorem w Niedziele podjade na spota :)

Lepiej zadzwoń i sprawdz: 668-021-021

od 8:00 do 18:00

[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:44_________________________________________________PANOWIE USTAWIAMY SIĘ NA CZWARTEK NA BORA BO MA BYĆ DUŻA FREKWENCJA W TYM TYGODNIU :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj same scigacze są na Bora.

Jeśli ktoś nie widział to niech zobaczy http://www.wykop.pl/link/204124/kwiat-polskiej-mlodziezy-bawi-sie-w-subaru-impreza :wallbash:

Ja dziś nie gaszę :decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za matoły :wallbash: :wallbash: :wallbash:

http://www.motofakty.pl/artykul/wariacki_rajd.html

chwila zabawy... 8 lat w więzieniu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik widziałem już jakieś 2 lata temu...

Wstyd dla Subaru, że takie wynalazki nimi jeżdżą, jednocześnie stając się tykającą bombą zegarową...

Dobrze, że ta bomba, przynajmniej na pare lat, zostanie rozbrojona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...